Check-in
Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
37 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Gezellige vakantiewoning voor 4 pers. in Hochkrimml, dicht bij de lift, veranda, wifi & carport
Onze hut 27 ligt op de Duxeralm in Hochkrimml op ongeveer 1.600 meter hoogte. Het betreft een ongerepte houten hut met twee aparte vakantiewoningen – de FeWo Paul en de FeWo Louisa. Lift en loipe bereikt u in enkele minuten te voet (ca. 300 m), zodat uw auto ook gerust kan blijven staan.
De FeWo Paul biedt plaats aan maximaal 4 personen en is precies goed voor iedereen die van het bijzondere huttengevoel houdt. Na een dag op de piste, wandelen of mountainbiken kunt u heerlijk ontspannen in het gezellige woon- en eetgedeelte. Daarnaast is er een aparte tv- en leeskamer. Van daaruit leidt een kleine houten ladder naar de knusse slaapvide onder het dak, die vooral bij kinderen erg populair is.
Verder beschikt het appartement over een aparte slaapkamer met tweepersoonsbed en voldoende opbergruimte. De kleine keuken is goed uitgerust en biedt alles wat u nodig heeft voor een ontspannen huttenvakantie.
Zoals veel echte berghutten is ook onze hut vrij oorspronkelijk gebleven. De badkamer is daarom klein, maar functioneel en beschikt uiteraard over douche, wc, verwarming en warm water.
Voor de hut bevindt zich uw eigen carport-parkeerplaats. In de winter kunt u uw ski’s direct bij het skirek onder de carport plaatsen. De zonnige veranda op het zuiden is bijzonder mooi. Hier kunt u ’s ochtends in de zon ontbijten of na een actieve vakantiedag genieten van de frisse berglucht. Direct ervoor stroomt een klein beekje, omgeven door dennen en weiden.
Onze hut ligt tussen andere hutten en huizen, toch is Hochkrimml een heerlijk rustige en ontspannen plek. Wie van natuur, bergen en een gezellige huttenambiance houdt, is hier helemaal op zijn plek.
Wij brengen zelf al vele jaren onze vakanties hier door en genieten telkens weer van de bijzondere sfeer in Hochkrimml. Misschien geldt dat binnenkort ook voor u.
Dit kunt u verwachten:
• slechts ca. 300 m tot lift en loipe
• eigen carport direct voor de hut
• zonnige veranda op het zuiden
• gezellige slaapvide
• wifi aanwezig
• rustige ligging op 1.600 m hoogte
• ideaal voor ski-, wandel- en mountainbikevakantiegangers
Zelf meenemen:
- Beddengoed/handdoeken of optioneel bij te boeken (kussens en dekbedden zijn aanwezig)
- Toiletpapier, keukenrol
- Aanbevolen: zaklamp en pantoffels, evenals vanaf oktober winterbanden en in de winter sneeuwkettingen.
Kijk en boek ook gerust via mijn homepage op: urlaub-in-hochkrimml.de
Licentie- of registratienummer: 50607-001090-2020
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 6 kilometer
6 kilometer
Skilift 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 8 kilometer
8 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Stadscentrum 8 kilometer
8 kilometer
Bus 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Luchthaven 90 kilometer
90 kilometer
Station 12 kilometer
12 kilometer
Snelweg-afrit 45 kilometer
45 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
300m loopafstand van lift en piste
- geweldige mogelijkheden om te rodelen
- leuke restaurants (in Hotel Filzstein, Duxeralm Restaurant en de Plattenalm) evenals vele restaurants beneden in het dorp Krimml of in het naburige dorp Königsleiten
- lokale bezorgservice voor broodjes (helaas niet het hele jaar door mogelijk, gelieve van tevoren te informeren)
- "DuxeralmLadl" op de Duxeralm (voor kleine dingen)
- NIEUW: Sparwinkel direct aan de 6-persoons stoeltjeslift Duxer-x-Press, slechts 300m loopafstand van de hut
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 30 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| de volgende kosten zijn niet in de huurprijs inbegrepen en worden bij de prijs opgeteld - in tegenstelling tot de bovenstaande prijsinformatie van FHM.de Beddengoed+handdoeken: zelf mee te brengen of bij te boeken voor 15 Euro/set/persoon Kosten voor uw hond: 5 Euro/hond/nacht Elektriciteit en water: 14 Euro/dag Eindschoonmaak: 60 Euro/eenmalig Toeristenbelasting: 2 Euro/nacht/persoon vanaf 15 jaar (wij betalen deze kosten ook terug aan de Kurverwaltung) REGISTRATIENUMMER (volgens §9 van de Salzburgse wet op de overnachtingsbelasting): 50607-001090-2020 Aankomstdag in het hoogseizoen: altijd zaterdag Dag van aankomst in het laagseizoen: elke dag Niet-roken flat! De verhuurder is niet aansprakelijk voor persoonlijk letsel of schade aan eigendommen van de huurder in verband met de toegang tot / het gebruik van het appartement. |
Betalingsmogelijkheden:
Creditcard
Overschrijving
PayPal
Annuleringsvoorwaarden:
Neem contact op:
Activiteiten in de winter:
- Langlaufen: Höhenloipe op de Gerlosplatte (7 km) of langlaufen in Krimml (3 km)
- Rodelen (7 km nachtrodelbaan Gerlosstein) en rodelen bij kunstlicht aan de Filzsteinalm
- Arena Coaster - zomer/winterrodelbaan in Zell
- Paardensleetochten
- Fakkelwandelingen (elke woensdag vanaf Krimml naar de watervallen, paviljoenterrein in Krimml)
- Skischool Krimml
Activiteiten in de zomer:
- VRIJETIJDSPARK Zell am Ziller
- de Krimmler Watervallen, de grootste van Europa
- "Rent a bike": fietsverhuur in Krimml: Tankstation Krimml/Bikeservice Nothdurfter. Er zijn ook fietsverhuurbedrijven in de naburige plaatsen Königsleiten en Gerlos. - Mountainbiken en fietsen (er zijn 31 fietsroutes + 23 mountainbikeroutes)
- Arena Skyliner (Flying Fox)
- Kristallbad Wald
- Wandeling naar de Finkau
- Nationalparkwelten Hohe Tauern (Mittersill - zeer aan te bevelen)
- Museum Bramberg (tentoonstelling Smaragden + Kristallen)
- Raftingaanbiedingen
- Freizeitpark Zell am Ziller
- Golfbanen (18 holes) in Mittersill en Uderns
- Paragliden
- Klettersteig Gerlossteinwand
- Tennis/Squash/Hoogteparcours Gerlos
- Wasserwunderwelt in Krimml
- Rit naar de Grossglockner
- Hochgebirgsstauseen Kaprun
- Felberturmmuseum
- Eisriesenwelt Werfen
- Swarovski Kristallwelt
- Krimmler Dorpsmarkt (juli-september, woensdags Dorpsplein Krimml)
- Krimmler Almabtriebsfeest met boerenmarkt in september
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 25-09-2026
26 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2026
Heike L. uit Berlin - Marzahn
• Gezellige FEWO Paul – perfect voor mens en hond
Beste mevrouw Kruse,
we hebben een geweldige, avontuurlijke vakantie gehad bij prachtig keizerlijk weer. We hebben ons erg thuis gevoeld in uw gezellige hut Paul. Perfect was ook het omheinde zonneterras, vooral voor de hond. Er zijn nog veel mooie bestemmingen in de omgeving die we gewoon niet hebben kunnen bereiken. We boeken zeker in de nabije toekomst nogmaals.
Met vriendelijke groet
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Skivakantie, Romantische vakantie
Augustus 2026
Oliver S. uit Neustadt
Een mooie vakantie in Krimml komt ten einde.
Beste mevrouw Kruse,
we zijn gisteravond weer goed thuisgekomen en willen u een korte feedback geven over ons verblijf.
Allereerst bedankt dat u met uw hut heeft bijgedragen aan onze geweldige vakantie. Als gastvrouw (service, bereikbaarheid, vriendelijkheid) bent u nauwelijks te overtreffen, ook de uitgebreide uitrusting van de hut is geweldig. Twee punten willen we echter open aanspreken, omdat ze met weinig moeite verbeterd zouden kunnen worden:
1) De badkamer:
Voor de beschikbare ruimte en de leeftijd is het goed bruikbaar. Een kleine aanpassing zou het comfort echter aanzienlijk verhogen: De houder van de douchekop is erg laag geplaatst – onze 1,95 m grote zoon had deze op navelhoogte. Een hogere bevestiging zou een merkbare verbetering zijn. 2) De netheid:
Op het eerste gezicht was alles netjes, maar bij nader inzien vonden we enkele spinnenwebben, stofbollen onder de bank en stofresten op de planken en de stoeltjes in de slaapkamer.
Ondanks deze kleinigheden hebben we een zeer fijne vakantie gehad en wensen u veel succes met uw verhuur.
Vriendelijke groeten uit Neustadt
Januari 2026
Karolin H. uit Herbstein
Skiurlaub
Het was een geslaagde vakantie. We komen graag terug. De vloer voor de bank voor de deur moet eens gecontroleerd worden, die kraakte erg en voelde broos aan.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie met huisdier, Skivakantie
December 2025
Sebastian J. uit Dortmund
super gezellige kleine hut met veel charme!
We waren twee weken over Kerstmis met onze twee kinderen in het vakantieappartement Paul (Hut 27) in Hochkrimml en hebben ons vanaf het eerste moment prettig gevoeld.
Het appartement is zeer gezellig, sfeervol en liefdevol ingericht, precies goed voor een ontspannen tijd in de bergen. Vooral mooi vonden we dat het geheel aanvoelde als een echt klein thuis en we daar een werkelijk geweldige kersttijd konden doorbrengen. De verhuurster was toevallig op hetzelfde moment in een aangrenzend appartement, erg vriendelijk en altijd aanspreekbaar. Vragen werden onmiddellijk beantwoord en ook de gehele afhandeling was snel en volledig ongecompliceerd.
Ook de locatie is top: Dichtbij de lift en zeer praktisch als je met kinderen onderweg bent. Er zijn ook direct in de buurt winkelmogelijkheden, de SPAR is quasi om de hoek.
We zouden altijd weer terugkomen en kunnen het vakantieappartement absoluut aanbevelen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Skivakantie
Juli 2025
Sindy J. uit Delitzsch
... we zouden graag langer zijn gebleven....
Geachte mevrouw Kruse,
we moesten vandaag helaas naar huis rijden. We zouden graag nog langer aan het dagelijks leven ontsnappen. Het was een zeer mooie, ontspannen vakantie. De hut Paul is gewoon uniek. Je komt tot rust zodra je binnenkomt. De gezelligheid is niet te beschrijven. ❤️ In het vakantieappartement wordt men zich weer bewust van het leven en merkt men hoe weinig men eigenlijk nodig heeft om gelukkig en tevreden te zijn. We hebben niets gemist en zouden het liefst voor altijd gebleven zijn. Ik zou hun accommodatie altijd aanbevelen en we overwegen nu al wanneer we weer komen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Skivakantie, Romantische vakantie
Contact
Mevr. K. Kruse
Beste vakantiegangers, wij zouden het zeer op prijs stellen als u net zo geniet van de prachtige omgeving en natuur in Hochkrimml en van onze appartementen als wij. Wij kunnen Hochkrimml alleen maar aanbevelen, in de winter maar ook in de zomer. Het is pure ontspanning. Probeer het eens, je zult blij zijn Vooral nu, geschokt door de lange periode van de pandemie, verdienen we allemaal een beetje rust en ontspanning, en waar kan dat beter dan in de bergen in een prachtige natuur met veel goede lucht Wij verheugen ons erop u als onze gasten te mogen verwelkomen en wensen u tot dan het allerbeste Uw familie Kruse/Busch
Gastvrouw sinds: 18-11-2015
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 07:00-20:00; Vr. 09:00-20:00; Za.-Zo. 10:00-21:00
Advertentienummer: 289459
Andere accommodaties van Mevr. K. Kruse
Hochkrimml, Salzburg, Oostenrijk
Heikendorf, Oostzee, Sleeswijk-Holstein
Hochkrimml, Salzburg, Oostenrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Hochkrimml, Salzburg, Oostenrijk
Hochkrimml, Salzburg, Oostenrijk
Hochkrimml, Salzburg, Oostenrijk
Neem contact op
privé-website:
⛷️Hütte 27, Vakantiewoning PAUL⛷️
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Salzburger Land
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 289459
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/289459.htm
Mevr. Katja Kruse
Schrödersweg 40b
22453 Hamburg
0049(0) 17662768177
«⛷️Hütte 27, Vakantiewoning PAUL⛷️» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.
wir hatten einen wunderbaren, erlebnisreichen Urlaub bei herrlichem Kaiser-Wetter. Wir haben uns sehr wohl gefühlt in ihrer gemütlichen Hütte Paul. Perfekt war auch die umzäunte Sonnenterrasse, besonders für den Hund. Es gibt noch viele schöne Ziele in der Gegend, die wir einfach nicht geschafft haben. Wir buchen sicher in naher Zukunft nochmal.
Liebe Grüße
wir sind gestern Abend wieder gut Zuhause angekommen und möchten Ihnen ein kurzes Feedback zu unserem Aufenthalt geben.
Zunächst vielen Dank, dass Sie mit Ihrer Hütte zu unserem tollen Urlaub beigetragen haben. Als Gastgeberin (Service, Erreichbarkeit, Freundlichkeit) sind Sie kaum zu überbieten, auch die umfassende Ausstattung der Hütte ist großartig.
Zwei Punkte möchten wir dennoch offen ansprechen, weil sie sich mit wenig Aufwand verbessern ließen:
1) Das Bad:
Für den vorhandenen Platz und das Alter ist es gut nutzbar. Eine kleine Anpassung könnte den Komfort jedoch deutlich erhöhen: Die Halterung der Duschbrause ist sehr niedrig angebracht – unser 1,95 m großer Sohn hatte sie auf Bauchnabelhöhe. Eine höhere Befestigung wäre eine spürbare Verbesserung.
2) Die Sauberkeit:
Auf den ersten Blick war alles ordentlich, bei genauerem Hinsehen fanden wir jedoch einige Spinnweben, Staubmäuse unter der Bank sowie Staubreste auf Ablagen und den Stühlchen im Schlafzimmer.
Trotz dieser Kleinigkeiten hatten wir einen sehr schönen Urlaub und wünschen Ihnen weiterhin viel Erfolg mit Ihrer Vermietung.
Viele Grüße aus Neustadt
Die Wohnung ist sehr gemütlich, urig und liebevoll eingerichtet, genau das Richtige für eine entspannte Zeit in den Bergen. Besonders schön fanden wir, dass es sich insgesamt wie ein richtiges kleines Zuhause angefühlt hat und wir dort eine wirklich tolle Weihnachtszeit verbringen konnten.
Die Vermieterin war zufällig zur selben Zeit in einer benachbarten Wohnung, sehr nett und jederzeit ansprechbar. Fragen wurden umgehend beantwortet und auch die gesamte Abwicklung war schnell und völlig unkompliziert.
Auch die Lage ist top: In der Nähe vom Lift und sehr praktisch, wenn man mit Kindern unterwegs ist. Einkaufsmöglichkeiten gibt es ebenfalls direkt in der Nähe, der SPAR ist quasi um die Ecke.
Wir würden jederzeit wiederkommen und können die Ferienwohnung absolut weiterempfehlen.
wir mussten heute leider nach Hause fahren. Wir wären gerne noch länger dem Alltag entflohen. Es war ein sehr schöner, entspannter Urlaub. Die Hütte Paul ist einfach einmalig. Man kommt zur Ruhe sobald man sie betritt. Die Gemütlichkeit ist nicht zu beschreiben.❤️ In der Ferienwohnung wird man des Lebens wieder bewusst und merkt wie wenig man eigentlich benötigt um glücklich und zufrieden zu sein. Wir haben nichts vermisst und wären am liebsten für immer geblieben. Ich würde ihre Unterkunft jederzeit weiterempfehlen und wir überlegen jetzt schon wann wir wieder kommen.
Danke Familie Lietz
Die Lage ist oben in den Bergen. In der Vorsaison (Ende Juni) ist dort nichts los. Daher sollte man ein Auto haben und genügend Lebensmittel einpacken.
Nach Gerlos und Krimml sind es ca. 10 Minuten.
Weiterempfehlung: ja
Die Atmosphäre im Haus ist wirklich einzigartig und es gibt wenig, was wir verbesserungswürdig halten.
Gerne kommen wir zum gegebenen Zeutpunkt wieder einmal dorthin zurück.
Ihnen ein schönes Wochenende und vielen Dank auch für die professionelle Vermittlung!
Mir fällt kein wirklicher Kritikpunkt ein, alles hat wunderbar funktioniert.
Vielleicht wäre es möglich im Bad ein etwas helleres Licht zu installieren, was rasieren / Kosmetik erleichtert. - first world problems
Wie gesagt wir haben uns sehr wohl gefühlt, und jedes Detail in ihrer Wohnung/Hütte hatte seinen liebenswerten Charme und einen Aufenthalt kann ich vorbehaltlos weiterempfehlen.
Unserem Hund hat es scheinbar auch gefallen, er hat viel Zeit auf der Terasse verbracht und dem Bach zugehört. Wir empfehlen Ferienwohnung ohne jegliche Einschränkung und bedanken uns für die schöne Zeit und den Service.
Wir haben uns sehr wohl gefühlt!
Top Lage!
Gute Ausstattung, alles da auf nur ca. 38m²!!
Wir würden jederzeit wieder hier buchen.
Die abgeschlossene Terrasse haben wir sehr gerne genutzt - auch für die Hunde war es klasse.
Vielen Dank an dieser Stelle uns Alles Gute.