Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
87 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 7 Jaren online
Beschrijving
De kleine Finca ligt zeer rustig als eindbezit van een klein privé weggetje op loopafstand van Santanyi.
Het heeft een prachtige mediterrane tuin en met veel schaduwplekken, buitendouche rond het zwembad.
Het huis heeft een grote entree met een moderne, zeer goed uitgeruste keuken.
vanaf hier gaat het naar de badkamer en de lagere grote slaapkamer. Een extra deur als aparte uitgang naar het zwembad + tuin is beschikbaar voor 4 personen. Een smalle trap leidt van de ingang naar de galerij. Er is de 2e slaapkamer met een uitgang naar een 22qm terras. Alle 2 de slaapkamers hebben een zeer goede airconditioning. Alle deuren en ramen zijn voorzien van horren, de 3 deuren met geplooide schuifdeuren. In het hele huis is Wlan, flatscreen TV, evenals een satelliet TV aansluiting. Onder het overdekte terras is er een gasbarbecue en er is buitenverlichting.
Het zwembad heeft royale afmetingen van 4 x 10 meter en veel ligstoelen om te ontspannen. Rondom terrassen zonder uitzicht van buitenaf.
Voor de winter is er een zeer warme open haard uit Scandinavië en voor de slaapkamers zijn er airconditioners met verwarmingsfunctie.
Op het terrein van 200 m² is er een carport of andere schaduwrijke plaatsen om de auto te parkeren.
Licentie- of registratienummer: 19016941097
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Supermarkt 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Restaurant 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Stadscentrum 0.7 kilometer
0.7 kilometer
Bus 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Luchthaven 50 kilometer
50 kilometer
Station 55 kilometer
55 kilometer
Snelweg-afrit 40 kilometer
40 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De situatie is fenomenaal:
Naar het centrum van Santanyi 700 m. Wekelijkse markten woensdag + zaterdag.
Naar Cala Figuera 4km (mooi aan zee) met vele heerlijke bistro's en restaurants. Aangename locatie voor een rustig en romantisch avondje uit. Ligging: Natuurrotsbaai zonder autoverkeer. Droomuitzicht!
Naar Cala Llombards 5 km
Na natuurgebied Mondrago 3,5 km. Vanaf de parkeergarage kunt u naar 3 stranden op een rij lopen.
Naar Cala des Moro en SÁlmunia 5 km
Naar het meest zuidelijke punt, de vuurtoren op ongeveer 10 km, een prachtig looppad aan zee met uitzicht op Cabrera.
Dezelfde richting en een paar km verder bereikt u Es Trenc, het 8 km lange zandstrand met turquoise blauwe zee en nog veel meer.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 300 |
| Aanbetaling: | 30 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Ökotasa = Ecotax vanaf 16 jaar 2€/Tg + 10% Mvst. Borgsom: 250,-€ Elektriciteit: 20 kwh /dag 's! |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 90 dagen voor de aankomstdatum.
Gratis annulering tot 90 dagen voor aanvang wordt alleen schriftelijk geaccepteerd. De ontvangstdatum bij de verhuurder is bepalend. Belangrijk! Administratiekosten: Er worden administratiekosten van 80€ tot 100,-€ in rekening gebracht, afhankelijk van de inspanning. De kosten van 89 tot 70 dagen voor aanvang van de huurperiode bedragen 30% van de huurprijs. Van de 69e tot de 49e dag 50%; van de 48e tot de 31e dag 75%; van de 30e tot de 14e dag 90%; vanaf de 13e dag wordt 100% van de huurprijs in rekening gebracht. De annuleringskosten bedragen 80 - 100,-€ (afhankelijk van de inspanning).
Neem contact op:
De Finca is bijzonder geschikt voor gezinnen met kinderen en senioren en voor echtparen. Niet voor luidruchtige feestjes. Het is een niet-rokershuis en geschikt voor mensen met een allergie. In de winter kan het ook gehuurd worden voor een lange termijn van 3 maanden.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 07-10-2026
14 Beoordelingen
Totale beoordeling
Mei 2023
Manuela und Roland K. uit Bendestorf
Prachtige tijd
De finca bevindt zich op een rustige locatie, omgeven door een grote tuin met prachtige bomen en is zeer goed uitgerust. Het zwembad is mooi groot en niet zichtbaar. De gasbarbecue heeft goed voor ons gezorgd; we hebben vele ontspannen avonden doorgebracht op het overdekte terras met mediterrane lekkernijen en hebben ons zeer op ons gemak gevoeld. De verhuurder is erg vriendelijk en zorgt uitstekend voor alles. Beste Evelyn, we hebben heel erg genoten van de tijd in jouw betoverende finca en komen graag snel weer terug!
Aanbevolen voor: Strandvakantie, Romantische vakantie
September 2022
Barbara B. uit Winsen
Een droom
We zijn hier vaak geweest en nu pas komen we eraan toe om het met anderen te delen. Het is een prachtige woning, een grote gevarieerde tuin met de mooiste planten, zeer rustig gelegen, dicht bij Santanyi, die u te voet kunt bereiken. Er zijn geweldige restaurants, een leuke wekelijkse markt en een bijzondere, ontspannen sfeer. Maar terug naar de finca. Je rijdt door een grote poort en komt op een rotonde, met een grote oude olijfboom in het midden. Er is een overdekt terras en een ander groot terras ervoor. Het uitzicht vanaf daar op het zwembad, dat echt groot is, is fantastisch. We zwommen elke dag vele baantjes in het zwembad, wat erg gemakkelijk is vanwege de grootte. Het huis is comfortabel ingericht en we voelen ons er altijd gelukkig. Er ontbreekt niets. Noch in de inrichting zelf, noch in de kwaliteit. Je kunt perfect slapen in de bedden. Alles is zeer ruim en open. Gewoonweg prachtig. We zijn zeer tevreden. De verhuurster is buitengewoon aardig en doet alles perfect. We zijn al jaren tevreden. Een ontspannende tijd. Het strand is ook gemakkelijk te bereiken. Een aanrader als je rust nodig hebt. Toch kunt u overal snel zijn om uit eten te gaan, te winkelen of op het strand te liggen. We kennen andere accommodaties, omdat vrienden er altijd tegelijk zijn, maar geen enkele is zoals deze finca, met tuin en zwembad. We zullen altijd terugkomen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Augustus 2022
R. + J. K. uit Seevetal
Een oase van ontspanning..
Wij hebben in augustus met z'n tweeën tien dagen doorgebracht in deze gezellige finca.
Het huis is gezellig en uitgerust met alles wat je nodig zou kunnen hebben. Ondanks de hitte in het hoogseizoen konden we goed ventileren en rustig slapen dankzij de airconditioning. De badkamer is lekker groot en heeft een glazen douchewand
De ligging is rustig, aan het einde van een doodlopende weg en niet ver van het mooie Santanyi.
De tuin is een droom! Enorm en prachtig aangelegd. De heerlijke vijgen waren geweldig. Maar je vindt er ook citroenen, granaatappels..
Het absolute hoogtepunt is het zwembad! Het is erg groot en niet zichtbaar.
Het enige echte nadeel waren de muggen. Extreem klein en hongerig. Maar in het huis ben je er veilig voor, er zijn overal horren en schuifdeuren. Er zijn extra muskietennetten over de bedden - maar we hadden ze niet nodig. We hebben geen vervelende wespen opgemerkt. Ze dronken hooguit sporadisch aan de rand van de plas en verdwenen dan meteen weer.
Mijn persoonlijke, bijna dagelijkse geluksmoment als vroege vogel: vanaf het balkon om 7 uur 's ochtends in alle stilte de zee in de verte en de zonsopgang zien, daarna in het zwembad drijven en de geweldige natuur observeren (een hop op de palmboom, een troep roodpootpatrijzen in de bloembedden...).
Onze conclusie: Het was heerlijk en zeer ontspannend. We zouden graag nog eens terugkomen
Het contact met de hospita was zeer attent en hartelijk.
Antwoord van Mevr. E. Sager:
Liebe Gäste, ich bedanke mich ganz herzlich bei Ihnen und freue mich, über einen baldigen Urlaub in meinem Ferienhaus!
Juli 2022
Damian B. uit Essen
Geweldige finca op een super locatie!
We brachten onze familie zomervakantie door op de finca van mevrouw Sager. Zowel de kinderen (2, 8, 13 jaar) als wij ouders voelden ons erg op ons gemak.
Het huis ligt op een geweldige locatie, aan het einde van een kleine weg. Absoluut niet zichtbaar, omgeven door velden. Het biedt een geweldig, groot zwembad, natuurstenen vloer, een overdekt terras met gasbarbecue.
Er waren muggen, krekels en wespen - maar hé, dat is de natuur. Als je daar niet tegen kunt, moet je geen vakantie boeken in een finca op een afgelegen locatie, omgeven door velden. Ze zijn beter af in een steriele hotelkamer ;-)
De finca en het terrein waren schoon. Het huis is prachtig ingericht in een mediterrane stijl. Er ontbrak niets in de keuken. Zelfs kruiden waren beschikbaar. Ook koffiepads voor de Nespresso machine. Als welkomstgeschenk was er vers fruit, wijn en cola. Daar waren we erg blij mee!
We moesten tegen de avond altijd de airco's gebruiken, want het was gedurende de 11 dagen elke dag 35-40 graden. Beide eenheden werkten perfect en koelden goed. Slapen was dus geen probleem, zelfs niet bij de hoge buitentemperaturen
De locatie is geweldig zoals beschreven. Het is ongeveer 800m naar het centrum van het mooie stadje Santanyi. Hier kunt u op woensdag en vrijdag de wekelijkse markt bezoeken. De kust van Cala Figuera ligt op ongeveer 5 km afstand. De prachtige stranden s'Amarador, Sa Ràpita en Es Trenc zijn met de auto in 10-25 minuten te bereiken. Palma (ook de luchthaven) ligt op ongeveer 40 minuten afstand.
De communicatie met mevrouw Sager en het huishoudelijk team ter plaatse was hartelijk, persoonlijk en zeer vriendelijk. Er werd snel gereageerd en alles werd geregeld. We voelden dat we in goede handen waren
We hebben erg genoten van ons verblijf. De kinderen konden vrij spelen op het grote, omheinde terrein. We hebben allemaal elke dag uitgebreid gebruik gemaakt van het zwembad. We komen graag terug!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Antwoord van Mevr. E. Sager:
Es war für mich eine Freude so nette Gäste in meiner Finca zu haben. Herzlichen Dank für die sehr nette Kommunikation, ihr seid jederzeit willkommen. Herzlichen Dank an euch alle, auch an die süssen Kleinen, die kleinen Frösche im Pool haben mir sehr gefallen !
Maart 2022
Sebastian T. uit Köln
Prachtige finca maar te koud voor maart.
Ik was al in 2021 op de finca en moest gewoon weer gaan, omdat we de vorige keer zo enthousiast waren. Het huis en de communicatie met mevrouw Sager, evenals het team ter plaatse, waren weer 5 sterren waard. Super aardig en behulpzaam.
Helaas waren we de vorige keer daar in september en toen was het super warm. Nu in maart was het helaas al erg koud in het huis. Ondanks dat we een draagbare verwarming en ook een open haard in het huis hadden, kregen we het helaas niet echt warm en moesten we ons altijd heel dik aankleden. Helaas waren de bedden en handdoeken ook steeds behoorlijk klam en nooit echt droog. Toch was het een mooie week. Maar ik zou de finca niet aanbevelen voor de "koude" maanden, maar eerder voor de zomermaanden.
Dank je
Sebastian
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Antwoord van Mevr. E. Sager:
Lieber Sebastian, danke für deine liebenswerte Bewertung. Manchmal gibt es schon 19° -21° im Dezember oder auch im Februar zur Mandelblüte. Man kann es einfach nicht voraussehen.
Aber die schönen grünen und gelben Felder und blauer Himmel ist einfach unsäglich wunderschön. Ich hoffe, das nächste Mal habt ihr mehr Sonne! Ich bedanke mich bei euch netten Gästen!
Contact
Bedrijf Keine
Mevr. E. Sager
Geïnteresseerd in de natuur, in mooie reizen. Behalve in India, San Francisco, was ik bijna uitsluitend in Europa en hield ik van Spanje, Frankrijk, Griekenland, Italië en Kroatië, maar vooral Mallorca. Mijn aandacht gaat uit naar de mensen en ik heb een speciale vreugde in mijn gasten. Je leert van iedereen iets en hoort interessante nieuwe dingen!
Gastvrouw sinds: 17-02-2018
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 234637
Andere accommodaties van Mevr. E. Sager
Cala Llombards, Mallorca, Balearen
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Santanyi, Mallorca, Balearen
Cala Santanyi, Mallorca, Balearen
Cala Santanyi, Mallorca, Balearen
Neem contact op
privé-website:
Na Barca
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Balearen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Mallorca
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 234637
Laatst bijgewerkt: 23.10.2026
Advertentie online sinds: 7 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/234637.htm
8qm badkamer + slaapkamer.
Kleine trap leidt naar een galerij met open slaapkamer en 22m² terras. https://static.ferienhausmiete.de/pictures/147862/bilder_original/147862_25031124222261.jpg
«Na Barca» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.
Das Haus ist gemütlich und mit allem ausgestattet was man brauchen könnte. Trotz der Hitze in der Hauptsaison konnte man sehr gut Lüften und Dank der Klimaanlagen erholsam schlafen. Das Bad ist schön groß und hat eine Glasduschwand.
Die Lage ist ruhig, am Ende einer Sackgasse und nicht weit vom schönen Santanyi.
Der Garten ist ein Traum! Riesengroß und wunderschön angelegt. Toll waren die leckeren Feigen. Man findet aber auch Zitronen, Granatäpfel…
Das absolute Highlight ist der Pool! Er ist sehr groß und nicht einsehbar.
Wirklich das einzige Manko waren die Mücken. Extrem klein und hungrig. Im Haus ist man aber vor ihnen sicher, überall sind Mückengitter und -schiebetüren. Über den Betten sind zusätzlich Moskitonetze - die brauchten wir aber nicht. Störende Wespen sind uns nicht aufgefallen. Die tranken höchstens mal vereinzelt am Beckenrand und verschwanden gleich wieder.
Mein persönlicher, fast täglicher Glücksmoment als Frühaufsteherin: Morgens um 7 Uhr bei totaler Stille vom Balkon aus das etwas entfernte Meer und den Sonnenaufgang zu sehen, danach sich im Pool treiben zu lassen und die tolle Natur zu beobachten (ein Wiedehopf auf der Palme, eine Schar Rothühner in den Beeten…).
Unser Fazit: Es war wunderschön und sehr erholsam. Sehr gerne kommen wir wieder.
Der Kontakt zur Vermieterin war sehr aufmerksam und herzlich.
Das Grundstück ist toll gelegen, am Ende einer kleinen Straße. Absolut nicht einsehbar, umgeben von Feldern. Es bietet einen tollen, großen Pool, Natursteinboden, einen überdachten Terrassenbereich mit Gasgrill.
Mücken, Grillen und Wespen gab es - aber hey, das ist eben die Natur. Wer damit nicht zurecht kommt, sollte keinen Urlaub in einer Finca in Alleinlage, umgeben von Feldern buchen. Der ist dann besser in einem sterilen Hotelzimmer aufgehoben. ;-)
Die Finca sowie das Gelände waren sauber. Das Haus ist schön, mediterran eingerichtet. In der Küche hat es an nichts gefehlt. Sogar Gewürze waren vorhanden. Kaffeepads für die Nespresso-Maschine ebenfalls. Als Willkommens-Gruß standen frisches Obst, Wein und Cola bereit. Darüber haben wir uns sehr gefreut!
Die Klimaanlagen mussten wir gegen Abend immer nutzen, da wir in den 11 Tagen jeden Tag zwischen 35-40 Grad hatten. Beide Geräte funktionieren einwandfrei und kühlen gut runter. Somit war das Schlafen auch bei den hohen Außentemperaturen kein Problem.
Die Lage ist wie beschrieben super. Es sind rund 800m ins Zentrum der schönen Stadt Santanyi. Hier bietet sich vor allem der Wochenmarkt am Mittwoch und Freitag an. An die Küste nach Cala Figuera fährt man ca. 5km. Die schönen Strände s'Amarador, Sa Ràpita und Es Trenc sind mit dem Auto in 10-25 Minuten zu erreichen. Nach Palma (also auch zum Flughafen) fährt man rund 40 Minuten.
Die Kommunikation mit Frau Sager und dem Haushälter-Team vor Ort war herzlich, persönlich und sehr freundlich. Es wurde rasch geantwortet und für alles gesorgt. Wir haben uns gut aufgehoben gefühlt.
Wir haben unseren Aufenthalt sehr genossen. Die Kinder haben auf dem großen, eingezäunten Gelände befreit spielen können. Den Pool haben wir alle jeden Tag ausgiebig genutzt und genossen. Wir kommen gern wieder!
Das Haus ist dunkel, die Möbel veraltet, zusammen gesucht und gerade im Schlafzimmer defekt. Keine Duschkabine, dass Bad schwimmt nach dem Duschen und das Fenster ist total klein, auch Lampen bringen wenig Licht.
Der Aussenbereich ist absolut ungepflegt, viele Garten Möbel abgenutzt oder defekt. Der überdachte Terrassenbereich ist alles andere als schön, vergammelte Blumen und ein unansehnlicher Zaun.
Die Lage ist okay, nah an SANTANYI. Die Besitzerin zwar bemüht, doch absolut uneinsichtig. Wer wilde Gärten und wenig Komfort sucht, ist hier richtig. Wir waren das leider nicht, haben andere Ansprüche.
Wir können dieses Haus nicht empfehlen!
Leider waren wir das letzte Mal im September dort und da war es super warm.
Jetzt im März war es leider schon sehr kalt im Haus. Obwohl wir einen mobilen Heizofen und auch einen Kamin im Haus hatten, haben wir es leider nicht richtig warm bekommen und mussten uns immer sehr dick anziehen. Leider waren auch die Betten und Handtücher immer wieder recht klamm und nie wirklich trocken. Dennoch war es eine schöne Woche. Aber ich würde die Finca nicht für die „kalten“ Monate empfehlen sondern eher für die Sommermonate.
Danke
Sebastian
Es hat uns an nichts gefehlt! Die Finca war sauber und ordentlich. Die Crew vor Ort macht einen super Job. Bei Kleinigkeiten wurde sofort gehandelt auch Frau Sager kümmert sich um alles und ist jederzeit erreichbar.
Der Pool sowie der Garten sind das absolute Highlight der Finca. Der große Feigen und Zitronenbaum im Garten biete viele Leckereien um das Frühstück zu verbessern ?
Grillen auf der Terrasse war für uns immer eine super Option und ein Muss in diesem Garten.
Natürlich gab es viele Mosquitos abends/nachts, aber im Großen und Ganzen alles super mit Fliegengittern ausgestattet (Fenster Türen und alle Betten), sodass wir beim Schlafen kaum Probleme hatten.
Von der Finca aus kann man super in den Ort laufen, vor allem der Wochenmarkt ist Sehenswert aber es gibt auch viele tolle Restaurants in direkter Nähe.
Die Finca ist eine absolute Empfehlung. Wir kommen auf jeden Fall wieder!
Sebastian & Marco
Frau Evelyn Sager war von der ersten Minute an sehr sympatisch und hat sich wirklich zuverlässig um alles gekümmert. Liebe Evelyn, wir danken Dir für die schönen Tage auf der Finca. Bis bald Marita und Frank
Der Pool und Garten sind ein Traum, für Pflanzenliebhaber gibt es schon einiges zu sehen. Es gibt durch Pflanzen und Sonnenschirme genug Schatten.
Mosquitos gibts abends/nachts natürlich auch, aber alles super mit Fliegengittern ausgestattet (Fenster Türen und alle Betten), sodass wir beim Schlafen keine Probleme hatten.
Grillen auf der Terrasse war für uns immer eine super Option.
Was für uns auch wichtig war: Wir haben uns aufgrund der Lage (Sackgasse und Endgrundstück) und dem großen Tor sehr sicher gefühlt. Von der Finca aus kann man super in den Ort laufen, vor allem der Markt ist Sehenswert! Auch die umliegenden Buchten und Dörfer sind sehr sehenswert. Palma ist ca. 45 Min entfernt, war für uns sogar abends mit Baby machbar war.
Kommunikation mit der Vermieterin war super unkompliziert, sie war stets super nett und hilfreich zur Stelle und hat uns allerlei Tipps an die Hand gegeben.
Wir kommen bestimmt wieder! Vielen Dank!
Wir können die Finka und die Vermieterin mit der wir eine super unkomplizierte und nette Kommunikation hatten, 100% emfehlen.
Alles da was man braucht sogar mit Grill und tollem Pool.
(Ausstattung, Sauberkeit und der Rest waren super) Immer wieder gerne.
Hier findet man Entspannung. Aber auch die Umgebung von Santanyi ist eine Reise wert. Vor allem der Markt ist einen Besuch wert.
Da wir schon beim letzten Mal so geschwärmt haben, möchten wir diesmal einfach nur Danke sagen.
Danke für die tolle Zeit und den großartigen Service.
Dirk & Alexandra
Ein Gefühl wie "zu Hause" erlebten wir direkt bei der Ankunft. Auf dem Tisch standen frisches Obst, Kekse und eine Flasche Rosé-Wein für uns bereit - solch eine Gastfreundschaft haben wir zuvor so noch nie erlebt.
Die Finca war sauber und ordentlich. Es fehlte an nichts! Die Küche ist sehr gut ausgestattet.
Der Service vor Ort ist mehr als 5 Sterne wert. Bei Kleinigkeiten wurde sofort gehandelt, sogar mehr, als es üblich ist. Frau Sager kümmert sich um alles und ist jederzeit erreichbar.
Das Personal vor Ort ist ebenfalls großartig.
Alles war einfach klasse: Die Ruhe, der Pool, der Grill, der Service, die Lage!
Danke an dieser Stelle für das großartige Drumherum! Die Na Barca ist eine absolute Empfehlung.