5 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in de Geltinger Baai
Appartement op de begane grond, woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer, eigen terras met tuinmeubelen. Dieren toegestaan op aanvraag.
Mooi vakantieappartement op het landgoed Pattburg 4 in Gelting aan de Oostzee.
Duurzaam
Vakantiehuis Wattwurm voor 4 personen
Kom aan en voel je thuis in het 4-sterren geclassificeerde vakantiehuis "Wattwurm". Het vakantiehuis is 117 vierkante meter groot en is comfortabel en royaal ingericht in Deense stijl.
Accommodaties in de buurt van Geltinger Bucht
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning Schleiblicke_Maasholm
in de geschiedenis. Molentoren met prachtig uitzicht op de Schlei. Ca 75m2, 2 slaapkamers, 2 badkamers, grote woon-eetkamer met keuken, zuid balkon, parkeerplaats, strand 20min. lopen. Zie waardering: Zusä!
Gezellige, maritiem ingerichte comfortflat met houtkachel op de zolder van een historisch kapiteinshuis in het mooie Schleistadje Kappeln, op slechts 50m van de Schlei!
Direct in de oude stad, in het historische Kapitänshaus
Fantastisch uitzicht op de Schlei & spannende havenbioscoop op een eersteklas locatie wachten op u op de 1e verdieping van een historisch pakhuis direct aan de haven van Kappeln! Hond welkom!
Op slechts 150 meter afstand van de Schlei ligt onze maritieme vakantiewoning op de 1e verdieping in de rustige woonwijk Kappeln. Ideaal voor koppels en ook geschikt voor vissers!
Een tussenwoning op een zeer rustige locatie in het charmante stadje Kappeln an der Schlei
Gezellige blokhut met open haard, Scandinavische inrichting, terras, tuin, strandstoel. Prachtige afgelegen locatie in ongerepte natuur, het hele jaar te huur.
Gendarmenstube - Oud Douanehuis
Droomuitzicht, droominrichting, droomlocatie -2 excl. appartement direct aan fietspad Flensburg Fjord en Oostzee, uitzicht op Deense Zuidzee, strand, Open haard, infrarood sauna, honden welkom, WLAN
Bijzonder duurzaam
Smokkelaar's Bunk - Oud Douanehuis
Droomuitzicht, droominrichting, droomlocatie -2 excl. appartement direct aan fietspad Flensburg Fjord en Oostzee, uitzicht op Deense Zuidzee, strand, Open haard, infrarood sauna, honden welkom, WLAN
Bijzonder duurzaam
Vakantie in een exclusief Zweeds houten huis in Kappeln met sauna & houtkachel en een geweldig uitzicht op de Schlei! Ideaal voor koppels & gezinnen tot 6 personen, honden welkom!
tot -20% Korting 12-05-2025 - 31-05-2025
Huis met rieten dak LÜTT HUUS met tuin
Dicht bij de Oostzee en het Schlein Met groot terras en omheinde tuin voor uitgebreide ontspanning. Stranddagen, stedentrips, alles is mogelijk! Nieuw: snel internet via glasvezel
vakantiewoning "Sunset" in Kappeln: 56 m² woonoppervlakte, 2 kamers, max. 4 personen. De vakantiewoning "Sunset" ligt direct aan zee op de Nordmole in het OstseeResort Olpenitz.
-10% Korting 05-05-2025 - 31-05-2025
Vakantieappartement Gezinsvakantie Winnemark
Zeer rustig en comfortabel, gezellig vakantieappartement op een idyllische locatie op de begane grond van het nieuw gebouwde Friesenhaus. Slechts een paar meter naar de Schlei, met een eigen rustige tuin.
Duurzaam
* * * Vakantiewoningen in Akeby Oostzee/Schlei
Vakantiehuis Alina voor. 6 pers.
Vakantie in een omheind vakantiehuis aan de Oostzee voor maximaal 6 personen met peuter en hond, 3 slaapkamers, 2 badkamers, douche, infrarood sauna, open haard, WLAN, 3 TV's