Vakantiehuis met zwembad in de Ardèche
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, open haard, radio, CD-speler), open keuken(2-pers. bed(140 x 190 cm), bar, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine), bijkeuken(koelkast, vriezer, koel-/vriescombinatie, wasmachine), airconditioning)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), galerij slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), badkamer(douche, wastafel), toilet, airconditioning)
garage, verwarming(elektrisch), airconditioning, terras, terras, tuin(omheind, 1700 m2), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Jul t/m 1/2 Sep)
Ontdek deze prachtige vrijstaande villa met privézwembad in de rustige Ardèche.
Dit vrijstaande vakantiehuis ligt verscholen in een doodlopende straat aan de rand van het dorpje Sampzon. Het heeft een omheinde tuin met gazon en fruitbomen, een heerlijk zwembad met terras voorzien van ligstoelen, en een overdekt terras met barbecue. Binnen wacht je een grote woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers en een grote mezzanine.
Dit huis ligt aan de voet van de 449 meter hoge Rocher de Sampzon, die een panoramisch uitzicht biedt op de rivier de Ardèche en de Cevennen, en op een heldere dag, de Alpen en de Mont Ventoux. Het is ook een sensationele plek om de zonsopgang en zonsondergang te bekijken.
Op slechts 7 km afstand ligt het vriendelijke stadje Vallon-Pont-d'Arc, waar de Gorges de l'Ardèche beginnen. Huur een kano en peddel over de rivier vanaf de schitterende Pont d'Arc. Mis een bezoek aan de Chauvet-grot, die op de UNESCO-lijst staat, of de Aven d'Orgnac (21 km) niet.
Er zijn ook de prachtige middeleeuwse dorpen Labeaume (10 km), Largentière (18 km), Balazuc (14 km), een van de mooiste dorpen in Frankrijk, en Vogüé (20 km).
N.B. De eigenaren wonen niet op het terrein en vragen je te helpen met het schoonmaken van het zwembad. Ze zullen je verdere instructies geven bij aankomst.
Als je van natuur, sport, vissen, rust of gastronomie houdt, is er voor ieder wat wils in dit prachtige huis met zwembad in de Ardèche!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 7
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 7 kilometer
7 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 06-07-2025
42 Beoordelingen
Totale beoordeling
Okon
Vredige toevluchtsoord met een mooi zwembad, Perfect om te ontspannen en voor natuurliefhebbers
Döring
Super ruime woning, perfect voor gezinnen of groepen, Alles was netjes en goed uitgerust, Het uitzicht vanaf de Rocher de Sampzon is prachtig, vooral tijdens zonsondergangen, Ik raad aan om de nabijgelegen Vallon-Pont-d'Arc te bezoeken voor wat kano-plezier, Enige nadeel was de kleine vergoeding voor de schoonmaak, maar het is het waard voor het comfort en de locatie
Szabó
Geweldige plek voor een romantisch uitje, De barbecuefaciliteiten en omheinde tuin droegen bij aan ons plezier, Dichtbij Vallon-Pont-d'Arc voor kanoën!
Witte
We hadden een aangename tijd in deze villa in Sampzon. De locatie is behoorlijk rustig, waardoor het gemakkelijk is om te ontspannen en op te laden. Het huis was schoon en uitgerust met alle basisbehoeften. We waardeerden de nabijheid van Vallon-Pont-d'Arc, waar we enkele charmante lokale winkels en restaurants hebben verkend. Hoewel we het zwembad niet zoveel hebben gebruikt als we dachten, was het een fijne optie om te hebben. Al met al een solide keuze voor een rustige ontsnapping.
Nicolas
We hebben genoten van ons verblijf in Sampzon! De villa was vredig, en het zwembad was een uitstekende manier om af te koelen. De verhuur van kano's in de buurt bij de Pont d'Arc was een hoogtepunt van onze reis. De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam, wat bijdroeg aan onze positieve ervaring.
Bodurkiewicz
Het interieur van het huis was gezellig en uitnodigend, wat het vestigen vergemakkelijkte. We vonden alles wat we nodig hadden in de keuken om maaltijden te bereiden. Het was ook een korte rit naar Vallon-Pont-d'Arc, waar we geweldige restaurants en lokale attracties vonden.
Twardowski
Deze plek overtrof onze verwachtingen! De locatie is ideaal om de Ardèche te verkennen, en we hebben genoten van het bezoek aan de nabijgelegen middeleeuwse dorpjes. Het huis zelf was charmant, met veel ruimte voor iedereen om te ontspannen en tot rust te komen.
Miernik
Dit vakantiehuis is een uitstekende schuilplaats voor natuurliefhebbers, De rustige omgeving en de mooie tuin zorgden voor een ontspannen verblijf, We waardeerden de nuttige instructies van de eigenaar over het schoonmaken van het zwembad, die alles in topvorm hielden tijdens ons verblijf.
Angrisani
Wat een juweel! Het uitzicht vanaf het terras was gewoon adembenemend, vooral bij zonsondergang. De villa had alles wat we nodig hadden en het warme weer stelde ons in staat om ten volle van de buitenruimte te genieten. Het voelde als een huis ver van huis.
CENIER
We hadden een geweldig verblijf in deze villa in Sampzon! De rustige sfeer was precies wat we nodig hadden. Ik genoot vooral van het privézwembad en het barbecuegebied. Het was erg fijn om een ruime tuin met fruitbomen te hebben. De eigenaren waren vriendelijk en gaven duidelijke instructies, maar alleen een waarschuwing, ze vragen om hulp bij het schoonmaken van het zwembad. Over het algemeen was het een heerlijke uitje en ik zou zeker terugkomen!
Ordoñez Morales De Rada
Schoon en comfortabel verblijf, geen klachten, De tuin was prachtig en de kinderen hebben veel plezier gehad in het zwembad, Het was fijn om gemakkelijk toegang te hebben tot nabijgelegen dorpjes zoals Balazuc en Labeaume, die schilderachtig waren en een bezoek waard.
Arevalo Villa
Deze villa in Sampzon is een complete stemming, Het privézwembad en de ontspannen vibes maken het perfect voor een zomervakantie, De barbecuenachten op het terras zijn echt anders
benani
Mooi rustige, schone en goed onderhouden plek, Het zwembad was een hoogtepunt, blij om te ontspannen
RODRIGUEZ PEREZ
We hadden een aangenaam verblijf hier, Het huis is goed uitgerust en voelt erg gezellig aan, We hielden vooral van de open haard voor de koelere avonden, Het enige nadeel was dat we het zwembad moesten schoonmaken, maar het was een kleine prijs om te betalen voor zo'n charmante retraite
Schmidt
Het huis was ruim en goed uitgerust, perfect voor ons gezin van vijf, We genoten vooral van de overdekte terras en barbecue gebied voor avondmaaltijden, De locatie is rustig, maar dicht genoeg bij lokale attracties zoals de Chauvet-grot, Een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen
Kallen
Een mooie accommodatie in het algemeen! De accommodatie was goed onderhouden, en we genoten van de ruimtelijkheid van de kamers. De airconditioning was tijdens de warme dagen een redder in nood. We maakten ook gebruik van de nabijgelegen wandelpaden, die adembenemend waren.
Kabjoll
Ons verblijf in het vakantiehuis in Sampzon was niets minder dan magisch! De villa was ruim, met een gezellige woonkamer en een keuken die alles had wat we voor onze familiemaaltijden nodig hadden. Het privézwembad was een hoogtepunt voor de kinderen, die urenlang aan het spl splashen waren. De ochtenden waren prachtig terwijl we koffie op het terras genoten en het adembenemende uitzicht op de Rocher de Sampzon bewonderden. We maakten ook gebruik van de nabijgelegen kanotocht bij de Pont d'Arc, wat een onvergetelijke ervaring was. Sterk aanbevolen voor gezinnen of iedereen die in de natuur wil ontspannen!
