Luxe Lakeside Retreat met Spa-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV, open haard, CD-speler, stereo-installatie, chromecast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), sauna(in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), speeltoestellen, aardwarmte
Aantrekkelijk en goed uitgerust vakantiehuis met een jacuzzi en sauna in een van de twee badkamers. Gelegen in een vakantiehuisgebied met een klein vijvertje bij Fjellerup en niet ver van de kust.
Het vakantiehuis biedt aantrekkelijke en eigentijdse oplossingen, inclusief de in de badkamervloer ingebouwde jacuzzi voor een zekere portie wellness. Daarnaast kun je heerlijk ontspannen en tot rust komen in de warme sauna, weg van de dagelijkse stress.
Het huis beschikt verder over drie slaapkamers en een grote, aantrekkelijk ingerichte keuken-/woonruimte met een lange eettafel en een houtkachel voor gezellige avonden.
Het huis ligt niet ver van een klein vijvertje, waar je vanuit het betegelde terras uitzicht op hebt. Een verplaatsbaar hek is ideaal voor de meegebrachte viervoeter. Je hoeft bovendien maar ongeveer 15 minuten te lopen om het gezinsvriendelijke strand te bereiken. De weg ernaartoe voert door een schilderachtige natuur die je ook in de omgeving kunt ontdekken.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 07-11-2025
157 Beoordelingen
Totale beoordeling
van der Sanden
Geweldige plek om te ontspannen, Super schoon en ruim, alles wat je nodig hebt is daar, Perfect voor een gezinsuitstap!
Rozenberg
Een fantastische plek voor een uitje! We hielden vooral van de open haard en de ruime keuken, De nabijgelegen stranden en eetgelegenheden gaven ons veel te verkennen, Al met al een memorabel verblijf dat we hopen snel te herhalen!
Vandenberghe
Locatie was fantastisch, dicht bij mooie stranden en eetgelegenheden zoals Delizioso Fjel, De gratis WiFi maakte het plannen van onze uitjes gemakkelijk,
Drost
We hadden een geweldige tijd! De retraite was perfect voor onze vriendengroep, en we hielden van de ruime woonkamer, De nabijgelegen natuurpaden waren een bonus voor onze buitenavonturen, Het enige nadeel was de beperkte WiFi in sommige gebieden,
Veeke
Wat een heerlijke terugtrekking! De indeling van het huis was ideaal voor onze groep, met voldoende ruimte voor iedereen, Ik genoot vooral van de nabijgelegen stranden, zoals Bønnerup Strand, dat slechts een korte rit verwijderd was, Zou graag terugkomen!
Otto - Trittau
Het is een heel mooi huis. Helaas zijn er geen instructies voor de televisie of andere technische apparatuur. Kort na aankomst ontdekten we dat we geen enkele tv-zender konden ontvangen. Nadat we DanCenter hadden gebeld, arriveerde er een monteur. Hij stelde vast dat een van de apparaten defect was en vervangen moest worden. Na 14 dagen vertrokken we zonder tv-zenders of een monteur te hebben gezien, ondanks herhaaldelijk bellen.
Swen - Hamburg
NA
Laura - Reinfeld
Geen commentaar
Steffen - Lüneburg
Het huis maakt een zeer moderne indruk en heeft een goede indeling en uitstekende voorzieningen. Wel opvallend is dat de meubels gebruikt zijn en gebruikssporen vertonen. Wat echt ontbrak, was een beschrijving van de technische apparatuur. De verwarming gebruiken was onmogelijk omdat er helemaal geen beschrijving was. Hetzelfde geldt voor de wallbox. Internetten was alleen mogelijk op verzoek. Het team van DanCenter heeft echt zijn best gedaan om ons te helpen, maar ze liepen tegen hun grenzen aan met de techniek. Desondanks was het een heerlijke vakantie en we kunnen het huis van harte aanbevelen.
Ralf - Norden
Het huis is prachtig, maar het lijkt erop dat de huurders er niet altijd even zorgvuldig mee omgaan. / Dat is jammer, want het huis is zo doordacht! / Helaas zorgden de vele ramen die van de vloer tot het plafond reikten ervoor dat je er niet meer doorheen kon kijken als de zon scheen. Er zaten veel kindervlekken op de ramen aan de binnenkant en veel spinnenwebben aan de buitenkant. / Helaas is er geen plek om fietsen veilig te stallen. / Helaas had het vakantiehuis geen schoonmaakmiddelen om een tussentijdse schoonmaakbeurt te doen tijdens een langer verblijf. We hadden een eindschoonmaakservice geboekt, maar moesten nog schoonmaakmiddelen kopen voor de schoonmaakbeurten tussendoor. / We zijn maar met z'n tweeën en onze hond, en het huis was daar perfect voor! Helaas zijn er nog maar een paar nieuwere huizen beschikbaar voor een klein gezin, waar onze labrador ook welkom is. We genieten al jaren van het prachtige strand en het bos om te wandelen in Fjellerup.
Elisa - Märkisch Buchholz
De grootte, de vloerverwarming, modern
Eva - Schleswig Holstein
Grootte, locatie voor excursies en goede visgebieden
Enrico - Harztor
Het ontwerp en de indeling van de kamers, evenals de accommodatie en de locatie
Jakupi - München
1. De locatie / 2. Het ontwerp van binnen en van buiten / 3. De grootte
Huisman
De locatie was perfect voor onze behoeften. Het is er rustig en vredig, direct aan het meer, waardoor het een ideale plek is om te ontspannen. De keuken was goed uitgerust en we genoten ervan om samen met het gezin te koken. Al met al een fantastisch verblijf!
Johanna Behrens
Goed uitgerust, goede kamerindeling, rolstoeltoegankelijk
Johanna - Hannover
Goed uitgerust, goede kamerindeling, rolstoeltoegankelijk
Ahlemeyer
Prachtig toevluchtsoord aan het meer, de kinderen genoten van de speeltuin en wij waardeerden de rustige omgeving - ideaal om te ontspannen,
Eva Golombeck
Het vakantiehuis ligt in een zeer rustig vakantiegebied, met de auto kunt u gemakkelijk bepaalde bezienswaardigheden bereiken zoals het Kategatt Centre in Grenaa, of het regenwoudhuis in Randers, ook het noordelijkste puntje van Skagen bereikt u met de auto in 2 uur,
Eva - Dortmund , NRW
NA
Pauline - Niedersachsen
NA
Olaf Augustin
De uitrusting en de indeling
Olaf - Dortmund
De uitrusting en indeling
Matthias - Deutschland
NA
Hillebrand
Het huis was erg vies toen we aankwamen, er zaten overal hondenharen, vlekken en stof, / Er zat een oude beschimmelde filterzak in het koffiezetapparaat en oude capsules van de vorige in de Nespresso. De deurklink is kapot en die zit er altijd in heb het bij de hand, Helaas is er geen beschrijving voor de verwarming in huis. Om de temperatuur (vooral in de slaapkamers) te verlagen moest er speciaal een huismonteur komen. Helaas was het daarna nog steeds te warm, eigenlijk wel prettig ding Huis, met een goede indeling van de kamers, maar ondanks het relatief recente bouwjaar was het al erg "gewend". De bank was helemaal stoffig, je kon het stof ruiken, / Helaas was de stofzuiger niet bijzonder krachtig bank stofzuigen, misschien hè. Een nieuwe stofzuigerzak was ook wel nodig geweest, maar helaas was dat in dit huis niet aanwezig en was er ook geen schoonmaakmiddel (zoiets heb ik tot nu toe in elk huis gehad), / Ook was ik wat teleurgesteld over de medewerkers van het servicekantoor van Dancenter. Mijn klacht over de netheid bij aankomst werd pas met schouderophalen erkend. Toen ik vertrok, zonder enige vraag of een vriendelijk woord, werden de verbruikskosten gewoon in rekening gebracht en dat was het ook. Ik vind het ook een schande dat ik 150 kronen moest betalen als ik bij vertrek mijn verbruikskosten niet ter plaatse betaal, het kantoor gaat pas om 10.00 uur open, andere verhuurders regelen dat. dit met een aanbetaling of iets dergelijks en dan gewoon het resterende bedrag terugstorten, / / Conclusie: / De omgeving is erg mooi en absoluut een aanrader, Het huis en DanCenter (zeker in Fjellerup Strand) geen aanrader,
Sebastian - Groß Twülpstedt
NA
Markus Gottsmann
Hygiënische toestand bij aankomst = catastrofaal. We moesten eerst alles schoonmaken. De dame van het Dan Center kon onze klachten niet begrijpen, een concessie als het aanbieden van gratis schoonmaak bij vertrek kwam niet bij de mensen op. Het is jammer, want het huis is verder prima in orde. Maar vuil werkt helemaal niet... We boekten een tweede week in een ander huis. Ook mogen we niet eerder dan 16.00 uur binnen, ook al MOET de kassa van het eerste huis om 10.00 uur 's ochtends zijn. Tot nu toe (d.w.z. meer dan tien jaar) ben ik nog nooit teleurgesteld geweest. Nu ben ik. Eens kijken wat volgende week brengt ...
Hauke Hansen
Zeer goede bouwkwaliteit
Hauke - Handewitt
Zeer goede bouwkwaliteit
Altyyar
Ons verblijf in het Luxury Lakeside Retreat was gewoonweg fantastisch! Het huis was ongelooflijk ruim, perfect voor ons familie-uitje. We waren dol op de gezellige open haard, die een warme toets gaf op de koude avonden. De volledig uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent en we genoten van het ontbijt op het mooie terras. En niet te vergeten, de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de speeltuin! De locatie is ideaal: op korte rijafstand van Meilgaard Slot en de prachtige stranden in de buurt. We waardeerden ook de rust en stilte van de omgeving, perfect om te ontspannen. Een echte aanrader!
Sarah Meeves
Geweldige faciliteiten, zeer modern ingericht en uitgerust, alles wat je nodig hebt op vakantie,
Sarah - Schwedeneck
Geweldige uitrusting, zeer modern ingericht en uitgerust, alles aanwezig wat je nodig hebt op vakantie.
Elke Mitzschka
zeer goed gehumeurd, moderne apparatuur, groot pand
Elke - Mecklenburg- Vorpommern
zeer goed temperatuur, moderne uitrusting, groot perceel
UNIKATE
Die sauna was een aangename aanvulling, en de keuken had alles wat nodig is voor zelfgemaakte maaltijden,
Wilking
We hebben ons verblijf hier genoten, maar er waren een paar dingen die we ons beter hadden gewild. Hoewel het huis ruim en schoon was, hadden we enkele problemen met de streamingdiensten. De vredige omgeving en de vriendelijke gastheren maakten dit echter meer dan goed.
Philipp - Münster
De locatie was erg rustig en ook de indeling van het huis beviel ons heel goed. Door de vele grote ramen waren de kamers altijd lichtovergoten. De inrichting paste erg goed in het huis. / / Helaas staat er in de enquête geen punt "Wat vond u niet leuk aan dit huis?" daarom nu de negatieve zaken: / De deurknop van de voordeur was niet goed vastgeschroefd, waardoor je regelmatig de deurklink in je hand had, wat gewoon een slechte indruk maakt. / / Het huis was erg warm en de verwarming werd ook niet in het dossier uitgelegd, omdat hier sprake was van vloerverwarming, maar het huis wordt verwarmd via de centrale ventilatie-installatie. / / Het grootste negatieve punt was echter dat er in alle slaapkamers lichtkoepels waren, die helaas niet verduisterd konden worden, en dus was het helaas al om 5 uur 's ochtends daglicht in de slaapkamer. / /
Schiestl
We hadden een fantastische gezinsuitstap in het Luxury Lakeside Retreat! Het huis is ruim en prachtig ingericht, met een gezellige open haard die onze avonden bijzonder maakte. De sauna was een mooie aanvulling na een dag vol verkenningstochten naar nabijgelegen attracties zoals Djurs Sommerland. Zeker aan te raden!
Harm Feijer
Prachtig huis, echter, het bubbelbad werkte niet. Bij het douchen in de grote badkamer liep het water niet weg. Bij het douchen in de kleine badkamer spoot het water aan de bovenkant uit de douchekop. Gemeld bij het dancenter. Voor het bad is er iemand geweest. Die kon het niet verhelpen. Zou iemand anders sturen. Die is niet geweest
Eugen voss
Die accommodatie was super..
Bohnel
Dit toevluchtsoord aan het meer is anders! Superruime sfeer, perfect om te ontspannen. De sauna is een ware sfeermaker en de keuken is volledig uitgerust voor die late-night snackaanvallen. Een schilderachtige ontsnapping met gratis wifi - daar kan ik niet over klagen!
Surabhi
We hebben hier een heerlijke tijd gehad! Het huis was ruim en schoon, perfect voor onze groep. De buitenruimte was geweldig voor de kinderen om te spelen, en het nabijgelegen strand was op korte rijafstand. Het enige nadeel was soms het lawaai van de weg, maar dat was te doen. Een echte aanrader voor een familievakantie.
Papp
Deze plek overtrof onze verwachtingen! Het interieur was smaakvol ingericht en de sauna bood een fijne manier om te ontspannen. We vonden geweldige eetgelegenheden in de buurt, waaronder Delizioso Fjel. We zouden deze retraite absoluut aan vrienden aanbevelen.
Peferoen
Ruime vakantiewoning met een gezellige open haard, Perfect voor een ontspannend uitje,
Welmers
Wat een charmant pand! De locatie was sereen, en we genoten van de tijd op het terras, Het was geweldig om dichtbij Meilgaard Slot te zijn, dat we tijdens ons verblijf hebben bezocht, De gastheren waren zeer gastvrij en lieten ons ons thuis voelen,
Joke - Tilburg
Grote luxe woning. Mooie tuin die afgezet kan worden voor de honden. Zeer uitgebreide keukeninventaris.
Mes
Ik hield ervan om te verblijven in deze retraite aan het meer! De sauna was een leuke toevoeging na een lange dag verkennen, De locatie was vredig, en de plek had een warme, gezellige sfeer, Het enige is dat de WiFi sneller kon zijn, maar eerlijk gezegd, maakte het niet veel uit, Zou hier zeker weer verblijven,
Otto - Trittau
Het is een heel mooi huis. Helaas is er voor de televisie en de andere techniek geen beschrijving. Kort na onze aankomst stelden we vast dat er geen televisieprogramma ingesteld kon worden. Na een telefoontje naar DanCenter verscheen er ook 1 technicus. Hij stelde vast dat 1 apparaat defect is en vervangen moet worden. Na 14 dagen vertrokken we zonder, ondanks herhaalde telefoontjes, televisieprogramma of technicus gezien te hebben.
Laura - Reinfeld
Geen commentaar
Steffen - Lüneburg
Het huis maakt een zeer moderne indruk en heeft een goede indeling en uitstekende voorzieningen. Wel opvallend is dat de meubels gebruikt zijn en gebruikssporen vertonen. Wat echt ontbrak, was een beschrijving van de technische apparatuur. De verwarming gebruiken was onmogelijk omdat er helemaal geen beschrijving was. Hetzelfde geldt voor de wallbox. Internetten was alleen mogelijk op verzoek. Het team van DanCenter heeft echt zijn best gedaan om ons te helpen, maar ze liepen tegen hun grenzen aan met de techniek. Desondanks was het een heerlijke vakantie en we kunnen het huis van harte aanbevelen.
Ralf - Norden
Het huis is prachtig, maar het lijkt erop dat de huurders er niet altijd even zorgvuldig mee omgaan. / Dat is jammer, want het huis is zo doordacht! / Helaas zorgden de vele ramen die van de vloer tot het plafond reikten ervoor dat je er niet meer doorheen kon kijken als de zon scheen. Er zaten veel kindervlekken op de ramen aan de binnenkant en veel spinnenwebben aan de buitenkant. / Helaas is er geen plek om fietsen veilig te stallen. / Helaas had het vakantiehuis geen schoonmaakmiddelen om een tussentijdse schoonmaakbeurt te doen tijdens een langer verblijf. We hadden een eindschoonmaakservice geboekt, maar moesten nog schoonmaakmiddelen kopen voor de schoonmaakbeurten tussendoor. / We zijn maar met z'n tweeën en onze hond, en het huis was daar perfect voor! Helaas zijn er nog maar een paar nieuwere huizen beschikbaar voor een klein gezin, waar onze labrador ook welkom is. We genieten al jaren van het prachtige strand en het bos om te wandelen in Fjellerup.
Elisa - Märkisch Buchholz
De grootte, de vloerverwarming, modern
Eva - Schleswig Holstein
Grootte, locatie voor excursies en goede visgebieden
Enrico - Harztor
Het ontwerp en de indeling van de kamers, evenals de accommodatie en de locatie
Jakupi - München
1. De locatie / 2. Het ontwerp van binnen en van buiten / 3. De grootte
Huisman
De locatie was perfect voor onze behoeften. Het is er rustig en vredig, direct aan het meer, waardoor het een ideale plek is om te ontspannen. De keuken was goed uitgerust en we genoten ervan om samen met het gezin te koken. Al met al een fantastisch verblijf!
Johanna Behrens
Goed uitgerust, goede kamerindeling, rolstoeltoegankelijk
Johanna - Hannover
Goed uitgerust, goede kamerindeling, rolstoeltoegankelijk
Ahlemeyer
Prachtig toevluchtsoord aan het meer, de kinderen genoten van de speeltuin en wij waardeerden de rustige omgeving - ideaal om te ontspannen,
Eva Golombeck
Het vakantiehuis ligt in een zeer rustig vakantiegebied, met de auto kunt u gemakkelijk bepaalde bezienswaardigheden bereiken zoals het Kategatt Centre in Grenaa, of het regenwoudhuis in Randers, ook het noordelijkste puntje van Skagen bereikt u met de auto in 2 uur,
Olaf Augustin
De uitrusting en de indeling
Olaf - Dortmund
Die uitrusting en de indeling
Hillebrand
Het huis was erg vies toen we aankwamen, er zaten overal hondenharen, vlekken en stof, / Er zat een oude beschimmelde filterzak in het koffiezetapparaat en oude capsules van de vorige in de Nespresso. De deurklink is kapot en die zit er altijd in heb het bij de hand, Helaas is er geen beschrijving voor de verwarming in huis. Om de temperatuur (vooral in de slaapkamers) te verlagen moest er speciaal een huismonteur komen. Helaas was het daarna nog steeds te warm, eigenlijk wel prettig ding Huis, met een goede indeling van de kamers, maar ondanks het relatief recente bouwjaar was het al erg "gewend". De bank was helemaal stoffig, je kon het stof ruiken, / Helaas was de stofzuiger niet bijzonder krachtig bank stofzuigen, misschien hè. Een nieuwe stofzuigerzak was ook wel nodig geweest, maar helaas was dat in dit huis niet aanwezig en was er ook geen schoonmaakmiddel (zoiets heb ik tot nu toe in elk huis gehad), / Ook was ik wat teleurgesteld over de medewerkers van het servicekantoor van Dancenter. Mijn klacht over de netheid bij aankomst werd pas met schouderophalen erkend. Toen ik vertrok, zonder enige vraag of een vriendelijk woord, werden de verbruikskosten gewoon in rekening gebracht en dat was het ook. Ik vind het ook een schande dat ik 150 kronen moest betalen als ik bij vertrek mijn verbruikskosten niet ter plaatse betaal, het kantoor gaat pas om 10.00 uur open, andere verhuurders regelen dat. dit met een aanbetaling of iets dergelijks en dan gewoon het resterende bedrag terugstorten, / / Conclusie: / De omgeving is erg mooi en absoluut een aanrader, Het huis en DanCenter (zeker in Fjellerup Strand) geen aanrader,
Markus Gottsmann
Hygiënische toestand bij aankomst = catastrofaal. We moesten eerst alles schoonmaken. De dame van het Dan Center kon onze klachten niet begrijpen, een concessie als het aanbieden van gratis schoonmaak bij vertrek kwam niet bij de mensen op. Het is jammer, want het huis is verder prima in orde. Maar vuil werkt helemaal niet... We boekten een tweede week in een ander huis. Ook mogen we niet eerder dan 16.00 uur binnen, ook al MOET de kassa van het eerste huis om 10.00 uur 's ochtends zijn. Tot nu toe (d.w.z. meer dan tien jaar) ben ik nog nooit teleurgesteld geweest. Nu ben ik. Eens kijken wat volgende week brengt ...
Hauke Hansen
Zeer goede bouwkwaliteit
Hauke - Handewitt
Zeer goede bouwkwaliteit
Altyyar
Ons verblijf in het Luxury Lakeside Retreat was gewoon geweldig! Het huis was ongelooflijk ruim, perfect voor onze gezinsuitstap. We hielden van de gezellige open haard, die op de koele avonden een warme sfeer gaf. De volledig uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent, en we genoten ervan om op het mooie terras te ontbijten. Niet te vergeten dat de kinderen veel plezier hadden op de speeltuin! De locatie is ideaal - slechts een korte autorit naar het Meilgaard Slot en de mooie stranden in de buurt. We waardeerden ook de rust en stilte van de omgeving, perfect om te ontspannen. Zeer aan te bevelen!
Sarah Meeves
Geweldige faciliteiten, zeer modern ingericht en uitgerust, alles wat je nodig hebt op vakantie,
Sarah - Schwedeneck
Geweldige uitrusting, zeer modern ingericht en uitgerust, alles aanwezig wat je zoal nodig hebt op vakantie.
Elke Mitzschka
zeer goed gehumeurd, moderne apparatuur, groot pand
Elke - Mecklenburg- Vorpommern
zeer goed temperatuur, moderne uitrusting, groot perceel
UNIKATE
Die sauna was een aangename aanvulling, en de keuken had alles wat nodig is voor huisgemaakte maaltijden,
Wilking
We hebben ons verblijf hier genoten, maar er waren een paar dingen die we ons beter hadden gewenst. Hoewel het huis ruim en schoon was, hadden we enkele problemen met de streamingdiensten. De vredige omgeving en de vriendelijke gastheren maakten dat echter meer dan goed.
Philipp - Münster
De locatie was erg rustig en ook de indeling van het huis beviel ons erg goed. Door de vele grote ramen waren de kamers altijd licht en luchtig. De inrichting paste erg goed in het huis. / / Helaas is er in de enquête geen punt "Wat vond u niet leuk aan dit huis?" daarom nu de negatieve punten: / De deurknop van de voordeur was niet goed vastgeschroefd, waardoor je regelmatig de deurklink in je hand had, wat gewoon een slechte indruk maakt. / / Het huis was erg warm en de verwarming werd ook niet in het dossier uitgelegd, aangezien hier sprake was van vloerverwarming, maar het huis wordt verwarmd via de centrale ventilatie-installatie. / / Het grootste negatieve punt was echter dat er in alle slaapkamers bovenlichten waren, die helaas niet verduisterd konden worden, en daardoor was het helaas al om 5 uur 's ochtends daglicht in de slaapkamer. / /
Schiestl
We hadden een fantastische gezinsuitstap in het Luxury Lakeside Retreat! Het huis is ruim en prachtig ingericht, met een gezellige open haard die onze avonden bijzonder maakte. De sauna was een mooie aanvulling na een dag vol verkenningstochtjes naar nabijgelegen attracties zoals Djurs Sommerland. Zeker aan te raden!
Harm Feijer
Prachtig huis, echter, het bubbelbad werkte niet. Bij het douchen in de grote badkamer liep het water niet weg. Bij het douchen in de kleine badkamer spoot het water aan de bovenkant uit de douchekop. Gemeld bij het dancenter. Voor het bad is er iemand geweest. Die kon het niet verhelpen. Zou iemand anders sturen. Die is niet geweest
Eugen voss
Die accommodatie was super..
Bohnel
Dit toevluchtsoord aan het meer is anders! Superruime sfeer, perfect om te ontspannen. De sauna is een ware sfeermaker en de keuken is volledig uitgerust voor die late-night snackaanvallen. Een schilderachtige ontsnapping met gratis wifi - daar kan ik niet over klagen!
Surabhi
We hebben hier een heerlijke tijd gehad! Het huis was ruim en schoon, perfect voor onze groep. De buitenruimte was geweldig voor de kinderen om te spelen, en het nabijgelegen strand was op korte rijafstand. Het enige nadeel was soms het lawaai van de weg, maar dat was te doen. Een echte aanrader voor een familievakantie.
Papp
Deze plek overtrof onze verwachtingen! Het interieur was smaakvol ingericht en de sauna bood een fijne manier om te ontspannen. We vonden geweldige eetgelegenheden in de buurt, waaronder Delizioso Fjel. We zouden deze retraite absoluut aan vrienden aanbevelen.
Peferoen
Ruime vakantiewoning met een gezellige open haard, Perfect voor een ontspannend uitje,
Welmers
Wat een charmant pand! De locatie was sereen, en we genoten van de tijd op het terras, Het was geweldig om dichtbij Meilgaard Slot te zijn, dat we tijdens ons verblijf hebben bezocht, De gastheren waren zeer gastvrij en lieten ons ons thuis voelen,
Joke - Tilburg
Grote luxe woning. Mooie tuin die afgezet kan worden voor de honden. Zeer uitgebreide keukeninventaris.
Mes
Ik hield ervan om te verblijven in deze retraite aan het meer! De sauna was een leuke toevoeging na een lange dag verkennen, De locatie was vredig, en de plek had een warme, gezellige sfeer, Het enige is dat de WiFi sneller kon zijn, maar eerlijk gezegd, maakte het niet veel uit, Zou hier zeker weer verblijven,
van der Sanden
Geweldige plek om te ontspannen, Super schoon en ruim, alles wat je nodig hebt is daar, Perfect voor een gezinsuitstap!
Rozenberg
Een fantastische plek voor een uitje! We hielden vooral van de open haard en de ruime keuken, De nabijgelegen stranden en eetgelegenheden gaven ons veel te verkennen, Al met al een memorabel verblijf dat we hopen snel te herhalen!
Vandenberghe
Locatie was fantastisch, dicht bij mooie stranden en eetgelegenheden zoals Delizioso Fjel, De gratis WiFi maakte het plannen van onze uitjes gemakkelijk,
Drost
We hadden een geweldige tijd! De retraite was perfect voor onze vriendengroep, en we hielden van de ruime woonkamer, De nabijgelegen natuurpaden waren een bonus voor onze buitenavonturen, Het enige nadeel was de beperkte WiFi in sommige gebieden,
Veeke
Wat een heerlijke terugtrekking! De indeling van het huis was ideaal voor onze groep, met voldoende ruimte voor iedereen, Ik genoot vooral van de nabijgelegen stranden, zoals Bønnerup Strand, dat slechts een korte rit verwijderd was, Zou graag terugkomen!
Laura - Reinfeld
Geen commentaar
Steffen - Lüneburg
Het huis maakt een zeer moderne indruk en heeft een goede indeling en uitstekende voorzieningen. Wel opvallend is dat de meubels gebruikt zijn en gebruikssporen vertonen. Wat echt ontbrak, was een beschrijving van de technische apparatuur. De verwarming gebruiken was onmogelijk omdat er helemaal geen beschrijving was. Hetzelfde geldt voor de wallbox. Internetten was alleen mogelijk op verzoek. Het team van DanCenter heeft echt zijn best gedaan om ons te helpen, maar ze liepen tegen hun grenzen aan met de techniek. Desondanks was het een heerlijke vakantie en we kunnen het huis van harte aanbevelen.
Ralf - Norden
Het huis is erg mooi, blijkbaar is het door huurders niet altijd goed behandeld. / Dat is echt heel jammer, omdat het huis super doordacht is! / Door de vele vloer-tot-plafond ramen kon je bij zonneschijn helaas niet meer doorheen kijken. Van binnen waren er veel kindervlekken op de ruiten en van buiten veel spinnenwebben op de ramen. / Helaas is er geen mogelijkheid om fietsen veilig te stallen. / Helaas waren er in het vakantiehuis helemaal geen schoonmaakmiddelen om tijdens een langer verblijf een tussentijdse schoonmaak uit te voeren. We hadden wel een eindschoonmaak geboekt, maar moesten toch schoonmaakmiddelen kopen voor de tussentijdse schoonmaak. / We zijn nog maar met z'n tweeën met hond, daarvoor was het huis perfect! Helaas zijn er nog maar weinig nieuwere huizen voor het kleine gezin, waar ook onze labrador welkom is. Wij genieten in Fjellerup al jaren van het mooie strand en het bos om te wandelen.
Elisa - Märkisch Buchholz
De grootte, de vloerverwarming, modern
Eva - Schleswig Holstein
Grootte, locatie voor uitstapjes en goede gebieden voor vissers
Enrico - Harztor
De bouwvorm en de indeling van de ruimtes, evenals het perceel en de locatie
Jakupi - München
1. De locatie / 2. Het ontwerp binnen & buiten / 3. De grootte
Huisman
De locatie was perfect voor onze behoeften. Het is er rustig en vredig, direct aan het meer, waardoor het een ideale plek is om te ontspannen. De keuken was goed uitgerust en we genoten ervan om samen met het gezin te koken. Al met al een fantastisch verblijf!
Johanna Behrens
Goed uitgerust, goede kamerindeling, rolstoeltoegankelijk
Johanna - Hannover
Goed uitgerust, goede indeling, rolstoeltoegankelijk
Ahlemeyer
Prachtig toevluchtsoord aan het meer, de kinderen genoten van de speeltuin en wij waardeerden de rustige omgeving - ideaal om te ontspannen,
Eva Golombeck
Het vakantiehuis ligt in een zeer rustig vakantiegebied, met de auto kunt u gemakkelijk bepaalde bezienswaardigheden bereiken zoals het Kategatt Centre in Grenaa, of het regenwoudhuis in Randers, ook het noordelijkste puntje van Skagen bereikt u met de auto in 2 uur,
Olaf Augustin
De uitrusting en de indeling
Olaf - Dortmund
Die uitrusting en de indeling
Hillebrand
Het huis was erg vies toen we aankwamen, er zaten overal hondenharen, vlekken en stof, / Er zat een oude beschimmelde filterzak in het koffiezetapparaat en oude capsules van de vorige in de Nespresso. De deurklink is kapot en die zit er altijd in heb het bij de hand, Helaas is er geen beschrijving voor de verwarming in huis. Om de temperatuur (vooral in de slaapkamers) te verlagen moest er speciaal een huismonteur komen. Helaas was het daarna nog steeds te warm, eigenlijk wel prettig ding Huis, met een goede indeling van de kamers, maar ondanks het relatief recente bouwjaar was het al erg "gewend". De bank was helemaal stoffig, je kon het stof ruiken, / Helaas was de stofzuiger niet bijzonder krachtig bank stofzuigen, misschien hè. Een nieuwe stofzuigerzak was ook wel nodig geweest, maar helaas was dat in dit huis niet aanwezig en was er ook geen schoonmaakmiddel (zoiets heb ik tot nu toe in elk huis gehad), / Ook was ik wat teleurgesteld over de medewerkers van het servicekantoor van Dancenter. Mijn klacht over de netheid bij aankomst werd pas met schouderophalen erkend. Toen ik vertrok, zonder enige vraag of een vriendelijk woord, werden de verbruikskosten gewoon in rekening gebracht en dat was het ook. Ik vind het ook een schande dat ik 150 kronen moest betalen als ik bij vertrek mijn verbruikskosten niet ter plaatse betaal, het kantoor gaat pas om 10.00 uur open, andere verhuurders regelen dat. dit met een aanbetaling of iets dergelijks en dan gewoon het resterende bedrag terugstorten, / / Conclusie: / De omgeving is erg mooi en absoluut een aanrader, Het huis en DanCenter (zeker in Fjellerup Strand) geen aanrader,
Markus Gottsmann
Hygiënische toestand bij aankomst = catastrofaal. We moesten eerst alles schoonmaken. De dame van het Dan Center kon onze klachten niet begrijpen, een concessie als het aanbieden van gratis schoonmaak bij vertrek kwam niet bij de mensen op. Het is jammer, want het huis is verder prima in orde. Maar vuil werkt helemaal niet... We boekten een tweede week in een ander huis. Ook mogen we niet eerder dan 16.00 uur binnen, ook al MOET de kassa van het eerste huis om 10.00 uur 's ochtends zijn. Tot nu toe (d.w.z. meer dan tien jaar) ben ik nog nooit teleurgesteld geweest. Nu ben ik. Eens kijken wat volgende week brengt ...
Hauke Hansen
Zeer goede bouwkwaliteit
Hauke - Handewitt
Zeer goede bouwkwaliteit
Altyyar
Ons verblijf in het Luxury Lakeside Retreat was gewoon geweldig! Het huis was ongelooflijk ruim, perfect voor onze familietrip. We hielden van de gezellige open haard, die op de koele avonden een warme sfeer gaf. De volledig uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent, en we genoten ervan om op het mooie terras te ontbijten. Niet te vergeten dat de kinderen veel plezier hadden op de speeltuin! De locatie is ideaal - slechts een korte autorit naar het Meilgaard Slot en de mooie stranden in de buurt. We waardeerden ook de rust en stilte van de omgeving, perfect om te ontspannen. Zeer aan te raden!
Sarah Meeves
Geweldige faciliteiten, zeer modern ingericht en uitgerust, alles wat je nodig hebt op vakantie,
Sarah - Schwedeneck
Geweldige uitrusting, zeer modern ingericht en uitgerust, alles aanwezig wat je zoal op vakantie nodig hebt.
Elke Mitzschka
zeer goed gehumeurd, moderne apparatuur, groot pand
Elke - Mecklenburg- Vorpommern
zeer goed temperatuur, moderne uitrusting, groot perceel
UNIKATE
Die sauna was een aangename aanvulling, en de keuken had alles wat nodig is voor huisgemaakte maaltijden,
Wilking
We hebben ons verblijf hier genoten, maar er waren een paar dingen die we beter hadden gewild. Hoewel het huis ruim en schoon was, hadden we enkele problemen met de streamingdiensten. De vredige omgeving en de vriendelijke gastheren maakten dit echter meer dan goed.
Philipp - Münster
De locatie was erg rustig en ook de indeling van het huis beviel ons erg goed. Door de vele grote ramen waren de kamers altijd lichtdoorlatend. De inrichting paste erg goed in het huis. / / Helaas is er in de enquête geen punt "Wat vond u niet leuk aan dit huis?" daarom nu de negatieve zaken: / De deurknop van de voordeur was niet goed vastgeschroefd, waardoor je regelmatig de deurklink in je hand had, wat gewoon een slechte indruk maakt. / / Het huis was erg warm en de verwarming werd ook niet in de map uitgelegd, aangezien hier sprake was van vloerverwarming, maar het huis wordt verwarmd via de centrale ventilatie-installatie. / / Het grootste negatieve punt was echter dat er in alle slaapkamers lichtkoepels waren, die helaas niet verduisterd konden worden, en daardoor was het helaas al om 5 uur 's ochtends daglicht in de slaapkamer. / /
Schiestl
We hadden een fantastische gezinsuitstap in het Luxury Lakeside Retreat! Het huis is ruim en prachtig ingericht, met een gezellige open haard die onze avonden bijzonder maakte. De sauna was een mooie aanvulling na een dag vol verkenningstochtjes naar nabijgelegen attracties zoals Djurs Sommerland. Zeker aan te raden!
Harm Feijer
Prachtig huis, echter, het bubbelbad werkte niet. Bij het douchen in de grote badkamer liep het water niet weg. Bij het douchen in de kleine badkamer spoot het water aan de bovenkant uit de douchekop. Gemeld bij het dancenter. Voor het bad is er iemand geweest. Die kon het niet verhelpen. Zou iemand anders sturen. Die is niet geweest
Eugen voss
Die accommodatie was super..
Bohnel
Dit toevluchtsoord aan het meer is anders! Superruime sfeer, perfect om te ontspannen. De sauna is een ware sfeermaker en de keuken is volledig uitgerust voor die late-night snackaanvallen. Een schilderachtige ontsnapping met gratis wifi - daar kan ik niet over klagen!
Surabhi
We hebben hier een heerlijke tijd gehad! Het huis was ruim en schoon, perfect voor onze groep. De buitenruimte was geweldig voor de kinderen om te spelen, en het nabijgelegen strand was op korte rijafstand. Het enige nadeel was soms het lawaai van de weg, maar dat was te doen. Een echte aanrader voor een familievakantie.
Papp
Deze plek overtrof onze verwachtingen! Het interieur was smaakvol ingericht, en de sauna bood een fijne manier om te ontspannen. We vonden geweldige eetgelegenheden in de buurt, waaronder Delizioso Fjel. We zouden deze retraite absoluut aan vrienden aanbevelen.
Peferoen
Ruime vakantiewoning met een gezellige open haard, Perfect voor een ontspannend uitje,
Welmers
Wat een charmant pand! De locatie was sereen, en we genoten van de tijd op het terras, Het was geweldig om dichtbij Meilgaard Slot te zijn, dat we tijdens ons verblijf hebben bezocht, De gastheren waren zeer gastvrij en lieten ons ons thuis voelen,
Joke - Tilburg
Grote luxe woning. Mooie tuin die afgezet kan worden voor de honden. Zeer uitgebreide keukeninventaris.
Mes
Ik hield ervan om te verblijven in deze retraite aan het meer! De sauna was een leuke toevoeging na een lange dag verkennen, De locatie was vredig, en de plek had een warme, gezellige sfeer, Het enige is dat de WiFi sneller kon zijn, maar eerlijk gezegd, maakte het niet veel uit, Zou hier zeker weer verblijven,
van der Sanden
Geweldige plek om te ontspannen, Super schoon en ruim, alles wat je nodig hebt is daar, Perfect voor een gezinsuitstap!
Rozenberg
Een fantastische plek voor een uitje! We hielden vooral van de open haard en de ruime keuken, De nabijgelegen stranden en eetgelegenheden gaven ons veel te verkennen, Al met al een memorabel verblijf dat we hopen snel te herhalen!
Vandenberghe
Locatie was fantastisch, dicht bij mooie stranden en eetgelegenheden zoals Delizioso Fjel, De gratis WiFi maakte het plannen van onze uitjes gemakkelijk,
Drost
We hadden een geweldige tijd! De retraite was perfect voor onze vriendengroep, en we hielden van de ruime woonkamer, De nabijgelegen natuurpaden waren een bonus voor onze buitenavonturen, Het enige nadeel was de beperkte WiFi in sommige gebieden,
Veeke
Wat een heerlijke terugtrekking! De indeling van het huis was ideaal voor onze groep, met voldoende ruimte voor iedereen, Ik genoot vooral van de nabijgelegen stranden, zoals Bønnerup Strand, dat slechts een korte rit verwijderd was, Zou graag terugkomen!
Wilking
We hebben ons verblijf hier genoten, maar er waren een paar dingen die we ons beter hadden gewild. Hoewel het huis ruim en schoon was, hadden we enkele problemen met de streamingdiensten. De vredige omgeving en de vriendelijke gastheren maakten dat echter meer dan goed.
Schiestl
We hadden een fantastische gezinsuitstap in het Luxury Lakeside Retreat! Het huis is ruim en prachtig ingericht, met een gezellige open haard die onze avonden bijzonder maakte. De sauna was een mooie aanvulling na een dag vol verkenningstochten naar nabijgelegen attracties zoals Djurs Sommerland. Zeker aan te raden!
Bohnel
Deze retraite aan het meer is anders! Super ruime sfeer, perfect voor relaxte hangouts, De sauna is een hele mood, en de keuken is volledig uitgerust voor die late-night snackaanvallen, Een schilderachtige ontsnapping met gratis WiFi – daar kan je niet over klagen!
Surabhi
We hadden een heerlijke tijd hier! Het huis was ruim en schoon, perfect voor onze groep. Het buitengebied was geweldig voor de kinderen om te spelen, en het nabijgelegen strand was slechts een korte rit verwijderd. Het enige nadeel was het weggeluid af en toe, maar het was te doen. Sterk aanbevolen voor een gezinsreis.
Papp
Deze plek overtrof onze verwachtingen! Het interieur was smaakvol ingericht en de sauna bood een fijne manier om te ontspannen. We vonden geweldige eetgelegenheden in de buurt, waaronder Delizioso Fjel. We zouden deze retraite absoluut aan vrienden aanbevelen.
Peferoen
Ruime vakantiewoning met een gezellige open haard, Perfect voor een ontspannend uitje,
Welmers
Wat een charmant pand! De locatie was sereen, en we genoten van de tijd op het terras, Het was geweldig om dichtbij Meilgaard Slot te zijn, dat we tijdens ons verblijf hebben bezocht, De gastheren waren zeer gastvrij en lieten ons ons thuis voelen,
Mes
Ik hield ervan om te verblijven in deze retraite aan het meer! De sauna was een leuke toevoeging na een lange dag verkennen, De locatie was vredig, en de plek had een warme, gezellige sfeer, Het enige is dat de WiFi sneller kon zijn, maar eerlijk gezegd, maakte het niet veel uit, Zou hier zeker weer verblijven,
van der Sanden
Geweldige plek om te ontspannen, Super schoon en ruim, alles wat je nodig hebt is daar, Perfect voor een gezinsuitstap!
Rozenberg
Een fantastische plek voor een uitje! We hielden vooral van de open haard en de ruime keuken, De nabijgelegen stranden en eetgelegenheden gaven ons veel te verkennen, Al met al een memorabel verblijf dat we hopen snel te herhalen!
Vandenberghe
Locatie was fantastisch, dicht bij mooie stranden en eetgelegenheden zoals Delizioso Fjel, De gratis WiFi maakte het plannen van onze uitjes gemakkelijk,
Drost
We hadden een geweldige tijd! De retraite was perfect voor onze vriendengroep, en we hielden van de ruime woonkamer, De nabijgelegen natuurpaden waren een bonus voor onze buitenavonturen, Het enige nadeel was de beperkte WiFi in sommige gebieden,
Veeke
Wat een heerlijke terugtrekking! De indeling van het huis was ideaal voor onze groep, met voldoende ruimte voor iedereen, Ik genoot vooral van de nabijgelegen stranden, zoals Bønnerup Strand, dat slechts een korte rit verwijderd was, Zou graag terugkomen!
Huisman
De locatie was perfect voor onze behoeften, Het is rustig en vredig, direct aan het meer, wat het een ideale plek maakt om te ontspannen, De keuken was goed uitgerust, en we genoten ervan om samen als gezin maaltijden te bereiden, Een geweldige verblijf overall!
Ahlemeyer
Mooie toevluchtsoord aan het meer, De kinderen genoten van de speeltuin, en wij waardeerden de vredige omgeving - ideaal om te ontspannen,
Altyyar
Ons verblijf in het Luxury Lakeside Retreat was gewoon geweldig! Het huis was ongelooflijk ruim, perfect voor onze gezinsuitstap. We hielden van de gezellige open haard, die op de koele avonden een warme sfeer gaf. De volledig uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent, en we genoten ervan om op het mooie terras te ontbijten. Niet te vergeten dat de kinderen veel plezier hadden op de speelplaats! De locatie is ideaal - slechts een korte autorit naar Meilgaard Slot en de mooie stranden in de buurt. We waardeerden ook de rust en stilte van de omgeving, perfect om te ontspannen. Zeer aan te bevelen!
UNIKATE
Die sauna was een aangename aanvulling, en de keuken had alles wat nodig is voor zelfgemaakte maaltijden,
Johanna Behrens
Goed uitgerust, goede kamerindeling, rolstoeltoegankelijk
Eva Golombeck
Het vakantiehuis ligt in een zeer rustig vakantiegebied, met de auto kunt u gemakkelijk bepaalde bezienswaardigheden bereiken zoals het Kategatt Centre in Grenaa, of het regenwoudhuis in Randers, ook het noordelijkste puntje van Skagen bereikt u met de auto in 2 uur,
Olaf Augustin
De uitrusting en de indeling
Hillebrand
Het huis was erg vies toen we aankwamen, er zaten overal hondenharen, vlekken en stof, / Er zat een oude beschimmelde filterzak in het koffiezetapparaat en oude capsules van de vorige in de Nespresso. De deurklink is kapot en die zit er altijd in heb het bij de hand, Helaas is er geen beschrijving voor de verwarming in huis. Om de temperatuur (vooral in de slaapkamers) te verlagen moest er speciaal een huismonteur komen. Helaas was het daarna nog steeds te warm, eigenlijk wel prettig ding Huis, met een goede indeling van de kamers, maar ondanks het relatief recente bouwjaar was het al erg "gewend". De bank was helemaal stoffig, je kon het stof ruiken, / Helaas was de stofzuiger niet bijzonder krachtig bank stofzuigen, misschien hè. Een nieuwe stofzuigerzak was ook wel nodig geweest, maar helaas was dat in dit huis niet aanwezig en was er ook geen schoonmaakmiddel (zoiets heb ik tot nu toe in elk huis gehad), / Ook was ik wat teleurgesteld over de medewerkers van het servicekantoor van Dancenter. Mijn klacht over de netheid bij aankomst werd pas met schouderophalen erkend. Toen ik vertrok, zonder enige vraag of een vriendelijk woord, werden de verbruikskosten gewoon in rekening gebracht en dat was het ook. Ik vind het ook een schande dat ik 150 kronen moest betalen als ik bij vertrek mijn verbruikskosten niet ter plaatse betaal, het kantoor gaat pas om 10.00 uur open, andere verhuurders regelen dat. dit met een aanbetaling of iets dergelijks en dan gewoon het resterende bedrag terugstorten, / / Conclusie: / De omgeving is erg mooi en absoluut een aanrader, Het huis en DanCenter (zeker in Fjellerup Strand) geen aanrader,
Markus Gottsmann
Hygiënische toestand bij aankomst = catastrofaal. We moesten eerst alles schoonmaken. De dame van het Dan Center kon onze klachten niet begrijpen, een concessie als het aanbieden van gratis schoonmaak bij vertrek kwam niet bij de mensen op. Het is jammer, want het huis is verder prima in orde. Maar vuil werkt helemaal niet... We boekten een tweede week in een ander huis. Ook mogen we niet eerder dan 16.00 uur binnen, ook al MOET de kassa van het eerste huis om 10.00 uur 's ochtends zijn. Tot nu toe (d.w.z. meer dan tien jaar) ben ik nog nooit teleurgesteld geweest. Nu ben ik. Eens kijken wat volgende week brengt ...
Hauke Hansen
Zeer goede constructie
Sarah Meeves
Geweldige faciliteiten, zeer modern ingericht en uitgerust, alles wat je nodig hebt op vakantie,
Elke Mitzschka
zeer goed gehumeurd, moderne apparatuur, groot pand
Harm Feijer
Prachtig huis, echter, het bubbelbad werkte niet. Bij het douchen in de grote badkamer liep het water niet weg. Bij het douchen in de kleine badkamer spoot het water aan de bovenkant uit de douchekop. Gemeld bij het dancenter. Voor het bad is er iemand geweest. Die kon het niet verhelpen. Zou iemand anders sturen. Die is niet geweest
Eugen voss
De accommodatie was geweldig.
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Advertentienummer: 292489
Laatst bijgewerkt: 07.11.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292489.htm
«Luxe Lakeside Retreat met Spa-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 157 gegeven Beoordelingen.
en commissies