100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
, open keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kachel(hout)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), tuin, BBQ(gas), lucht-lucht warmtepomp
Aantrekkelijk gelegen, gerenoveerd vakantiehuis, slechts ongeveer 200 m van de Limfjord en een kindvriendelijk strand verwijderd. Daarnaast bevindt zich een groot speel- en sportveld in de buurt.
Het vakantiehuis is praktisch en gezinsvriendelijk ingericht, met een open keuken-/woonruimte voor gezamenlijke activiteiten. Tot de voorzieningen behoren een flatscreen-tv, ook met enkele Duitse zenders, en gratis WiFi. Nieuw geïnstalleerde, klimaatvriendelijke warmtepomp en een gezellige houtkachel in het huis. De keuken is uitgerust met onder andere een keramische kookplaat, oven, magnetron en vaatwasser.
Drie slaapkamers in het huis; één met een 180 cm breed tweepersoonsbed, de tweede met een 120 cm breed tweepersoonsbed, de derde met twee eenpersoonsbedden (elk 80 cm breed). Heldere badkamer met douche en aangename vloerverwarming. Daarnaast een wasmachine in het huis.
In de buitenruimte zijn er verschillende deels overdekte terrassen met tuinmeubilair, gasbarbecue en ligstoelen. Daar kunt u genieten van de zonnige dagen en gezellige zomeravonden in de buitenlucht.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
89 Beoordelingen
Totale beoordeling
Diana - Quickborn
Een prachtig huis; het ontbrak aan niets en we voelden ons er vanaf het begin erg op ons gemak. Heel schoon en van uitstekende voorzieningen.
Aanbeveling:
Als u wilt ontspannen en genieten van rust en stilte, is dit huis perfect.
Diana - Quickborn
Een heel mooi huis, het ontbrak aan niets, je voelde je vanaf het begin heel prettig. Zeer schoon met een zeer goede inrichting. Aanbevelingen: Als je wilt ontspannen en rust wilt hebben, dan is dit huis perfect.
Heinrich - Syke
Het huis was erg schoon en netjes. Het was prachtig en functioneel ingericht. De keuken had alles wat je nodig had voor het dagelijks leven. De buitenruimte was erg ruim en de terrassen waren uitnodigend.
Heinrich - Syke
Het huis was erg schoon en opgeruimd. Het was mooi en functioneel ingericht. In de keuken was alles te vinden wat voor het dagelijks leven nodig is. De buitenruimte was zeer royaal aangelegd en de terrassen nodigden uit om te blijven hangen.
Andreas
Dit vakantiehuis, niet ver van het strand, was een perfecte uitvalsbasis voor onze vakantie. We waardeerden de goed uitgeruste keuken en de buitenruimte om te ontspannen. Er waren een paar kleine eigenaardigheden, maar over het algemeen was het een heerlijk verblijf.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 292014
Andere accommodaties van Belvilla
Lemvig, Denemarken, Europa
Lemvig, Denemarken, Europa
Lemvig, Denemarken, Europa
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 292014
Laatst bijgewerkt: 24.06.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292014.htm
«6 persoons vakantie huis in Lemvig» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 89 gegeven Beoordelingen.