2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Nea Potidea
VAKANTIEHUIS AAN DE ZEE (Torothea II)
Please, switch to English.
Accommodaties in de buurt van Nea Potidea
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis 70m² aan de rand van Afitos! Grote tuin met zwembad en gazebo! Kinderen en dieren zijn welkom! Twee appartementen van 65m² en een studio van 25m² !
Ons rustige appartement ligt midden in onze olijfgaard, op 5 minuten rijden van het dichtstbijzijnde dorp. Het is ideaal voor koppels of singles die genieten van de rust.
Duurzaam
Tijd voor twee - rust & stilte rustig, idyllisch, klein resort aan de zuidkust van Cassandra Studio voor 2 personen met zeezicht, ontbijt en diner op aanvraag
Chalkidiki Vakantiehuis aan zee
Rustig gelegen vakantiehuis voor 5 personen met tuin nabij het strand. Mooie beplante tuin met veel schaduw en zon. Het huis staat aan het einde van een doodlopende weg. Kindvriendelijk!
Luxe Villa White Paradise in Nea Skioni, Chalkidiki: 135m², 4 kamers, slaapplaats voor 8.
Droom vakantiehuis direct aan zee in Chalkidiki, in een zeer rustige omgeving met zeer schone zee!
4studio's, 4 studio-appartementen, 2 appartementen vakantiewoning op de 1e verdieping voor 2-4 personen, begane grond 2-6 personen.