Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Chalet in Lungau bij Skiliften

Max.  8   gasten
80m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 8  gasten
80m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal, keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2x stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel, toilet), toilet)

skiberging(skischoenverwarmers), koffiezetapparaat, bad of douche, verwarming(elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, parasol, kinderbed

Dit vakantieappartement voor maximaal 8 personen bevindt zich op de begane grond van een vakantiehuis in Sankt Margarethen/Lungau in het Salzburgerland, het dalstadje van het skigebied Katschberg, en op slechts enkele minuten lopen van de pistes en skischool .

Het vakantieappartement beschikt over een gezellige woonkamer met slaapbank, een moderne volledig uitgeruste keuken, 3 slaapkamers, twee badkamers, een extra aparte douche, een buitenterras, een tuin en een skiopslag. Parkeren is mogelijk direct bij het vakantiehuis.

In Sankt Margarethen im Lungau ligt met name het skigebied Skischaukel Aineck-Katschberg met 70 kilometer piste en 16 liften.In totaal is er met de aangrenzende skigebieden Grosseck - Speiereck, de familiebelevenisberg Fanningberg en het skigebied Obertauern nog een In het hele gebied zijn 250 kilometer aan pistes beschikbaar.

Genesteld tussen de plaatselijke berg Aineck en het Grainwald, is St. Margarethen im Lungau in de zomer een ideaal startpunt voor tal van activiteiten in de Lungau van Salzburg. Er zijn ongeveer 60 bergmeren in de Salzburger Lungau, zoals de Prebersee of de Schlierersee, de golfclub Lungau/Katschberg ligt in de directe omgeving van het stadscentrum en voor zwemplezier kunt u genieten van het meertje in St. Margarethen, het openbare zwembad in St. Michael of het zwembad Badeinsel in Tamsweg.

Sankt Margarethen im Lungau ligt op ongeveer 30 minuten rijden van Millstätter See en 45 minuten van Weissensee. De provincie staat bekend om zijn kastelen, zijn folklore, het 370 km lange fietspad, het "Mur-fietspad" en zijn nationale parken.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche en ligbad

aparte wc's 1


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Kinderbed
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

1 tweepersoonskamer
2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Skilift 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Stadscentrum 0.5 kilometer

0.5 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


26 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Kramer

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Goede prijs-kwaliteitverhouding! De slaapkamers waren gezellig en de woonkamer was mooi om te ontspannen na een lange dag op de pistes.

Odink

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Prima bevallen: loopafstand van de lift/piste. Leuk en vooral lekker rustig skigebied. Hele gezellige berghutten en zeer gastvrije mensen. Ook nog een laag verse sneeuw de 2e dag. Gunstige prijzen.

Edwin Matser

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het appartement is nieuw en modern ingericht. Ziet er echt schitterend uit. Handig ook 2 badkamers en 2 wc's . Keuken ook voorzien van alles wat je maar nodig hebt. I.v.m. de trap (3 tredes) voor de voordeur van het complex en de hoge drempel van de gang naar het appartement is het voor rolstoelers niet geschikt. Het terras wat er aan de voorkant is gemaakt ligt echt prachtig met mooi uitzicht over groene weides.

Raul Florian

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Had een geweldige gezinsreis! Het appartement was ruim genoeg voor ons allemaal. We hielden van het buitenterras voor avonddrankjes. De nabijgelegen skiliften waren een groot pluspunt, en we vonden een paar schattige lokale restaurants voor het diner.

McCann

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

We hielden van de ruimtelijkheid van dit appartement, vooral met drie slaapkamers en twee badkamers, Het was perfect voor onze familie, De nabijgelegen skischool was een groot succes bij de kinderen, en de lokale restaurants boden heerlijke maaltijden na een lange dag skiën

RABA

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Charmante buitenveranda met prachtig uitzicht op de bergen, ideaal om te ontspannen na een dag op de pistes.

Play

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

De plek was comfortabel en praktisch, precies wat we nodig hadden voor onze skivakantie. We hadden alles binnen handbereik, inclusief eetgelegenheden zoals Almstubn das Landhotel, dat op enkele stappen afstand lag voor goede maaltijden.

Messaoudene

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Dit appartement heeft onze verwachtingen overtroffen! Het was zeer goed gemeubileerd en had een charmante inrichting. De eigenaren waren vriendelijk en responsief. We waren zowel dicht bij de pistes als bij het charmante dorpscentrum, perfect voor onze gezinsuitstap.

Makela

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

We hebben hier een fantastische tijd gehad, De tuin is aangenaam om te ontspannen na het skiën, en het is dicht bij verschillende goede restaurants, De eigenaar was zeer behulpzaam, deed ons thuis voelen, We zouden zonder aarzelen terugkomen!

Dit

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Eerlijk gezegd, kan ik me niet beklagen, De bedden waren comfortabel en de badkamers waren schoon, Bovendien hield de elektrische verwarming ons warm tijdens de koude nachten, Perfect voor een winteruitje!

Zambon

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Super gezellige appartement, Alles wat je nodig hebt voor een skireis, De locatie is perfect, op loopafstand van de pistes

Campanari

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

We hebben genoten van ons verblijf, hoewel we de verwarming in het begin een beetje ingewikkeld vonden, De host was zeer behulpzaam en loste het probleem snel op, Het appartement zelf was ruim en bood een prachtig uitzicht op de bergen vanaf het terras

Mistò

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

In het algemeen, een geweldige ervaring! Het appartement was goed gepositioneerd om te skiën en had een mooie tuin voor ontspanning buiten. De skiberging was een echte plus. We zouden deze plek aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een gezinsvriendelijke skivakantie.

Ongaro

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Uitstekende locatie nabij het skigebied Katschberg, het appartement was goed uitgerust en zeer gezellig, waardoor ons verblijf aangenaam was.

Posarelli

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

We hebben een fantastische verblijf gehad in dit appartement! Het was ruim genoeg voor onze groep van acht en had alles wat we nodig hadden voor onze skivakantie. De locatie was perfect: op loopafstand van de pistes. De hosts waren zeer behulpzaam en lieten ons ons thuis voelen.

Nbk

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Schoon en modern met alles wat nodig is voor een gezinsvakantie, de eetgelegenheden in de buurt waren fantastisch, vooral Almstubn

Pemartín

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Ruime en comfortabele appartement, perfect voor een skireis, Slechts een korte wandeling van de pistes

Willemse,

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Een geweldig verblijf! De locatie is perfect voor skiën, en we waardeerden de gemakkelijke toegang tot de nabijgelegen skiliften, De keuken was goed uitgerust, waardoor we enkele stevige maaltijden konden bereiden, Het tuingebied was een leuke bonus om te ontspannen

Van Broekhoven

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Helemaal genoten van ons verblijf! Het appartement was ruim en schoon, en de keuken had alle benodigdheden, Geweldige plek voor gezinnen, we hebben een geweldige tijd gehad met skiën in Katschberg, Ik zou deze plek aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een leuk uitje

Carolin

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Het appartement was mooi, maar zou wel wat vernieuwing kunnen gebruiken. Alles was functioneel en schoon, maar we waardeerden ook de snelle toegang tot nabijgelegen eetgelegenheden.

Patrik

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het Vogue Apartment! De ruime indeling was perfect voor onze familie, en het terras met uitzicht op de tuin was een mooie toevoeging. De locatie was dicht bij de skiliften, waardoor het gemakkelijk was om elke dag te skiën.

Patrik

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Ons verblijf was over het geheel genomen vrij aangenaam. De woning had alles wat we nodig hadden, en de locatie was perfect om de regio te verkennen. We vonden het iets rustiger dan verwacht, wat op zijn manier mooi was.

Odink

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Prima bevallen: loopafstand van de lift/piste. Leuk en vooral lekker rustig skigebied. Hele gezellige berghutten en zeer gastvrije mensen. Ook nog een laag verse sneeuw de 2e dag. Gunstige prijzen.

Edwin Matser

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Het appartement is nieuw en modern ingericht. Ziet er echt schitterend uit. Handig ook 2 badkamers en 2 wc's . Keuken ook voorzien van alles wat je maar nodig hebt. I.v.m. de trap (3 tredes) voor de voordeur van het complex en de hoge drempel van de gang naar het appartement is het voor rolstoelers niet geschikt. Het terras wat er aan de voorkant is gemaakt ligt echt prachtig met mooi uitzicht over groene weides.

Odink

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Prima bevallen: loopafstand van de lift/piste. Leuk en vooral lekker rustig skigebied. Hele gezellige berghutten en zeer gastvrije mensen. Ook nog een laag verse sneeuw de 2e dag. Gunstige prijzen.

Edwin Matser

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het appartement is nieuw en modern ingericht. Ziet er echt schitterend uit. Handig ook 2 badkamers en 2 wc's . Keuken ook voorzien van alles wat je maar nodig hebt. I.v.m. de trap (3 tredes) voor de voordeur van het complex en de hoge drempel van de gang naar het appartement is het voor rolstoelers niet geschikt. Het terras wat er aan de voorkant is gemaakt ligt echt prachtig met mooi uitzicht over groene weides.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Objectnummer: 300213

Laatst bijgewerkt: 11.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/300213.htm


«Chalet in Lungau bij Skiliften» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat