100% Aanbeveling
4 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, koelkast(+ vriesvak), water uit de put), woon/slaapkamer(TV(zweedse TV zenders), radio, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet), tuinmeubilair, parking, aardwarmte, plancha grill
Strax buiten het mooie dorp Kyrkhult ligt dit gezellige vakantiehuis. Een voormalige boerderij, prachtig gelegen op het platteland. Voel de stilte en de afzondering. Geniet van de nabijheid van bossen en kleine weilanden. Van uw vakantiehuis is het niet ver naar mooie en spannende natuurervaringen. In de omgeving zijn verschillende meren en heerlijke fiets- en wandelpaden.
Het woonhuis heeft een gezellige sfeer van vroeger met een gemengde en eenvoudige inrichting. Er zijn twee slaapkamers. Eén met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. De keuken heeft een kleine eethoek en is verder eenvoudig, maar goed uitgerust. De oude houtkachel is nog aanwezig en kan worden gestookt voor gezellige warmte. De badkamer is nieuw gebouwd met een volledig betegelde douche. Op de bovenverdieping bevindt zich de derde slaapkamer met 2 bedden en een kachel voor gezellige warmte, evenals nog een leuke en comfortabele woonkamer met tv.
In de woonkamer zijn zowel zitmeubels als een eettafel. Probeer te spelen op de oude schoolorgel. Het huis ligt dicht bij een minder drukke weg, maar is omheind met een hek en poort. Hier is een terras met een barbecue. Er zijn ook grote ruimtes naast het woonhuis. Geniet van de nabijheid van weilanden en bos. Fiets of wandel in de prachtige natuur van de omgeving.
Slechts ongeveer 700 m verderop ligt het Slagesnässjön. Hier is een klein strand met zand en een steiger. Een grotere en zeer goed onderhouden openbare strand is in Kyrkhult bij Södersjön.
Voor de visliefhebber is dit een klein eldorado. In de meren Slagesnässjön (visvergunning) en Södersjön zijn er vismogelijkheden. In de buurt is de mooie viscamping Harasjömåla en niet te vergeten heeft u de Mörrumsån, met zijn beroemde zalmvissen en het Huis van de Zalm.
Andere leuke uitstapjes in uw omgeving zijn Ebbamåla bruk met museum en café. Voor gezinnen met kinderen is een bezoek aan Kreativum buiten Karlshamn een must. Een Science Center voor nieuwsgierigen van alle leeftijden, een fantastisch huis vol ontdekkingsvreugde en aha-ervaringen.
Ga mee op een safari in de grootste safari park van het Noorden, Eriksberg. Hier lopen wilde edelherten en damherten, davidsherten, wisenten, muflons en wilde zwijnen vrij rond samen.
Voor de golfenthousiast is Boa Gk in Olofström het dichtstbijzijnde.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.75 kilometer
0.75 kilometer
Meer 0.75 kilometer
0.75 kilometer
Supermarkt 20 kilometer
20 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
117 Beoordelingen
Totale beoordeling
Robert - Zahna
nan aanbevelingen: Van het vakantiehuis zijn Olofström, Sandviken, Solvesborg, het eiland Ivö en talrijke natuurreservaten goed te bereiken
яролицкий
Super relaxte plek! Schoon en gezellig, met gemakkelijke toegang tot de skiliften in de buurt. De gastheren waren erg vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden. Perfect voor een familiereisje of een weekendje weg met de groep. Ik kan niet wachten om hier foto's van te plaatsen!
Kathelijne Eisses
Het huisje is laag, oud en valt bijna uit elkaar. Er ligt vlekkerig oud zeil en plakkerig vloerkleed. Er kunnen maar een paar ramen open. We zijn na 2 nachten naar het ikea hotel gegaan.
Schütt
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit ruime vakantiehuis! De kamers waren goed ingericht en boden voldoende ruimte voor ons gezin van zes. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent was. Dat we onze hond mee konden nemen, was ook een groot pluspunt!
Neumann
Het vakantiehuis was ruim en perfect voor onze familievakantie. We hebben vooral genoten van de buitenfaciliteiten – de barbecues in de tuin waren een hoogtepunt! De nabijgelegen skiliften waren een extra bonus voor wintersporters.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 292307
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Olofström, zuidelijk, Zweden
Olofström, zuidelijk, Zweden
Olofström, zuidelijk, Zweden
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Kyrkhult, zuidelijk, Zweden
Gränum, zuidelijk, Zweden
Gränum, zuidelijk, Zweden
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Zweden
Advertentienummer: 292307
Laatst bijgewerkt: 04.10.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292307.htm
«6 persoons vakantie huis in KYRKHULT» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 117 gegeven Beoordelingen.