2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Leezdorf
Vakantieappartement Gezinsvakantie Leezdorf
Idyllisch rieten huis met eigen meer in het hart van Oost-Friesland, Ruim vakantieobject, 3 kamers en plaats voor 4-5 personen, 2 badkamers, gastentoilet, chique nieuwe keuken, stijlvol ingerichte woonkamer, grote tuin, perfect voor familievakanties.
Schiereiland Oost-Friesland Noordzee
Ons vakantiehuis is zeer rustig gelegen. Herten en hazen komen tot aan het huis. U kunt verschillende eilanden voor de kust bereiken per veerboot (pendeldienst). Wadlopen is ook geweldig.
Bijzonder duurzaam
Accommodaties in de buurt van Leezdorf
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Welkom bij "Mooi Utblick". Het vakantiehuis nodigt u, voor maximaal 10 personen, uit voor een ontspannen, landelijke vakantie aan de Noordzee. De tuin is volledig omheind.
In het hart van Oost-Friesland, in het idyllische dorpje Marienhafe / Upgant- Schott, direct aan ons eigen meer, ligt onze comfortabel ingerichte FH
Duurzaam
Geniet van een ontspannen verblijf in onze gezellige vakantiewoning op het platteland van Oost-Friesland.
Geniet van een ontspannen verblijf aan de Oost-Friese Noordzeekust in onze comfortabele onze comfortabel ingerichte en rustig gelegen vakantiewoning.
Nieuw gerenoveerde vakantiewoning in het hart van Großheide. Deze flat bevindt zich in een 2-gezinswoning op de 1e verdieping.
Modern huis half in landelijke omgeving met tuin en fantastisch uitzicht nabij de Noordzee.
Omgeven door weilanden ligt dit mooie vakantiehuis dicht bij de Noordzeekust bij Norddeich. Rustig gelegen maar toch dicht bij het dorp, vooral geschikt voor gezinnen met kinderen.