Hoe duur is een vakantiewoning in Usedom-Nord?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Usedom-Nord is 129 € per nacht.
Huis met rieten dak direct aan zee
Dünenresidenz in Karlshagen: Ontspannen in een nieuw rietgedekt huis met veel ruimte!
10% Last minute 12-10-2026 - 16-10-2026
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Vakantiewoning Huis Vincent Type III
leuke kleine vakantiewoning met 19 m² voor max. 2 personen, uittrekbare slaapbank (140x190), ingerichte keuken met gootsteen, SAT`-TV en badkamer met douche/WC, terras met tuinmeubelen
CONTACTLOOS VAKANTIE in een gezellig vakantiehuis met een groot terras
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Karlshagen
Het vakantiehuis biedt 120m² woonruimte, ruimte voor 6 vakantiegangers, een individuele inrichting, een terras van 60m², buiten-tv, wifi, sauna. E-bikes kunnen veilig opgeborgen worden.
Vakantiehuis met uitzicht op het water, sauna, open haard, buitenzwembad, wifi, wallbox, Netflix
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Dünenresidenz Usedom Ginsterweg 4 A
Exclusieve vakantiewoning direct aan het strand - Ginsterweg 4 A NIEUW - gratis snelle WLAN !
3 slaapkamers voor 6 personen + 1 slaapbank voor de 7e persoon,1 kinderbed,2 badkamers douche/wc,sauna,open haard,vloerverwarming
5 STERREN 200 QM Vakantiehuis, 4 SLAAPKAMERS, WELLNESS SAUNA
FEWO Am Hafen 4 Appartement 36
2-kamerappartement direct aan de haven met een fantastisch uitzicht
De Oostzee direct voor de deur ..... bezoek onze vakantiewoning in Karlshagen in de Dünenstraße. mooi, zonnig 1 kamer appartement slechts een paar minuten lopen naar de Oostzee
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met balkon, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
45m² voor 2 personen, 1 slaapkamer, parkeerplaats, wifi
Vakantiehuis met 109m² voor maximaal 8 personen voor een vakantie zoals thuis. Sauna W-LAN, tafelvoetbal, enz., 350m naar het strand, zeer rustige ligging.
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.3
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4+1 personen met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon.
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Karlshagen
Rustig gelegen vrijstaand vakantieappartement in de Oostzeebadplaats Karlshagen voor max. 4 personen. Je hebt 58 vierkante meter woonruimte op de begane grond en een ruim zonneterras.
20% Last minute 12-10-2026 - 19-10-2026
Vakantiewoning Ostseetrio met WLAN
Volledig ingerichte moderne lichte vakantiewoning met een groot balkon op het zuiden dat toegankelijk is vanuit de woonkamer en de keuken. WLAN beschikbaar
Usedom Vakantiehuis Karlshagen Sonnensegler
Grote gezellige vakantiewoning direct aan de jachthaven van Karlshagen met parkeerplaats en wifi. Rustige ligging en geweldig uitzicht vanaf het 20 m² grote terras direct aan het havenbassin.
5% Vroeg 10-04-2027 - 27-06-2027
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
"DIE USEDOMPERLE" - een rietgedekt vakantiehuis (2-onder-1-kap), ca. 50 m tot het brede, fijne zandstrand!
Privé, rechtstreeks: FH Beese, Karlshagen
Minder dan 1 min naar het strand, direct achter het duin. (Links van de halfvrijstaande huizen, Weidenweg 6/8)
Vakantiehuis Haus Vincent; Zinnowitz
tweekamer-vakantiehuis voor 2+1 pers.; maisonnette; 50 m² woonoppervlakte; slaapgedeelte op de begane grond (tweepersoonsbed en extra bed); op de begane grond ingerichte keuken, badkamer (douche/WC), woongedeelte met terras,
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 92€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 139€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 12% vrij
105€ voor 17 okt. - 24 okt.
107€ Jaarlijks gemiddelde
53% voor 17 okt. - 24 okt.
47% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Usedom-Nord is 129 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Usedom-Nord: Krummin, Peenemünde en Zinnowitz.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Usedom-Nord, moet u zeker Vakantiehuis op Usedom, Fiedler appartement en 5*****star luxe strandhuis nader bekijken.
In Usedom-Nord zijn er 728 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Karlshagen, Trassenheide en Zinnowitz.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox