108 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip aan het Gardameer
Villa Alessia - Studio 2 personen
Modern studio (ongeveer 29 m²) in een centrale locatie met een groot terras en een prachtig uitzicht
Casa Andrea in Tremosine: 116 m², 4 kamers, dakterras, tuin, parkeerplaats, plaats voor 6 personen
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Villa P 12 voor meer gezinnen!
Dream House in Lazise / Lake Garda in de buurt van Gardaland voor groepen (8-10 Volwassenen) geschikt. Voor toeristen met de boot: parkeerplaats in het Innnehof + boei gratis!
De nieuwbouw appartement is zeer rustig en op slechts 900 meter van de haven en het Lido. Het appartement heeft een eigen groot terras met pergola en een gemeenschappelijk zwembad
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
twee-kamer appartement op de eerste verdieping van een 2-verdiepingen tellend huis met een ruim terras en exclusieve tuin, gelegen nabij het centrum.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
FEWO C 15 - KREIS LAZISE / GARDASEE MIT 50 m² PRIVATEM GARTEN & POOL!
Vakantiewoning in Lazise aan het Gardameer met 75m², zwembad en privétuin. Ideaal voor maximaal 6 personen.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Rustige studio op de begane grond met terras, tuin en super uitzicht op het meer
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
10% Actie 11-04-2026 - 12-04-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie San Zeno di Montagna
Duurzaam
Vakantie aan het Gardameer P 21
Fijn appartement direct aan het meer! Een woongedeelte. 60 m², tuin 300m², terras, eigen aanlegsteiger. Internet WiFi, TV SAT, AIR beschikbaar! Voor toeristen met boot: Boje beschikbaar voor gratis!
Appartement C 199 op de begane grond met SUPER GARDEN!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 580 m² prive en omheinde tuin. Zonneterras, zwembad, WiFi, satelliet-tv, airconditioning, outdoor eettafel, grill-conditioning.
Duurzaam