3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Vejer de la Frontera
Een huis met 2 slaapkamers en privézwembad, geschikt voor 2-6 personen. 500 m van het strand van El Palmar; slechts een paar minuten verder naar bars, winkels en restaurants.
Woonkamer, keuken(fornuis, magnetron), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie, douche, wastafel, toilet, bidet, kinderbed,...
Parterre: (ingang(buitenom bereikbaar), woonkamer(1-pers. slaapbank, TV(flatscreen), zithoek)
Accommodaties in de buurt van Vejer de la Frontera
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Overgoten met licht, adembenemend uitzicht op zee, zoutbaden en rust gegarandeerd!
modern vakantiehuis in het centrum, 3 kamers, airconditioning, privé dakterras, parkeerplaats, dicht bij het strand
Aantrekkelijk, centraal gelegen appartement dicht bij het strand in Conil voor 2 personen met een groot terras met uitzicht op zee
5% Last minute
Casa "Las Palmeras" is een prachtig modern houten huis omringd door palmbomen voor 2-4 personen.
Duurzaam
Luxe vakantie villa met zwembad en prachtig uitzicht!
10% Actie 04-06-2026 - 12-06-2026
voor 3-4 personen met groot terras en gebruik van het zwembad
Strandnabij vakantieappartement "Puesta del Sol" in Conil de la Frontera met zeezicht, wifi, airconditioning en Duitse tv voor maximaal 3 personen. Ook ideaal om te overwinteren.
Strandhuis met gemeenschappelijk zwembad
Het huis is voorzien van alle comfort, op 400 m van het kilometerslange zandstrand van de Atlantische Oceaan, in een vakantiecomplex dat is ontworpen als een klein wit dorp.
Duurzaam
Vakantiewoning gezinsvakantie Conil: 60 m², 2 kamers, tot 4 personen, centraal in Conil de la Frontera.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Conil de la Frontera
Rijtjeshuis met kleine tuin, veel zonnige terrassen op het zuiden, direct aan het strand, gemeenschappelijk zwembad rustige locatie Ook voor langdurig verblijf Centrale verwarming en airconditioning
Solmayor - das Haus an der Bucht
Eckreihenhaus met veel ruimte, op het zuiden op slechts 100 m van de baai en een klein strand. Dit huis biedt rust, een mooi uitzicht, op een toplocatie. Overwinteraars met hond welkom.
10% Vroeg 20-12-2026 - 04-06-2028
Roche viejo 11140 Conil de la Frontera
Nieuw ontwikkelde 2 - kamer - appartement met een groot dakterras in een 2 - gezinswoning ongeveer 800 m van de zee Het huis ligt op ongeveer 5 km buiten Conil naar de haven
Villa El Cortijo Andaluz, priv pool
Villa met privézwembad nabij het strand in Conil, huisdiervriendelijk & milieuvriendelijk verblijf
Duurzaam
Casa Concha, Ferienhaus in Meeresnähe mit Garten und privatem Pool, A/C & WIFI
Casa Concha, vakantiehuis bij de zee met tuin en privé zwembad, A/C & WIFI, 6 pers.
Duurzaam