559 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Sardinië
Pili Appartement Sardinië: 55 m² vakantiewoning in Arbatax, 1 woning, plaats voor maximaal 6 personen.
Vakantiehuis met grote tuin op 80 m van het grote brede zandstrand van de mooie Costa Rei, supermarkt 120 m, restaurants 150 m, gerenoveerd 2022
Duurzaam
TWEE SIERLIJKE APPARTEMENTEN OP 800 METER VAN DE ZEE
Villa Dharma, Torre delle Stelle
Prachtige vrijstaande villa met privé zoutwaterzwembad op 300 m van zandstrand. 6 slaapplaatsen, 3 slaapkamers en 3 badkamers op loopafstand van zandstrand.
Moderne woning (85 m²) - maximaal 6 personen 3 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer, keuken, terras, Air Conditioning, kl. Tuin, parkeerplaats, - 400 m loopafstand van het zandstrand -
Duurzaam
Mooie vrijstaande villa met zoutwaterzwembad, 300 m van zandstrand, air-con en wi-fi.
Droom van een vakantiehuis voor 6 personen met tuin, Calasetta, Sant Antioco Sardinië. 3 slaapkamers, 2 badkamers, woonkeuken. Strand en het centrum van de stad zijn op loopafstand haalbaar.
Villa Azzurra, Quartu Sant'Elena
Betoverend uitzicht op zee, privé zwembad, airconditioning. Villa Azzurra is een prachtige halfvrijstaande villa aan de adembenemende zuidkust van Sardinië.
Stijlvol vakantiehuis in een rustige locatie en in Strandesnähe, met een prachtig uitzicht op zee, een eigen tuin, airconditioning, satelliet-tv, internet, barbecue en een eigen parkeerplaats.
Ononderbroken uitzicht op zee, idyllische locatie, privé zoutwaterzwembad, volledig voorzien van airconditioning, WI-Fi en volledige privacy.
Mooi appartement in een villa, gelegen in een ruim terrein, omringd door wijngaarden, met een prachtig uitzicht op de bergen en de zee. Gemeenschappelijk gebruik van mooie, verwarmd zout water zwembad
Kleine goedkope appartement in een villa met uitzicht op de zee met een groot terras met uitzicht op zee, barbecue, 1 slaapkamer, voor 4 personen, met TV, wasmachine en parkeerplaats
Een gezellige appartementenheuvel met uitzicht op de baai van Porto Ottiolu op 5 minuten lopen van de plaatselijke stranden.
Mooi appartement gelegen in een ruim terrein, omringd door wijngaarden met een prachtig uitzicht op de bergen en de zee. Gezamenlijk gebruik van een mooi, verwarmd zout water zwembad
Villa Sirius, private SPA, Jacuzzi
Prachtige villa van topklasse met privé spa, jacuzzi, hydrotub. Panorama terras, solarium, woonkamer, keuken, 3 slaapkamers + relax/slaapkamer, 3 badkamers, patio, tuin, waskelder.
Duurzaam
RESIDENZA LE TERRAZZE - Affitti Brevi Italia
10% Actie 15-03-2026 - 23-04-2026
Huis met uitzicht op zee en de tuin in de boerderij van de XIX ° eeuw.
Attico Panoramico Bougainville
Appartement met terras met panoramisch uitzicht over de zee en de kust, met 2 slaapkamers voor 4 personen, met TV, badkamer met douche, wasmachine, 2 terras en tuin
Duurzaam
VILLA GIACOMO MET PRIVÉ ZWEMBAD
VILLA GIACOMO met privézwembad in Domus de Maria: Vakantiehuis met 150m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, voor 6 personen.
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis direct aan het strand
Idyllisch stadje, met uitzicht op de zee, tuin, olijfbomen