100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
, open keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(1-59L)), woon/slaapkamer(2-pers. vouwbed, DVD-speler, radio, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, douche, toilet), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), BBQ
Aankomst vrijdag - Te midden van het interessante gebied, Fanø Bad, en dichtbij het strand ligt dit fijne vakantieappartement met eigen terras. Het vakantiehuis aan de Noordzee heeft een keuken en woonkamer, een mooi badkamer en een slaapkamer met een tweepersoonsbed. Er is een extra slaapkamer in de woonkamer. Een goed uitgangspunt voor een geweldige Fanø-ervaring. Hier kunt u het strand, de golfbaan en grote beschermde gebieden binnen 2 minuten bereiken. Er is geen mogelijkheid om een grillrooster bij deze gelegenheid te huren. Eindschoonmaak is bij de prijs inbegrepen!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
70 Beoordelingen
Totale beoordeling
Dobs
Het appartement is mooi ingedeeld met een fijne badkamer en een ruime woonkamer. Ik was blij met de DSL-internetverbinding, zodat ik verbonden kon blijven. Al met al een praktische plek voor een vakantie.
Boháč
Een praktisch appartement met alle benodigdheden. De koelkast en magnetron waren handig voor snelle maaltijden en de verwarming hield ons warm tijdens de koelere avonden. Het is een prima optie als je op zoek bent naar gemak.
Filthaut
Geweldige locatie! Slechts een paar minuten lopen naar het strand en een aantal prachtige, beschutte plekjes. De verwarming hield ons warm tijdens de frisse avonden en we hebben heerlijk kunnen ontspannen met de dvd-speler.
Michielsen
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit appartement in Fanø Bad! Het terras was perfect om 's ochtends van mijn koffie te genieten en het tweepersoonsbed was ongelooflijk comfortabel. De locatie is onovertroffen, op slechts een korte wandeling van het strand.
Alnemer
We hebben genoten van ons verblijf hier. Een barbecue zou een leuke toevoeging zijn geweest, maar het terras bood desondanks een heerlijke plek om te ontspannen. Het tweepersoons opklapbed was verrassend comfortabel.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 292774
Andere accommodaties van Belvilla
Fanø, Denemarken, Europa
Fanø, Denemarken, Europa
Fanø, Denemarken, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Fanø, Denemarken, Europa
Fanø, Denemarken, Europa
Blavand, Denemarken, Europa
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 292774
Laatst bijgewerkt: 09.06.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/292774.htm
«4 persoons vakantie huis in Fanø» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 70 gegeven Beoordelingen.