Terug
Zoeken

6 persoons vakantie huis in Ansager

Max.  6  personen
75m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), radio), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. vouwbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), bubbelbad(buiten), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), BBQ, lucht-lucht warmtepomp

Dit gerenoveerde vakantiehuis met buiten-jacuzzi ligt in een rustige doodlopende straat, in een schilderachtige omgeving en op slechts ongeveer 200 m van de oever van het Kvie Sø, waar zich een ijssalon en een restaurant bevinden.

Het vakantiehuis heeft een open keuken-/woonruimte voor het gezinsleven, die stijlvol is ingericht. Verder zijn er drie slaapkamers met elk twee slaapplaatsen en een badkamer met douche/toilet en aangename vloerverwarming in het huis.

Buiten vindt u verschillende beschutte terrassen waar u in comfortabele tuinmeubelen van de zon en de natuur kunt genieten, evenals een zeer groot overdekt terras waar de zomeravonden verlengd kunnen worden. Voor kinderen is er een zandbak.

Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Barbecue Barbecue
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Barbecue
Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
WiFi

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3tweepersoonskamer 3tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 0.2 kilometer

Supermarkt 3.4 kilometer

Restaurant 0.6 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: DKK 1.179, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Max. 2; gratis.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf.
Elektriciteit: DKK 3,74/kWh.
Water: DKK 75/m3.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: DKK 110/verblijf.
Kinderstoel: DKK 110/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden- Tot 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


144 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,1 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Tobias - Luckau

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

nan

Aanbevelingen:
Billund is gemakkelijk bereikbaar vanuit de buurt. Esbjerg en Hvide Sande zijn ook binnen een uur rijden te bereiken.

Heiner - Stuhr

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Een fijn vakantiehuis. Het was bij aankomst in de lente wel een beetje koud binnen. Professionele schoonmaak zou beter zijn, of het huis zou voor aankomst nogmaals gecontroleerd moeten worden als het voor langere tijd onbewoond blijft. Het huis is prima voor gezinnen, maar de omgeving biedt niet veel voor kinderen, hoewel het nabijgelegen restaurant een leuke binnenspeeltuin heeft. De keuken is goed uitgerust, maar met een gezin moet de vaatwasser bijna elke dag aangezet worden (of de afwas gedaan worden) om ervoor te zorgen dat er genoeg bestek en servies is voor de volgende dag.

Aanbevelingen:

Het restaurant aan het meer heeft een kleine binnenspeeltuin. De pannenkoeken zijn redelijk. Billund is gemakkelijk met de auto te bereiken, net als de Noordzee in de andere richting. De reistijd is redelijk.

Michael - Marschacht

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Mooi huis op een goede locatie. De inrichting is prima. Helaas waren de bedden erg versleten.

Aanbevelingen: Het grote meer is heerlijk om in te zwemmen. Legoland ligt op ongeveer 25 minuten afstand.

Heiner - Stuhr

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Mooi vakantiehuis. Bij aankomst in het voorjaar iets koud in huis. Schoonmaak zou beter professioneel moeten gebeuren of voor aankomst bij langere niet-bezetting nogmaals gecontroleerd moeten worden. Huis is oké voor gezinnen, de omgeving biedt echter niet veel voor kinderen, hoewel het restaurant in de buurt een mooie indoor speelplaats heeft. De keuken is goed uitgerust, maar bijna elke dag (met familie) moet de vaatwasser aan worden gezet (of afgewassen) om de volgende dag weer voldoende bestek en servies beschikbaar te hebben. Aanbevelingen: Mooi vakantiehuis. Bij aankomst in het voorjaar iets koud in huis. De schoonmaak zou beter professioneel moeten gebeuren of voor aankomst bij langere niet-bezetting nogmaals gecontroleerd moeten worden. Huis is OK voor gezinnen, de omgeving biedt echter niet veel voor kinderen, hoewel het restaurant in de buurt een mooie indoor speeltuin heeft. Keuken is goed uitgerust, maar bijna elke dag (met familie) moet de vaatwasser aangezet worden (of afgewassen) om de volgende dag weer voldoende bestek en servies beschikbaar te hebben.

Erika - Winsen (Luhe)

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Zeer ruim, een omheinde tuin, groot terras, gezellig ingericht Aanbevelingen: Zeer ruim, een omheinde tuin, groot terras, gezellig ingericht

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 292356

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 292356

Laatst bijgewerkt: 31.05.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292356.htm


«6 persoons vakantie huis in Ansager» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 144 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat