43 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in het Zwarte Woud
Vakantiehuis voor alleengebruik voor 2 - 6 personen in een afgelegen locatie zonder doorgaand verkeer. 3 slaapkamers, op idyllische rustige panoramische locatie, + 2 grote vakantiewoningen voor 2-7 personen
Duurzaam
Vakantiehuis direct aan het meer in de FCO
Gezellig vakantiehuis direct aan het meer in het FCO - Freizeitcenter Oberrhein, ideaal voor maximaal vier personen met twee slaapkamers en hoogwaardige uitrusting voor uw droomvakantie.
Duurzaam
Vakantiewoning Fam. Schneider Ried
Moderne en hoogwaardig gerenoveerde vakantiewoning op de bovenste verdieping, 100 m², 2 tweepersoonskamers, grote woon-eetkamer met kookeiland, badkamer met regendouche en aparte wc bovendien
Waar het Zwarte Woud op zijn mooist is. Drie 4**** vakantiewoningen en één met 3 *** toegekend. Vakantie in vakantiehuis Erika = wandelen, skiën, rust en pure ontspanning.
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement 3 in Haus Lavendel met terras, Dorfstrasse 30 in Endingen-Amoltern am Kaiserstuhl.
Duurzaam
Comfortwoning op de Sonnberg met sauna
Goed onderhouden rookvrij vakantiehuis met sauna en veel comfort, 3 aparte slaapkamers, max. 8 p. + baby, aparte WC, een badkamer met WC, douche + bad, verdere douche / WC, geen huisdieren.
Duurzaam
De Vogtshof is omgeven door een romantische tuin van ca. 800 m², waar van het voorjaar tot het begin van de winter de mooiste rozen bloeien.
25% Actie 01-02-2026 - 26-03-2026
Een warm welkom Ons vakantiehuis ligt 7 km van het centrum van de stad Schopfheim in het district Enkenstein in het Kleines Wiesental, direct aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud.
Vakantiewoning UrlaubsReich in Friesenheim, Zwarte Woud: 100m², 5 personen, 3 slaapkamers, complete keuken, badkamer met bad en douche.
De Alte Wagnerei ligt in een klein, rustig laantje in het hart van Neuhausen. Met een totale woonoppervlakte van 120 m² biedt ons huis genoeg ruimte voor 5 personen.
Zeer duurzaam
3 prachtige vakantiehuizen aan de rand van het Zwarte Woud
Zeer duurzaam
10% Actie 01-02-2026 - 28-02-2026
voor 2 tot 8 personen, gemeubileerd groot terras met toegang tot weilanden en wandelpaden, dieren toegestaan, winkelmogelijkheden, wandelen, fietsen, skiën, Solemar-Europa's oudste
Comfortabele vakantiewoning op de begane grond (3 sterren) in het historische wijnstadje Endingen am Kaiserstuhl, direct aan de stadspoort. Winkels, restaurants en wijngaarden in de directe omgeving.
Zeer duurzaam
Het is de moeite waard om vakantie te vieren in het noordelijke Zwarte Woud, bij ons in het kindvriendelijke huis van 90 m² met tuin, in het heilklimatische kuuroord Neubulach. Wij verheugen ons op uw komst.
Duurzaam
Flat Freiburg-Stühlinger: Gezellige gastenflat in Freiburg, op een paar minuten lopen van het station en het academisch ziekenhuis, 36m², 1 kamer, bad met raam, plaats voor max. personen.
Vakantiehuis voor privégebruik op een prachtige locatie met sauna. Tot 6 personen. Absoluut rustig, direct aan de beek, lichte helling op het zuiden.
Comfortabele, zonnige vakantiewoning met 76 m² op de tuinverdieping van een vrijstaand huis. - Beoordeeld op 4 sterren door de DTV - Niet-roken appartement, huisdieren op aanvraag, parkeerplaats op de binnenplaats,
Bijzonder duurzaam
Door onze centrale ligging is Rheinau-Freistett een ideaal uitgangspunt voor uitstapjes naar het Zwarte Woud (Schwarzwaldhochstrasse), excursiecentrum Ruhestein, Mummelsee, ...
Vakantieappartement in het Zwarte Woud op de Rinkenbachhof.
Vakantieappartement Schwarzwaldjuwel "Panorama", Bonndorf, 75m² voor maximaal 5 personen, 2 slaapkamers, balkon, woon-eetgedeelte, badkamer, gastentoilet Nabij Wutachkloof
Bijzonder duurzaam
Gezellig vakantiehuis Feriendorf Öfingen in Bad Dürrheim, 49m², 2 kamers, voor 6 personen.
FeWo. Lind Badenweiler 4 sterren
4 sterren DTV FeWo 73m² - KURZONE 1 met 35m² UITZICHTSTERRAS, met eigen garage + aparte fietsgarage
Het appartementencomplex biedt 7 vakantiewoningen, elk met 2-3 aparte slaapkamers. Balkon/terras of overdekt buitenzitje. WG 1,2 en 3 met lift.
Zeer duurzaam
Dit uitzonderlijke 4-sterren vakantiehuis (gecertificeerd door de Duitse Vereniging voor Toerisme) ligt in het centrum van het kuuroord Bad Krozingen.
Zeer duurzaam
Moderne 4-sterren vakantiewoning in het zuidelijkste deel van Duitsland, het prachtige Markgräflerland, in het zogenaamde drielandenpunt, Zwitserland, Frankrijk.
Duurzaam