Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Appartement in Spanje bij bergen

Max.  10   personen
185m²  Woonoppervlakte
5 Slaapkamers
5  Badkamer
Max. 10  personen
185m²
5 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online



Beschrijving

Op de 1e etage: (zitkamer(CD-speler), eetkamer, woonkeuken(TV, open haard, fornuis(keramisch), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), toilet, speelkamer, bijkeuken(wasmachine), terras(overdekt))

recreatieruimte, serre/veranda, zwembad(privé, omheind, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), 11 x 4 m., geopend van Mrt t/m Sep), kinderbed, kinderstoel

Landhuis met privé zwembad in de natuur gelegen op een uur rijden van Barcelona. het landhuis is in 2012 gerenoveerd en beschikt over 5 tweepersoons kamers, allemaal met een eigen badkamer (een kamer toegankelijk voor gehandicapten). De grote woonkamer heeft een leeshoek en wifi en er is een grote woonkeuken met open haard. Alles is gelijksvloers. De buitenkant is niet minder gezellig, hier tref je een groot overdekt terras aan met barbecue, een speelkamer, een tuin met interessante plekken waar je het landleven kunt ontdekken en ervan kunt genieten.
Licentie- of registratienummer: PCC-000823DC15

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard

Buitenshuis

Speeltuin
Zwembad
Terras

Badkamer

Badkamer 5

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

5 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 7 kilometer

7 kilometer

Restaurant 7 kilometer

7 kilometer

Luchthaven 80 kilometer

80 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 5/dier/nacht. Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Hout: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


52 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.6 Inrichting
4.6 Prijs / kwaliteit
4.6 Service
4.6 Ligging
4.6 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Diederik Seggelen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Heerlijk groot familiehuis in binnenland nabij Barcelona. In niet toeristisch gebied, waar je nog echt lekker kan aanschuiven op terras van lokale bar om tapas te eten. Het is echt plattelandsgebied, de woning bevindt zich op het terrein van de boerderij. Hierdoor wel veel vliegen, geen muggen. Maar ook wijds uitzicht, nog donkere nachten met sterren, en de krekels om bij in te slapen. Zwembad is heerlijk. Huis heeft geen airco, maar nachts koelt het af en het huis heeft van die dikke muren dat het koel blijft. In de omgeving enkel kasteel of leuk stadje, maar vooral veel rust. Verwacht geen water- of pretparken in de buurt. Barcelona ligt op 50 minuten met de auto. De beheerder woont naast de vakantiewoning, erg vriendelijk maar zonder opdringerig te zijn.

König

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

De sfeer in deze villa was gewoon perfect! Super ruim voor onze crew, en het privézwembad? Totaal game changer, perfect om te ontspannen na een dag vol verkenningen van de geschiedenis van Catalonië.

Nele Asselmans

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

We had a super nice holiday in this house! The welcoming by the family was amazing! We've enjoyed all the fresh vegetables and the home made flan catalan! Whenever we had a question, Diana and the hole family were ready to help us! Thanx a lot for all the extra services! greetings, Nele Asselmans

Michael Ilsen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Iedereen was onder de indruk van deze vakantiewoning. You touched gold. 5 slaapkamers met eigen badkamers. 2 woonkamers. Wasruimte. Keuken. Eetgedeelte. Grote overdekte patio. BBQ. Speelgoed voor kinderen. Eigen zwembad. Daarnaast had de gastvrouw ons avondeten verzorgd op de aankomstdag. En later in ons verblijf flan catalan gemaakt voor ons. Echt een aanrader!

E.p. De Wilde

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Perfecte locatie. We werden ondanks dat we wat vroeg waren perfect ontvangen met een heerlijk Spaanse tafel met lokale worst, kaas, tomaten en wijn. De locatie is perfect de kamers zijn prachtig ruim mooi en schoon en het uitzicht vanuit het zwembad ronduit geweldig. De veranda met grote tafel en leuk zitje ook heel erg fijn . De 2 huiskamers met tv ook heel handig. De keuken had alles wat je nodig heb. Heel veel speelgoed en speelhuisje en trampoline voor onze kleinkinderen die hebben zich heerlijk vermaakt. Ook de glijbaan bij het zwembad was hun favoriet . Je voel je hier volkomen vrij en een uitstekende locatie om los te komen van het drukke dagelijkse leven. Wij kunnen dit voor 100% aanbevelen. Jolanda en Ed

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 306737

Laatst bijgewerkt: 28.01.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306737.htm


«Appartement in Spanje bij bergen» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 52 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit