Hoe duur is een vakantiewoning in Usedom-Nord?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Usedom-Nord is 126 € per nacht.
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
Bungalow in de Oostzee badplaats Karlshagen op het eiland Usedom. We zitten helemaal in het groen
Baltic Sea Quartet in Möskenweg 5 Whg 5
51 m2; 2 kamers 1 slaapkamer 1 toilet(ten) 1 badkamer Balkon Niet-roken Garage TV WIFI Verwarming Vaatwasser Kinderbed Geen huisdieren
Vakantiewoning Ostseetrio met WLAN
Volledig ingerichte moderne lichte vakantiewoning met een groot balkon op het zuiden dat toegankelijk is vanuit de woonkamer en de keuken. WLAN beschikbaar
Duurzaam
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
"DIE USEDOMPERLE" - een rietgedekt vakantiehuis (2-onder-1-kap), ca. 50 m tot het brede, fijne zandstrand!
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis met 109m² voor maximaal 8 personen voor een vakantie zoals thuis. Sauna W-LAN, tafelvoetbal, enz., 350m naar het strand, zeer rustige ligging.
Vakantiehuis onder riet voor 6 volwassenen, terras, tuin, sauna, open haard, WLAN
Duurzaam
Vakantiewoning Seeluft met WLAN
Exclusief appartement dicht bij het strand met zonnig balkon over 2 verdiepingen voor 4 personen Aparte barbecueplaats op het terrein.
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met balkon, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Zeer duurzaam
Het kon niet meer primair zijn
Privé, rechtstreeks: FH Beese, Karlshagen
Minder dan 1 min naar het strand, direct achter het duin. (Links van de halfvrijstaande huizen, Weidenweg 6/8)
Duurzaam
Usedom Vakantiehuis Karlshagen Sonnensegler
Grote gezellige vakantiewoning direct aan de jachthaven van Karlshagen met parkeerplaats en wifi. Rustige ligging en geweldig uitzicht vanaf het 20 m² grote terras direct aan het havenbassin.
Duurzaam
Eerste rij - direct achter de duinen, Exclusief rietgedekt vakantiehuis Karlshagen
15% Actie 28-09-2026 - 05-10-2026
Vakantiehuis Haus Vincent; Zinnowitz
tweekamer-vakantiehuis voor 2+1 pers.; maisonnette; 50 m² woonoppervlakte; slaapgedeelte op de begane grond (tweepersoonsbed en extra bed); op de begane grond ingerichte keuken, badkamer (douche/WC), woongedeelte met terras,
Vakantiehuis "Meerzeit" in Karlshagen, eiland Usedom, 129 m², 3 kamers, max. 6 personen (+1 extra bed)
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.3
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4+1 personen met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon.
Het huis biedt u 2 slaapkamers met elk twee tweepersoonsbedden, een grote woonkamer met open haard, badkamer met grote douche, een weelderig terras met Hollywood-schommel
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met terras, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Zeer duurzaam
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
Vakantiehuis Ostseetraum Usedom
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Oostzee - slechts 50 meter van het brede, fijne zandstrand van de Oostzeebadplaats Karlshagen in het comfortabele, nieuw gebouwde Dünenresidenz Usedom
20% Actie 21-09-2026 - 31-10-2026
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Usedom Fewo Karlshagen Golfsurfer
Grote gezellige vakantiewoning in Karlshagen - slechts 2 minuten lopen naar het fijne zandstrand aan de Oostzee van Karlshagen
Duurzaam
Vakantiewoning Haus Vincent-Type I.1
Wij bieden u een 3-kamerappartement voor max. 4 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met terras.
Vakantiewoning Huis Vincent Type III
leuke kleine vakantiewoning met 19 m² voor max. 2 personen, uittrekbare slaapbank (140x190), ingerichte keuken met gootsteen, SAT`-TV en badkamer met douche/WC, terras met tuinmeubelen
5 STERREN 200 QM Vakantiehuis, 4 SLAAPKAMERS, WELLNESS SAUNA
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 92€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 139€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 10% vrij
110€ voor 26 sep. - 03 okt.
113€ Jaarlijks gemiddelde
44% voor 26 sep. - 03 okt.
46% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Usedom-Nord is 126 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Usedom-Nord: Krummin, Peenemünde en Zinnowitz.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Usedom-Nord, moet u zeker Vakantiehuis op Usedom, Fiedler appartement en 5*****star luxe strandhuis nader bekijken.
In Usedom-Nord zijn er 732 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Karlshagen, Trassenheide en Zinnowitz.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox