84 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in de Harz
Ferienwohnung "Traum am Paradies"
Vakantieappartement "Droom bij het Paradijs", 70 m², max. 3 personen, 3 kamers, badkamer en apart toilet. Lift, verwarmd binnenzwembad, fitnessruimte met tafeltennistafel, eigen parkeerplaats.
Eldorstal Vakantiewoning Eckertal
Ben je op zoek naar iets speciaals? Hier kan de ziel ademen. De vakantiewoning Eldorstal is ca. 110 m² groot en ligt direct aan het bos in de mooie en rustige wijk Eckertal.
Zeer duurzaam
Feha Sequoia, Hahnenklee, WLAN
79 - 99 m², 1-3 slaapkamers; volledig ingerichte keuken met eethoek, vaatwasser, elektrisch fornuis & oven; badkamer met douche & bad, gastentoilet, wasmachine, WLAN, tuin, centraal, zonder verkeerslawaai
-10% Korting 05-05-2025 - 26-05-2025
Zeer duurzaam
Hemlock appartement, Hahnenklee, WLAN
Gezellige vakantiewoning in het Ferienpark Hahnenklee - met balkon, woonkamer, kitchenette met eethoek, 2 slaapkamers, badkamer met douche, lift, gratis WiFi & kabel-tv.
Duurzaam
Droomachtige vakantiewoning met uitzicht over de Hochharz op de 11e verdieping - incl. zwembad
Kom binnen en voel je goed.... Wij geven uw vakantie een gezellig thuis. Onze flat is geclassificeerd met 3 sterren *** door de DTV
Zeer duurzaam
Vakantiehuis "Kleine Heks" Stolberg
Vakantiehuis "Kleine Hexe" (kleine heks) in het schilderachtige Stolberg in het Harz gebergte (zuidelijke Harz) Gerenoveerd rustiek huisje om te ontspannen, centraal en rustig gelegen in het dorp. Kasteelzicht inbegrepen.
Duurzaam
Vakantiehuizen Am Waldschlößchen
Gezellige vakantiehuizen in Lautenthal, omringd door dichte bossen en glooiende heuvels. De huizen bieden een prachtig uitzicht op de Harz bergen en zijn gelegen in een rustige omgeving.
Eldorstal 2 Vakantiewoning Eckertal
Romantische vakantiewoning in Bad Harzburg - honden ook welkom. Bent u op zoek naar iets speciaals en wilt u uw harige vriend(in) niet missen tijdens uw vakantie? Eldorstal 2
Zeer duurzaam
Pfötchen-Urlaub in St. Andreasberg / neue FeWo für 4 Personen
Moderne 70m² vakantiewoning in Sankt Andreasberg, Harz voor 4 personen met 3 kamers.
Vakantiewoning ❤Gaby en Peter❤
Centraal, maar toch rustig gelegen 2-kamer appartement in het hart van Braunlage! 1-3 personen (2 pers. slaapkamer / 2 pers. slaapbank woonkamer) Modern en zeer gezellig ingericht!
-17% Korting 01-11-2025 - 30-11-2025
Groepshuis voor maximaal 30 personen in de Harz
Huis aan de Tannenweg. Groot groepshuis voor maximaal 30 personen op ca. 440 m² met 9 slaapkamers, 6 badkamers DU/WC, 1 gastentoilet, 1 keuken met eetkamer, 2 serres/eetkamers
Familievakantie op het platteland - Fantastisch, onlangs gerenoveerd en nieuw ingericht vakantieappartement met ruime tuin
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning 'Uhlenhorst' - uw woonplaats voor een geslaagde vakantie.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Lotta in Bad Harzburg, Harz, met 93m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, 2 badkamers, keuken, woon/slaapkamer tuin, terras, plaats voor 6 personen, families met kinderen welkom
-11% Korting 30-04-2025 - 04-05-2025
Zeer duurzaam
Vakantiewoning 'Waldfee' - Aankomen en ontspannen
Duurzaam
vakantiewoning met 3 kamers, 5 minuten lopen naar de oude binnenstad van Goslar en het treinstation, bezienswaardigheden, restaurants en cafés op loopafstand. Wereld cultureel erfgoed!
"Top plat in de Harz!" Gerenoveerd tot een hoge standaard en nieuw ingericht, wordt deze zeer geslaagde vakantiewoning aanbevolen voor een ontspannen verblijf in de Harz. WLAN gratis.
Duurzaam
Het vakantieappartement is volledig gerenoveerd en compleet nieuw en luxe gemeubileerd. Het biedt slaapplaatsen voor maximaal 7 gasten. Website: kinas-suiten.de
Vakantie in het Naturstammhaus in Wernigerode - Het karakter en de charme van het huis nodigen uit tot een verblijf en ontspanning.
Harz op elk moment van het jaar... De 2 kamer vakantiewoning biedt je een ontspannen vakantie incl. W-Lan, parkeerplaats, zwembad en sauna.
Ideaal voor maximaal 3 personen (tweepersoonsbed in de slaapkamer, slaapbank in de woonkamer) Vakantiewoning met lift en een prachtig uitzicht op de vallei
Allergievriendelijke comfort vakantiewoning met twee slaapkamers en uitzicht op de Bocksberg.
Zeer duurzaam
Groepsvakantiehuis / groepsaccommodatie in de zuidelijke Harz voor maximaal 16 personen 7 slaapkamers, 3 badkamers DU/WC, 1 gastentoilet, woon- eetkamer en een keuken op ca. 205 m²
Arode Ferienhaus Harzensfreund
Arode Vakantiehuis Harzensfreund, Familie-/Groepshuis voor tot 15 personen, in het centrum van Sankt Andreasberg in de Harz. Met Biljart, Airhockey, Voetbaltafel, Sauna, Tuin en Barbecue.