Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

12 persoons vakantie huis in BORGHOLM

Max.  8   gasten
160m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 8  gasten
160m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Poolhouse:

keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(kabel), open haard, DVD-speler, radio, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(wasbak, zitbad, toilet), badkamer(douche, toilet), wasdroger, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, BBQ, parking, lucht-water warmtepomp

Attraktives Ferienhaus mit einem zauberhaften Strandgrundstück, auf dem Sie entspannte Tage am Pool und ein erfrischendes Bad am feinen, ruhigen Sandstrand genießen können, der direkt neben dem Haus liegt. Hier wohnen Sie perfekt zwischen Köpingsvik und Borgholm und sind sowohl in der Nähe der hügeligen Strände als auch der größeren Auswahl an Restaurants und Einkaufsmöglichkeiten der Stadt. Das Ferienhaus wird nicht an Jugendgruppen oder für Partys vermietet! Maximale Personenzahl: 8 Am beheizten Pool gibt es Gartenmöbel, Sonnenliegen und eine schöne Pergola zum Entspannen im Schatten. Zunächst war das Haus eine kleine Aalfischerhütte, die im Laufe der Zeit renoviert und erweitert wurde. Heute ist es ein schönes Feriendomizil mit großen Fenstern mit Blick auf das Meer und einem offenen Grundriss mit großen Bereichen zum geselligen Beisammensein. Die offene Küche hat einen schönen Essbereich. Im Wohnzimmer gibt es neben dem Herd und dem Fernseher eine bequeme Sitzgruppe. Das Haus ist mit einem Schlafboden oder einem sogenannten Turmzimmer mit einem Doppelbett ausgestattet. Es gibt zwei weitere Schlafzimmer mit Doppelbett sowie ein Schlafzimmer mit einem Etagenbett mit zwei Kojen. Auf Öland gibt es viele Sehenswürdigkeiten, wie zum Beispiel Schloss Solliden und die Burgruine Borgholm, die einen Besuch wert sind. Im Sommer werden dort auch viele schöne Veranstaltungen angeboten. Ein weiteres Ausflugsziel für Familien mit Kindern ist der Zoo von Öland, wo man sowohl Tiere sehen als auch im Wasserpark schwimmen und Karussell fahren kann.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard

Buitenshuis

Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Wasdroger
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.02 kilometer

0.02 kilometer

Supermarkt 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Restaurant 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Stadscentrum 2.5 kilometer

2.5 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: U moet het zelf (goed) doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden
•Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
•Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


17 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Anna

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

We hadden een mooie tijd hier! De sfeer van het huis was fantastisch, en we waardeerden de aandacht voor detail in de inrichting. De gemakkelijke toegang tot stranden en lokale bezienswaardigheden maakte ons verblijf zeer aangenaam.

Esther

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het huis is mooi gerenoveerd en heeft veel karakter, Zeer comfortabele bedden en veel ruimte, We waardeerden het gemak van een wasmachine, vooral na dagen op het strand,

Berhe

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Ik was aangenaam verrast hoe goed uitgerust en ruim dit vakantiehuis was. Alles wat we nodig hadden, was direct bij de hand - van de wasmachine tot de ruime zitmogelijkheden in de woonkamer. De gastheer was vriendelijk en uitnodigend, wat ons verblijf nog beter maakte. Ook al was het weer niet het beste, maakte het alles de moeite waard om een comfortabele plek om naar terug te keren te hebben. Zou zeker overwegen om terug te komen!

Gutland

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Groot voordeel voor dit vakantiehuis! Veel badkamers voor iedereen, De locatie is solide, slechts een korte wandeling naar het strand van Köpingsbukten, En de gastheren? Super aardig en uitnodigend!

Ben Pratt

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Het zwembad, de locatie, de keuken was goed uitgerust, geweldig om toegang te hebben tot de kajak,

Hölzer

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Ruim, schoon en dichtbij alles! Perfect voor groepsreizen, Gratis WiFi en barbecuefaciliteiten maken het nog beter, Zeer aan te raden voor een weekend!

Seiz

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Een mooie plek om te verblijven! Het huis was prachtig ingericht, en alles was bij aankomst vlekkeloos, Het was fijn om veel ruimte voor onze groep te hebben, Het gratis WiFi was een bonus voor de kinderen, Ook de nabijgelegen restaurants zoals Sinus waren een aangename verrassing,

Stetter

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Prachtig huis op een fantastische locatie! Het verwarmde zwembad was een groot voordeel, Er was veel ruimte, zowel binnen als buiten, Het kleine strandgedeelte direct voor de deur was perfect,

Patrik

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Geweldige locatie om Öland te verkennen! We hebben de dierentuin bezocht en hadden een fantastische tijd. Het huis zelf was schoon, met een gezellige woonkamer. Even ter info, de WiFi kon sterker zijn.

Christian

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor onze familiereünie! Veel ruimte voor iedereen, en vier badkamers was een redder in nood. De open haard voegde een gezellige sfeer toe tijdens koude avonden. Zeer aan te raden voor grotere groepen.

Sophie

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

We hadden een heerlijk verblijf hier, De locatie is rustig en dicht bij prachtige stranden, Het buitenterras was perfect voor avondbarbecues, De eigenaren waren zeer gastvrij, waardoor de hele ervaring als thuis aanvoelde,

Szűcs

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Deze plek is een verborgen juweeltje! De tuin was perfect voor onze kinderen om in te spelen, en de nabijheid van het strand was ongeëvenaard. We vonden ook verschillende geweldige eetgelegenheden in de buurt, zoals Kaffetuppen, die we heerlijk vonden. Zeker een van onze beste gezinsvakanties!

Rayson

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Ruim en comfortabel, Alles was super schoon en goed uitgerust, Perfect voor een grote groep,

Azzurra

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Een prachtig ontworpen huis met een modern gevoel, De keuken was perfect voor het samen koken van maaltijden, en de woonkamer was gezellig voor filmavonden, Ook zo dicht bij het strand, wat een enorme plus was!

Marjolijn

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Een geweldig vakantiehuis! De kinderen hielden van de trampoline, en wij genoten van ontspannen bij het zwembad, De nabijheid van Mejeriviken-strand was een enorme plus, We zouden graag terugkomen!

Evelyn

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Ruim en goed gelegen, dette vakantiehuis was perfect voor onze groep vrienden, We waardeerden de gratis WiFi en de volledig uitgeruste keuken, De barbecuefaciliteiten waren een leuke bonus!

Ben Pratt

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Het zwembad, de locatie, de keuken was goed uitgerust, geweldig om toegang te hebben tot de kajak,


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 292443

Laatst bijgewerkt: 18.06.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292443.htm


«12 persoons vakantie huis in BORGHOLM» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat