Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Chalet in Iselsberg-Stronach nabij...

Max.  4   personen
55m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  personen
55m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

3 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

3 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal, woonkamer(balkon of terras, verwarming(elektrisch)), woonkeuken(waterkoker, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, toilet))

open haard, tuin, parking, speeltoestellen

Dit prachtige chalet op een heuvel in Iselsberg-Stronach heeft 2 slaapkamers voor 4 personen. Ideaal voor twee koppels die samen reizen. Gasten van deze kindvriendelijke accommodatie kunnen ontspannen in de weelderige groene tuin en gezellig bij de open haard zitten.

Binnen 2 km vindt u restaurants waar u kunt genieten van heerlijke maaltijden. U kunt een skibus nemen en naar de nabijgelegen skiliften gaan om uw skireis te beginnen. Op 10 km afstand kunt u genieten van het lokale nachtleven. Lienz: skigebied Hochstein & Zettersfeld is vlakbij.

Hier kunnen gasten genieten van het prachtige uitzicht op de Lienzer Dolomieten terwijl ze ontspannen in de tuin. Er is een goed uitgeruste keuken met een waterkoker, koffiezetapparaat, oven en vaatwasser. De ruime woonkamer leidt naar een terras met uitzicht op de tuin. Kinderen hebben speeltoestellen om zich te vermaken. Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein. U kunt hier maximaal 1 huisdier meenemen.

Openbaar vervoer ligt op 1 km afstand.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Speeltuin
Parkeren

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vaatwasser
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 8 kilometer

8 kilometer

Skilift 1 kilometer

1 kilometer

Supermarkt 4 kilometer

4 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 4 kilometer

4 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 3/nacht. Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven.
Bedlinnen: Aanwezig.
Elektriciteit: € 0,45/kWh.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Niet aanwezig.
Hout: € 5/nacht.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


15 Beoordelingen

Totale beoordeling

3,9 van 5
3.9 Inrichting
3.9 Prijs / kwaliteit
3.9 Service
3.9 Ligging
3.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Ron Oerlemans

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Mooie omgeving vakantiehuis was netjes in orde alleen jammer geen waterkoker voor de rEsther top vakantie gehad .

Dirk Lembrechts

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Een belangrijk initieel probleem is de vindbaarheid van de chalet.

Jacob Slot

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

de vakantie was geweldig we zijn al twee keer op de zelfde plek geweest maar nog lang niet alles gezien voor kleine kinderen is het misschien niet zo geschikt maar voor ons is het geweldig

Udo *** Schultze

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9
Toon Duits

Het beeld is verouderd, de eerste indruk was het gebrek aan bedden en en op dit moment niet op de site Contact Prev. Reduziert.Bei verwaarlozing deze kwestie een aanbevolen huisje in een mooie buurt

Emiel Verbong

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

We hebben een weekje doorgebracht in dit knusse huisje. De bedden slapen prima. Het is er heerlijk rustig, geen verkeer danwel andere toeristen die herrie maken. Ook heb je veel privacy, door de struiken die om de tuin staan. Helaas belemmeren die ook weer het uitzicht op het dal.(dat geldt niet voor alle huisjes) Maar de tuin is wel zo gericht dat je lang zon hebt overdag. Het huis is mooi schoon. Wel kropen er regelmatig wat oorwormen rond in huis, maar het huisje ligt dan ook midden in een bloemig grasveld...als er een tijdje niet gemaait is. Vanuit dit huisje ben je ook weer snel in de bewoonde wereld en je kun je mooie wandelingen maken. Een wandeling naar de lienzerhut is zeker aan te bevelen.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 301841

Laatst bijgewerkt: 14.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/301841.htm


«Chalet in Iselsberg-Stronach nabij...» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit