Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Bardolinoferienwohnungen

Gardameer, Bardolino

Max.  4   personen
60m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  personen
60m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

100% Aanbeveling

131 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 8 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

100% Aanbeveling

131 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 8 Jaren online



Beschrijving

De nieuwbouw appartement is zeer rustig en op slechts 900 meter van de haven en het Lido. Het appartement heeft een eigen groot terras met pergola en een gemeenschappelijk zwembad. De uitrusting is modern en zeer hoge kwaliteit. Op warme zomerdagen de airco aangename Wohlfülhtemperaturen maakt. Het dagelijks wassen maakt de vaatwasser. Als u nodig hebt om kleren te wassen is ook een eigen wasmachine. Apparatuur kan aufbewarhen veilig in afsluitbare kelders en garages zijn.
Een verblijf in het appartement van Antonella is ideaal voor een ontspannen geweldige vakantie, in een aangename en vriendelijke sfeer.
zijn vele attracties in de omgeving. Spa's, pretparken, een mooie safari dierentuin, ...
Wij adviseren u graag.
Voor meer informatie over het appartement en de mogelijkheid om te reserveren, kunt u terecht op onze prive-website: vraag dan naar onze website adres met een e-mailbericht en klik vervolgens op de blauwe knop 'reserveringsaanvraag' in de linkerbenedenhoek, of met behulp van Google search engine met de woorden: Bardolino Apartments Antonella Gerold.
Licentie- of registratienummer: CIR: 023006-LOC-00446 /CIN: IT023006C2LVLCCB2S

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Slaapkamers 2
Slaapbank (180x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 1 kilometer

1 kilometer

Meer 1 kilometer

1 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 25 kilometer Valerio Catullo

25 kilometer

Station 15 kilometer Peschiera

15 kilometer

Snelweg-afrit 7 kilometer Affi

7 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De inrichting is gelegen in een rustige locatie (doodlopende) in de buurt van het meer. De anlage bestaat uit slechts 12 eenheden. Op het ruime zwembad, daarom is er geen menigte. U kunt parkeren in de voorkant van het huis of in de afsluitbare enkele garages.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paragliding
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 250
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: bij aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Overige diensten en prijzen vindt u op onze website Bardolinoferienwohnungen Antonella en Gerold

Annuleringsvoorwaarden:

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
60 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
30 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
60 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
30 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in

meer informatie:

Voor uw gebracht of gehuurde fietsen bieden wij een afsluitbare berging.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 18-09-2025


8 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.9 Ligging
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Maart 2018

Cristian uit Köln

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Pasen in Bardolino

De paasvakantie in Bardolino was nogal fris en helaas ook een beetje regenachtig - maar wij (5 personen) waren zeer goed gehuisvest in de vakantiewoning van Gerold en Antonella: het was superschoon, warm verwarmd (vloerverwarming) en zo brandschoon dat ik Gerold vroeg of wij waarschijnlijk de eerste huurders waren!

Gerold en Anonella verzorgden onze vakantie met aanbevelingen en energie, waren altijd beschikbaar en er is absoluut niets om over te klagen!

We hebben van daaruit Verona, Venetië, Milaan en Bergamo bezocht - allemaal gemakkelijk bereikbaar - en we komen graag terug!

September 2017

ET B. uit 61118 Bad Vilbel

4,8
5 5 5 4
Toon Duits

Alles SUPER

Onze gehuurde vakantiewoning Puccini kwam volledig overeen met de beschrijvingen. Heel mooi en schoon! Zwembad ("om de hoek") goed en voldoende ligbedden en parasols aanwezig. Relatief rustig (alleen de keffende honden waren vervelend). De service van Antonella en Gerolad was uitstekend. Wij kunnen de flat ten volle aanbevelen en komen graag nog eens terug
Een kleine opmerking over de locatie: je hebt een auto nodig omdat de flat boven het meer ligt. De weg naar Cisano is goed, maar de weg terug!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Juli 2017

Jens uit 47495 Rheinberg

4,8
5 4 5 5
Toon Duits

Sensationell

We verbleven van 22 juli tot 29 juli 2017 met onze 3-jarige dochter als gast bij Antonella en Gerold! Hier voelen we ons echt thuis, niet alleen vanwege de prachtige, moderne en smaakvolle inrichting, maar ook omdat Antonella en Gerold de gast met veel warmte verwelkomen en, indien gewenst, goede tips geven over uitstapjes, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, etc. Men merkt hoeveel passie en betrokkenheid de twee erin stoppen en dit plezier straalt meteen over op de gast... Wij drie voelden ons helemaal op ons gemak. Het appartement was zeer goed onderhouden en zeer, zeer schoon, net als het zwembad dat zich in de tuin van het complex bevindt. Ook de uitrusting van het appartement laat niets te wensen over. We zullen zeker terugkomen en kijken er nu al naar uit...

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden

Juli 2017

Dirk uit 56567

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Volltreffer!!! = Bullseye!!!

Gezin (2 Volwassenen + 1 Kind)

In deze tijd mag je je gelukkig prijzen als je zo'n geweldig appartement hebt en ook nog met zulke sympathieke verhuurders. De accommodatie was super schoon (we hebben wel anders meegemaakt). De inrichting is stijlvol modern en paste precies bij onze smaak. De voorzieningen zijn royaal, we hebben niets gemist. Hetzelfde geldt voor het zwembad. Absoluut schoon en perfect om te ontspannen. De rust overdag, evenals 's nachts, zorgde voor ontspanning.

Antonella en Gerold zijn geweldige gastheren. Ze slagen erin vriendelijk, behulpzaam en advies te geven zonder opdringerig te zijn.

Kortom... een schot in de roos!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

Juni 2017

Charlotte T. uit 30167 Hannover

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Perfekt

Een prachtig appartement op een mooie locatie! Geweldig modern en zeer smaakvol ingericht, absoluut schoon, met gloednieuwe badkamer, nieuwe keuken en groot terras. Eindelijk eens een vakantiewoning waar je graag tijd doorbrengt!!! Het zwembad was erg mooi en ook absoluut schoon. De eigenaren waren erg aardig, attent en behulpzaam. Een geweldige vakantie, mede dankzij het geweldige appartement.

Aanbevolen voor: Mindervaliden, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. A. Favaro

Mevr. A. Favaro

Andere accommodaties van Mevr. A. Favaro


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 95223

Laatst bijgewerkt: 17.09.2025

Advertentie online sinds: 8 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/95223.htm


«Bardolinoferienwohnungen» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit