3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Massa Marittima
Casa Filippo, vakantieappartement in Massa Marittima voor 7 personen op 150m² met 3 slaapkamers en een enorme terras boven de daken.
Villa met panoramisch uitzicht en zwembad
- Comfortabele stenen huis, in 2017 voltooid - afgelegen locatie, absolute rust in de natuur, prachtige vooruitziendheid - Pool in de voorkant van het huis, 30 minuten naar de zee -
3-kamer huis, 90 m², op de begane grond een grote woonkamer met open eetkeuken, tweepersoonsslaapkamer en badkamer. Op de bovenverdieping (mansarde): grote kamer met 2 eenpersoonsbedden, woonkamer met sofa, kleine badkamer.
Accommodaties in de buurt van Massa Marittima
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
5 appartementen met zwembad voor elk 2-4/5 personen, afgelegen locatie, 23 km van het strand bij San Vincenzo. Weg van het verkeer, aantrekkelijk gelegen op een heuvel omgeven door geurige dennen.
Het stenen huis voor 4 personen gelegen aan de rand van het middeleeuwse bergdorp Gavorrano, de zuidwestelijke heuvel met uitzicht op de vallei en naar de zee met Elba.
Ferienhaus Modernes Rustico Traumblick Maremma
Modern droomhuis bij Ribolla in de heuvels van Maremma. Unieke locatie met een prachtig uitzicht tot aan het eiland Giglio en rust midden in een olijfgaard.
Duurzaam
Casa Piave in Scarlino, Zuid-Toscane
3-kamerappartement voor 2-4 pers, ca. 70 m², eigen terras en tuin van 120 m². Van hieruit kunt u via een paar trappen de oude stad bereiken.
2 km van San Gimignano, zijn er twee appartementen van Podere "Podere la Proda" in een klein landelijk gehucht, waarvan de kern dateert uit de Middeleeuwen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Follonica
Duurzaam
La Piastraia luxuriöses Ferienhaus mit Privat-Pool und Panorama Meerblick
La Piastraia: Luxe vakantiehuis in Suvereto, Toscane, met privézwembad en uitzicht op zee, 160 m² voor maximaal 6 personen.
2 km van San Gimignano, zijn er twee appartementen van Podere "Podere la Proda" in een klein landelijk gehucht, waarvan de kern dateert uit de Middeleeuwen.
2 km van San Gimignano, zijn er twee appartementen van Podere "Podere la Proda" in een klein landelijk gehucht, waarvan de kern dateert uit de Middeleeuwen.
Ongecompliceerde vakantiewoning met 2 aparte ingangen, centraal gelegen in het middeleeuwse, voormalige Etruskische dorp! Ideaal gelegen voor uitstapjes in de bezienswaardige omgeving.
Vakantiehuis Casa Tino in Roccastrada met privézwembad, 3-kamerhuis 70 m2 met 2 tweepersoonsslaapkamers + slaapbank voor 1-2 personen. Twee badkamers, moderne keuken en woonkamer.
Duurzaam
2 particuliere huisjes (onderling) in Toscane ingesloten met een prachtig uitzicht op zee in een mooie typische Toscaanse landschap, voor een ontspannen vakantie!