Terug
Zoeken

Chalet in Angerberg bij SkiWelt Sneeuw

Max.  60  personen
1200m²
27 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (hal, woonkamer(TV, eettafel(60 personen), zithoek), keuken(fornuis, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel, toilet), toilet, toilet, recreatieruimte(2x douche, sauna), bijkeuken)

Op de 1e etage: (hal, slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, douche, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, douche, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet, balkon), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet, balkon), slaapkamer met badkamer(stapelbed, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. vouwbed, 2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. vouwbed, stapelbed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), doorloop slaapkamer(2x 2-pers. bed, douche, wastafel, toilet))

Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(stapelbed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. vouwbed, 2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. vouwbed, 2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed))

sauna, berging, skiberging, kachel, magnetron, afwasmachine, balkon, verwarming, verwarming(elektrisch, CV), terras, terras(privé), tuin, tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, 20x parking, ligstoelen, parasol, kinderbed, kinderbed, kinderbed, 3x kinderstoel

Deze unieke, vrijstaande accommodatie ligt in het centrum van Tirol, ten zuiden van de vestingstad Kufstein.
Het voormalige hotel is nu een groot vakantiehuis dat comfortabel plaats biedt aan 60 gasten. Daarmee is het een ideale accommodatie voor groepen, families en andere grote gezelschappen. De Forellenhof heeft onlangs een nieuwe eigenaar gekregen en kijkt ernaar uit om haar gasten te verwelkomen.

Deze bijzondere accommodatie is geschikt voor maximaal 60 personen. Het staat geheel ter beschikking van uw reisgezelschap. Uw privacy is hier gegarandeerd! Het zeer grote vakantiehuis (maar liefst 1200 m2 vakantieplezier) bestaat uit een hoofdgebouw en een bijgebouw. Van binnenuit is alles met elkaar verbonden. De salons (Oostenrijkse woonkamers) zijn een heerlijke plek om samen te zitten. Buiten op het terras is er een barbecue en in de tuin is ook een vuurplaats.

De skibus stopt vrijwel voor de deur en brengt u gratis naar het grootste skigebied van Oostenrijk, waaronder Ellmau, Westendorf en Kirchberg. Angerberg ligt vlakbij de hoofdwegen naar het Brixental. Vanaf hier heeft u ook toegang tot een van de grootste en modernste skigebieden ter wereld: SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental. Het skigebied leent zich uitstekend voor prachtige skitochten en om te genieten van de witte wereld. Ook in de zomer zijn natuurliefhebbers hier op de juiste plek om prachtige wandelingen en mountainbiketochten te maken en daarbij te genieten van het prachtige uitzicht op de bergachtige omgeving. Het nabijgelegen Mariastein is zeker een bezoek waard. Het staat bekend om zijn sneeuwwitte kerk en kapel. Het beeld van de Maagd Maria in de genadekapel, die via vele trappen te bereiken is, betovert veel pelgrims.

In totaal zijn er maar liefst 29 slaapkamers en badkamers. Alles is in goede staat en voor de echte liefhebbers is er zelfs een sauna (voor 10 personen)!

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer

Badkamer 26

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 60

27driepersoonskamer 27driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 2 kilometer

Skilift 0.2 kilometer

Supermarkt 5 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

Station 7.3 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 09:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 2.500. U dient de borg contant te betalen bij aankomst.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 3; Gratis.
Bedlinnen: Aanwezig.
Elektriciteit: € 0,60/kWh.
Gas/Olie: € 4/m3.
Water: € 5,30/m3.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Parkeerplaatsen 20


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


93 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Thorsten Mebus

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Sabine, onze contactpersoon in het huis, is echt geweldig. Ze biedt direct hulp en zorgt voor alles wat we als groep nodig hadden.

Helaas is het huis zelf in slechte staat. De lattenbodem is er vreselijk aan toe – veel zijn gebroken en sommige ontbreken zelfs helemaal.

Ook de keuken heeft een opknapbeurt nodig.

Al met al is de Forellenhof een prachtig vakantiehuis. Het heeft echter wel een grondige renovatie nodig om de duurzaamheid ervan te garanderen.

Christian Withalm

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Dit huis is een ramp.

Een korte samenvatting van wat we hebben meegemaakt:

Vieze kamers, kapotte afvoeren, schimmel in meerdere kamers, volstrekt ontoereikende keukenapparatuur, lawaai van het aangrenzende restaurant, ontbrekende lampen, het warme water viel herhaaldelijk uit, talloze sigarettenpeuken verspreid over de ruimte voor het huis. Het enige positieve is de oprechte inzet van het personeel om de problemen op te lossen. Maar inzet is niet genoeg; als de eigenaar geen interesse heeft (ze reageerden helemaal niet op onze kritiek), kan er niets aan gedaan worden.

Blijf weg, anders staat je een nare verrassing te wachten!

Richard Caton

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Een zeer aangenaam verblijf, bedankt: een ruim huis, behulpzaam personeel ter plaatse, goede locatie.
En het aangrenzende restaurant was ook geweldig.
Een paar minpuntjes: 1. Het was moeilijk om de eigenaar voorafgaand aan de reis te bereiken (dit is een probleem met de werkwijze van Belvilla, niet de schuld van de eigenaar, denk ik).
2. Keukenapparatuur zoals kommen, schalen, messen enz. was nogal beperkt (hoewel de keuken zelf groot was, met drie ovens, twee vaatwassers en twee koelkasten, en voldoende voorraadruimte).

Richard Caton

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Een zeer aangenaam verblijf, bedankt: een ruim huis, behulpzaam personeel ter plaatse, goede locatie.
En het aangrenzende restaurant was ook geweldig.
Een paar minpuntjes: 1. Het was moeilijk om de eigenaar voorafgaand aan de reis te bereiken (dit is een probleem met de werkwijze van Belvilla, niet de schuld van de eigenaar, denk ik).
2. Keukenapparatuur zoals kommen, schalen, messen enz. was nogal beperkt (hoewel de keuken zelf groot was, met drie ovens, twee vaatwassers en twee koelkasten, en voldoende voorraadruimte).

Latsch

4,1 4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

We verbleven met een groep vrienden in de Forellenhof en het was geweldig! De plek is enorm; we vonden gemakkelijk een eigen plekje als we even pauze nodig hadden. De barbecueplek buiten was perfect voor onze avondbijeenkomsten, en de sauna was een fijne toevoeging na een lange dag skiën. De skibus stopt voor de deur, wat superhandig is. We komen zeker terug volgende winter!

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 300978

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 300978

Laatst bijgewerkt: 05.05.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/300978.htm


«Chalet in Angerberg bij SkiWelt Sneeuw» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 93 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat