Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Appartement in Bramberg bij Skilift

Max.  8   personen
100m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 8  personen
100m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (skiberging)

Op de 2e etage: (hal, woonkamer(TV(kabel)), open keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), slaapkamer(1-pers. bed, wastafel), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed, TV, wastafel, kinderbed), badkamer(douche, wastafel), toilet, balkon)

verwarming(CV), parking, parking

Het gerenoveerde vakantieappartement Dorfblick ligt in het centrum van het altijd levendige Bramberg, vlakbij de nieuwe Smaragdbahn.
De woonkamer is comfortabel ingericht met een bank en tv. De appartementen hebben ook een open, volledig uitgeruste keuken met alle moderne apparatuur, koffiezetapparaat, vaatwasser en nog veel meer. Verder zijn er vier slaapkamers waarvan één met een extra wastafel en een aparte badkamer. Naast een mooi balkon kunt u ook gebruik maken van het tuintje aan de achterzijde van de woning.
In de directe omgeving bevinden zich een restaurant, uitgaansgelegenheden, openbaar vervoer en andere voorzieningen. Je zit midden in het centrum, dus je hebt geen auto nodig, maar als je toch met de auto komt, is er een parkeerplaats inbegrepen.

Wie in de winter op vakantie is in Bramberg mag de langste (verlichte) rodelbaan van Europa met een lengte van 14 km niet missen. Een fantastische sensatie!
Ook skiërs komen aan hun trekken. In 5 tot 20 minuten bereikt u de skigebieden van Kitzbühel of de Zillertal Arena. In de zomer zijn er talloze wandelpaden om te verkennen. De watervallen van Krimml en de Gross Glockner zijn ook een bezoek waard.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon
Parkeren

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Kinderbed
WiFi

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Skilift 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Stadscentrum 0.1 kilometer

0.1 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Elektriciteit: Inclusief.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op skihuur bij Sport 2000 Herzog in Bramberg & Neukirchen


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


47 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Michelle Bartels

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Mooi appartement. We waren met achten, voldoende handdoeken aanwezig. Helaas geen wasmachine. Wel last gehad van de kerkklok die midden in de nacht ook afgaat, en om 6.00 uur wel 24x. Het ligt op loopafstand naar de gondel voor skigebied.

Jan Peere

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Praktisch gelegen, mooie accomodatie, net en vriendelijke verhuurders. Weinig eetservies en kookgerief.

Ruby van Dam

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Een prachtig huis. Wij verbleven er met 5 volwassenen en 2 kinderen. Wij kwamen om 14:00 aan en konden er gelijk in, aankomsttijd stond beschreven vanaf 16:00, dus heel fijn! Gastvrouw gaf een rondleiding en alles goed uitgelegd, zij wonen beneden. Appartement is op de 2e verdieping en prachtig, ruim balkon die heerlijk de hele dag de zon heeft. Heerlijke bank en bedden, gezellig ingericht. Wel nét genoeg servies voor 7 personen. Huis staat naast een kerk die sochtends vroeg (6u) afgaat met een hele riedel, maar dat is een kleine bijkomstigheid. Naar de piste/skilift is lopend te doen, mits de ski's en schoenen in depot staan. Eveneens als de supermarkt op loopafstand. Al met al ontzettend genoten in het gezellige, maar gemoedelijke Bramberg.

Simone van Leeuwen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het appartement is in een woord fantastisch. Super eenvoudig te vinden, aardige en vriendelijke ontvangst, alles super modern en nieuw, veel ruimte en heerlijk uitzicht met balkon in de zon. Daarnaast nog eens vijf minuten van de skigondelbaan.

Andreas Poll

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Wij waren met 4 volwassenen en 2 kinderen in het appartement. Het enorme balkon heeft een prachtig uitzicht op het dorp, de bergen en de vallei. Alles is nieuw en zeer schoon. De locatie is perfect. Gastronomie, het grote museum, winkels, de kabelbaan liggen op slechts een steenworp afstand. Het enige nadeel: de keukenapparatuur is niet voldoende. Te weinig borden (vaatwasser is maar halfvol), geen zoutvaatje, geen bezem, geen eierdopjes, alleen een klein mesje, ... Neem een keukendoos mee!

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Objectnummer: 300572

Laatst bijgewerkt: 24.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/300572.htm


«Appartement in Bramberg bij Skilift» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 47 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit