Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Tuinretraite met zwembad

Max.  4   gasten
55m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  gasten
55m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (ingang, gang, woonkamer(TV(satelliet)), open keuken(broodrooster, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))

kachel, magnetron, afwasmachine, wasdroger, ledikant, bad of douche, douche, wasmachine, wasmachine, verwarming, verwarming(CV), terras, terras(privé, 20 m2), tuin(privé, 350 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, BBQ, parking, ligstoelen, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmbaar, 8 x 5 m., geopend van Mei t/m Okt), speeltoestellen, tafeltennistafel, hangmat, kinderbed, kinderstoel, strijkplank, strijkijzer, gezelschapsspellen, Zonnescherm

Dit huisdiervriendelijke appartement op de begane grond in Steingaden biedt een gezellig en goed uitgerust verblijf voor gezinnen of kleine groepen. Het beschikt over twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden, een lichte woonkamer met satelliet-tv en een volledig uitgeruste open keuken met oven, magnetron, vaatwasser en koffiezetapparaat. De badkamer is voorzien van een douche en gasten kunnen genieten van gratis wifi, centrale verwarming en een privéterras van 20 m² met uitzicht op een tuin van 350 m².

Voorzieningen zijn onder andere een gedeeld verwarmd zwembad (geopend van mei tot oktober), ligstoelen, een barbecue, een hangmat, speeltoestellen, een tafeltennistafel en een fietsenstalling. Een kinderbedje, kinderstoel, wasmachine, droger en strijkfaciliteiten zorgen voor extra gemak. Met privéparkeergelegenheid en handige extra's zoals gezelschapsspelletjes en zonnebrandcrème is het appartement ideaal voor zowel korte als lange vakanties.

In de buurt kunt u de UNESCO-werelderfgoed Wieskirche bezoeken, een meesterwerk van Beierse rococo-architectuur, of het historische Welfenmünster en Klostermuseum verkennen. Natuurliefhebbers kunnen genieten van wandelingen langs het meer of skiën op de nabijgelegen pistes. Voor een culinair diner kunt u genieten van Beierse gerechten bij Drei Mohren, Italiaanse favorieten bij Trattoria Pizzeria La Mamma of regionale specialiteiten bij Hochbergle Stuben.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Terras
Tafeltennis

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Parasol
Fietsenstalling
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 5 kilometer

5 kilometer

Skilift 5 kilometer

5 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer

Luchthaven 90 kilometer

90 kilometer

Station 15 kilometer

15 kilometer

Snelweg-afrit 20 kilometer

20 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


73 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Oliveira

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

Ruim, schoon en rustig, Geweldige plek voor wandelen en skiën, WiFi was snel, en de host was super relaxed, Zeker een plek om te boeken voor een leuke uitje

Detwiler

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

We hadden een geweldige tijd! Het appartement was slechts een korte rit van de skipistes, en we waardeerden de gezellige sfeer. Het omliggende platteland is prachtig, en we genoten van enkele mooie wandelingen tijdens ons verblijf. Perfect voor een ontspannen vakantie.

Tapernoux

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Frans

Rustig en comfortabel verblijf op een Beierse boerderij, Ik heb genoten van de barbecue-avonden in de tuin na een dag skiën.

Queru

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Frans

Ruim appartement met een mooi terras, Het buitenzwembad was een uitstekende bonus voor ontspanning

Giovannoni

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Italiaans

Uitstekende locatie nabij het skigebied van Zugspitze. We hebben genoten van het wandelen en het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals het Kasteel van Neuschwanstein.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie aan een meer

Objectnummer: 305713

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/305713.htm


«Tuinretraite met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 73 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit