0 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Jever
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
- Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
- Controleer de spelling van de woorden
- Probeer verschillende trefwoorden
- Probeer meer algemene trefwoorden
Accommodaties in de buurt van Jever
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
In rustige doodlopende straat, 65m², appartement
2-kamer vakantiewoning
is rustig gelegen in een typisch Oost-Fries dorpje op ca. 8 km van de "Noordzeebadplaats Carolinensiel". Het vrijstaande huis biedt een groot, overdekt terras met een prachtige tuin.
Geniet van uw vakantie in ons gezinsvriendelijke vakantiehuis Leuchtfeuer in Hooksiel. Ook honden zijn van harte welkom!
Origineel Oost-Fries huis, groot omheind perceel, moderne inrichting, gelijkvloers, uitzicht op de uitgestrektheid van het Oost-Friese landschap. Ontspanning van het dagelijkse leven gegarandeerd.
Zeer duurzaam
Hooksieler Bärenblick bei Klostermann
Vakantieappartement Hooksieler Bärenblick bij Klostermann, 65 m² voor maximaal 4 personen in Hooksiel, Noordzee.
Onze liefdevol ingerichte, centraal gelegen vakantiewoning biedt een open haard en 2 dakterrassen en kan geboekt worden voor maximaal 8 personen. Honden zijn van harte welkom.
Charmant Noordzee-vakantiehuis - op loopafstand van het dorpscentrum - gezins- en hondvriendelijk
FeWo Anna kortstondig vrij nu boeken
LAGE - LAGE - LAGE Anna - Parel van de Noordzee 2 kamer appartement in Hooksiel; rustige ligging in het centrum 52 m², ideaal voor max. 3 personen met parkeerplaats, zuidbalkon, wifi
10% Last minute
zeer gezellig vakantiehuis, altijd in de beste staat gehouden
Zonnige vakantiewoningen met eigen dakterras in Wangerland aan de Noordzee. Optimaal geschikt voor 4 gasten op een woonoppervlakte van 60m².
Vakantie op een rustige centrale locatie in Hooksiel. In ons vakantiehuis, geschikt voor 2 tot 4 personen, op slechts enkele minuten afstand van de haven en de Noordzeestranden.
Vakantiewoning MUSCHEL in Hooksiel
Vakantiewoning MUSCHEL in de stijl van een rijtjeshuis: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met kitchenette en toegang tot het terras, 1 douche-badkamer, 2 slaapkamers en 1 balkon
Zeer duurzaam
10% Last minute
Vakantiewoning KRABBE in Hooksiel
Vakantiewoning KRABBE op de begane grond: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met toegang tot het aangrenzende terras, 1 keuken met eethoek, 1 douche-badkamer en 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed
Zeer duurzaam
10% Last minute
Favoriete regio's en locaties in voor jouw Strandvakantie in Jever
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Reisinspiratie in je inbox