10 persoons vakantie huis in Jerup-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), radio, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2x stapelbed), slaapkamer(1-pers. bed, 2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), bubbelbad(in huis, verwarmd, 3 personen), sauna(in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming(elektrisch), terras, BBQ, zwembad(in huis, 160 m2), speeltoestellen, lucht-water warmtepomp
Gut instand gehaltenes Ferienhaus mit Poolbereich. Liegt etwas südlich des kleinen Ferienortes Ålbæk, in einer ruhigen Ferienhaussiedlung und weniger als 125 m von der Ostseeküste mit kinderfreundlichem Strandufer entfernt. Das Ferienhaus ist zweckmäßig eingerichtet und für den Familienurlaub gut ausgestattet. Im Poolbereich steht für Ihre Wellness auch Sauna und Whirlpool und für die Kinder eine Rutsche am Poolrand bereit. Vom Küchen-/Wohnbereich hat man Zutritt zu einer nach Süden ausgerichteten Holzterrasse davor, auf der man ab mittags und bis zum Abend die Sonne genießen kann. Zudem kleinere Terrasse an der anderen Seite des Hauses, mit Morgensonne. Das Ferienhaus steht auf einem Naturgrundstück mit etwas Rasenfläche und schützenden Bäumen ringsum. Es liegt direkt an dem kleinen Pfad, der hinunter zu den Dünen und an den Ostseestrand führt, sozusagen in zweiter Dünenreihe. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 02-08-2025
21 Beoordelingen
Totale beoordeling
Buhk
Ruim vakantiehuis met een mooi zwembadgebied en sauna, ideaal voor familiebijeenkomsten,
Mash
De cottage was ruim en schoon, met genoeg ruimte voor ons allemaal. We waardeerden de goed uitgeruste keuken en de twee terrassen—geweldig voor koffie in de ochtend en barbecues in de avond. De sauna was ook een leuke toevoeging!
Flikkerud
Geweldige voorzieningen voor gezinnen, vooral de kinderen hielden van de glijbaan in het zwembad. De woonkamer was comfortabel en goed uitgerust.
Bellotti
De locatie was fantastisch—dichtbij mooie stranden en natuurgebieden. Het huis zelf was goed onderhouden en had alles wat we nodig hadden. Het enige nadeel was de afstand tot sommige restaurants, maar we slaagden erin om de meeste van onze maaltijden te koken.
Hovestad
Over het algemeen een aangenaam verblijf, Het huis was zeer praktisch en had alle benodigdheden, We hadden gewild dat de Wi-Fi iets sterker was, maar we kwamen er prima mee weg, Een fijne plek om tot rust te komen en van de natuur om je heen te genieten,
Sluys
Zeer mooi vakantiehuis, Alles was schoon en opgeruimd, De sauna was fijn na een lange dag op het strand, De locatie was perfect, slechts een korte wandeling naar het zandstrand, Kon wel iets meer keukengerei gebruiken, maar over het algemeen hebben we genoten van ons verblijf,
Kerwath
We hadden een geweldige tijd in deze hut! De indeling was perfect voor onze familie met 10 personen, en de kinderen houden van de glijbaan in het zwembad. De plek was schoon en had alle voorzieningen die we nodig hadden. Het terras was geweldig voor het diner, terwijl we genoten van de zonsondergang. Zou het zeker aanbevelen!
Lotz
We hadden eenfantastische gezinsvakantie in deze hut! Het zwembadgebied was een groot succes bij de kinderen, vooral de glijbaan. De nabijheid van het strand maakte het ons gemakkelijk om elke dag zon en zand te genieten. Zeer aan te raden voor gezinnen!
Schuetz
Deze plek is ruim en gezellig. We waren met een groep van 10 en hadden genoeg ruimte. De kinderen hielden van de speeltuin buiten! Het WiFi was soms wat traag, maar eerlijk gezegd waren we te druk met plezier maken om ons daar veel zorgen over te maken. De grill op het terras was geweldig voor BBQ-avonden!
Katharina Sutthoff
Het zwembad en de sauna zijn bij slecht weer groot genoeg voor twee gezinnen met 3 kinderen als deze niet ouder zijn dan 10 jaar
Doreen Michaelis
Het zwembad met een klein tegenstroomsysteem, de nabijheid van het strand en de rust,
Krister Berends
Indeling van de kamer, dicht bij het strand, rustig, poolhouse
Christian Hirche
Daar is genoeg te zien.
Nadja Heinecke
Leuke boerderij met kinderen, centrum van Skagen en Grenen / koffie drinken in Fiskerhus Skagen aan de haven
Stefanie Scheid
Locatie, voorzieningen, meubilair, zwembad en sauna
Tobias Röttger
Lage, Pool
Marc-Alexander Stein
Het was groot en ruim
0
We waren voor de derde keer in 3 jaar in dit huis en werden ook deze keer niet teleurgesteld. Het is brandschoon. Het zwembad is erg mooi en alles is goed onderhouden.
Eckhard Reis
1, dat honden zijn toegestaan / 2, de architectonische inrichting van de kamers - zeer ruim / 3, het zwembad (een tegenstroomsysteem ontbrak)
Frank Winterfeld
Zeer slechte service van DanCenter, niemand was bereikbaar als er problemen waren met het zwembad, het was 3 van de 10 dagen onbruikbaar en DanCenter bood een klein bedrag aan compensatie, en dat pas na een klacht,
Han
De nabijheid van het strand is prachtig, maar het strand is niet zo mooi, vrij smal en bestaat bijna geheel uit schelpen, / Het huis is erg rustig, alleen een koe in de buurt brulde voortdurend, anders is het wel erg stil en onbereikbaar, / MAAR: De bedden werken helemaal niet. We hebben in Denemarken nog nooit zo slecht geslapen als in deze bedden
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 298253
Laatst bijgewerkt: 02.08.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/298253.htm
«10 persoons vakantie huis in Jerup-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.
en commissies