Lisa Noortman
Aangename ruime woning (ruimer dan de foto’s doen vermoeden) in een doodlopend weggetje. Tussen enkele campings, waar wij persoonlijk geen geluidshinder van ondervonden. Muziek en animatie van de campings stond niet te hard om te kunnen slapen bvb. Ligt naast de kayakverhuur, dus ideaal qua vertrek voor een tocht richting de pont d’Arc. Zeer aangenaam dat er airco is voor de warme nachten en om zo de zeer extreem talrijk aanwezige muggen tegen te houden. Meubilair ea zeer compleet, maar wel wat verouderd.
Joris de saedeleer
Locatie / omgeving: - Geweldige gelegen, vlakbij Ardèche. - Prachtig, zuidgericht zwembad - Volledig omheinde tuin - Huisdier(en) toegelaten (zeldzaam!) - Rustig gelegen ; geen verkeer. ’s Avonds en heel af en toe in de namiddag wel wat herrie van de aanpalende camping Soleil Vivarais (entertainment tussen 21u en 23u), maar niet storend. Voor de vroege en gevoelige slapers: oordopjes meenemen. - Vele activiteiten in de buurt: afvaart, sup, canyoning, accrobranche, enz. Al deze activiteiten kan je boeken bij Cap07 om de hoek. Geweldige streek ook om te wandelen / fietsen. - Voor de wielertoeristen: rustige, goed onderhouden wegen. De hoffelijkheid van de meeste franse chauffeurs tegenover wielertoeristen viel mij ook hard op (houden afstand, wachten met inhalen tot er geen tegenliggers zijn,…). “Des monts d’ Ardèche” zijn geweldig voor de geoefende fietser. Uitrusting van de woning: - Goed uitgerust, keurig onderhouden en zeer ruim vakantiehuis; - 4 SLK met airco + een slaapzetel in woonkamer - Bijkeuken met 2 koelkasten, wasmachine - Keuken met massa’s keukengerei, vaatwasser, microwave, oven, keukenrobot, enz… - Wel géén WiFi en de mobiele data is er traag (tenminste degene van SFR die via Telenet wordt aangeboden). Hartelijke ontvangst en goede bereikbaarheid van de gastheer. Hij woont wel niet bij de deur, en vraagt dus om op het gevraagde tijdsslot aan te komen. Wij verbleven er van 6 tot 20 augustus 2022 en hadden er een zeer aangenaam verblijf. Ik had er willen blijven.
Tania Possemiers
Ruim huis, goed ontvangen door eigenaar. Airco is zeker pluspunt. Keuken en aanwezige keukengerei ruim en goed genoeg om te koken. Huis ligt tussen 4 campings maar geen last van, je kan 's avonds mee genieten van de muziek, zeker niet storend. Ardèche vlakbij, ideaal om hond te laten verfrissen. Winkeltje dichtbij, met al het nodige. Je kan ook gaan eten in restaurants van de camping, is er wel druk. Pizza afhalen kan er ook. Beetje verder Bistrot du Rocher is rustiger en ook op wandelafstand. Ligging zeer goed om buurt te verkennen, veel leuke dorpjes en wandelingen in omgeving (wij hadden hond bij). Tuin goed omheind voor hond. Zwembad is zalig. Wij waren met 2 + hond. Met 6 kan je buiten eten, meer lukt niet, terwijl er slaapplaats is voor 8.
I Nijman
Accomodatie was geweldig. Groter en beter uitgerust dan verwacht.
Laurent Plusquin
Aankomst ok, ok accommodatie, speciale omgeving
Gunter Meulenyzer
goed ontvangst gehad heel mooie omgeving,huisje staat tussen 4 campings maar toch heel rustig en dicht bij een winkeltje en restaurant
jef verheyen
huis was moeilijk te vinden, maar mits telefonisch contact met een medewerker van Belvilla is dit euvel opgelost.
Tom Van Esbroeck
Praktisch huis, prachtig zwembad en mooie ligging (alle faciliteiten in directe omgeving).
J. Hoogland
Onze woning was beter dan verwacht!
G. van Panhuis
Het huis is veel mooier en groter dan de foto's lieten zien en de ligging is geweldig! Er is veel te doen voor de kinderen en ook voor de ouderen.
D. Smeulders
Werkelijk een geweldig huis! De eigenaren zijn vriendelijk en het huis is keurig en netjes. We hebben een hele mooie vakantie gehad.
I Nijman
Accomodatie was geweldig. Groter en beter uitgerust dan verwacht.
Laurent Plusquin
Aankomst ok, ok accommodatie, speciale omgeving
Gunter Meulenyzer
goed ontvangst gehad heel mooie omgeving,huisje staat tussen 4 campings maar toch heel rustig en dicht bij een winkeltje en restaurant
jef verheyen
huis was moeilijk te vinden, maar mits telefonisch contact met een medewerker van Belvilla is dit euvel opgelost.
Tom Van Esbroeck
Praktisch huis, prachtig zwembad en mooie ligging (alle faciliteiten in directe omgeving).
J. Hoogland
Onze woning was beter dan verwacht!
G. van Panhuis
Het huis is veel mooier en groter dan de foto's lieten zien en de ligging is geweldig! Er is veel te doen voor de kinderen en ook voor de ouderen.
D. Smeulders
Werkelijk een geweldig huis! De eigenaren zijn vriendelijk en het huis is keurig en netjes. We hebben een hele mooie vakantie gehad.
Lisa Noortman
Aangename ruime woning (ruimer dan de foto’s doen vermoeden) in een doodlopend weggetje. Tussen enkele campings, waar wij persoonlijk geen geluidshinder van ondervonden. Muziek en animatie van de campings stond niet te hard om te kunnen slapen bvb. Ligt naast de kayakverhuur, dus ideaal qua vertrek voor een tocht richting de pont d’Arc. Zeer aangenaam dat er airco is voor de warme nachten en om zo de zeer extreem talrijk aanwezige muggen tegen te houden. Meubilair ea zeer compleet, maar wel wat verouderd.
Joris de saedeleer
Locatie / omgeving: - Geweldige gelegen, vlakbij Ardèche. - Prachtig, zuidgericht zwembad - Volledig omheinde tuin - Huisdier(en) toegelaten (zeldzaam!) - Rustig gelegen ; geen verkeer. ’s Avonds en heel af en toe in de namiddag wel wat herrie van de aanpalende camping Soleil Vivarais (entertainment tussen 21u en 23u), maar niet storend. Voor de vroege en gevoelige slapers: oordopjes meenemen. - Vele activiteiten in de buurt: afvaart, sup, canyoning, accrobranche, enz. Al deze activiteiten kan je boeken bij Cap07 om de hoek. Geweldige streek ook om te wandelen / fietsen. - Voor de wielertoeristen: rustige, goed onderhouden wegen. De hoffelijkheid van de meeste franse chauffeurs tegenover wielertoeristen viel mij ook hard op (houden afstand, wachten met inhalen tot er geen tegenliggers zijn,…). “Des monts d’ Ardèche” zijn geweldig voor de geoefende fietser. Uitrusting van de woning: - Goed uitgerust, keurig onderhouden en zeer ruim vakantiehuis; - 4 SLK met airco + een slaapzetel in woonkamer - Bijkeuken met 2 koelkasten, wasmachine - Keuken met massa’s keukengerei, vaatwasser, microwave, oven, keukenrobot, enz… - Wel géén WiFi en de mobiele data is er traag (tenminste degene van SFR die via Telenet wordt aangeboden). Hartelijke ontvangst en goede bereikbaarheid van de gastheer. Hij woont wel niet bij de deur, en vraagt dus om op het gevraagde tijdsslot aan te komen. Wij verbleven er van 6 tot 20 augustus 2022 en hadden er een zeer aangenaam verblijf. Ik had er willen blijven.
Tania Possemiers
Ruim huis, goed ontvangen door eigenaar. Airco is zeker pluspunt. Keuken en aanwezige keukengerei ruim en goed genoeg om te koken. Huis ligt tussen 4 campings maar geen last van, je kan 's avonds mee genieten van de muziek, zeker niet storend. Ardèche vlakbij, ideaal om hond te laten verfrissen. Winkeltje dichtbij, met al het nodige. Je kan ook gaan eten in restaurants van de camping, is er wel druk. Pizza afhalen kan er ook. Beetje verder Bistrot du Rocher is rustiger en ook op wandelafstand. Ligging zeer goed om buurt te verkennen, veel leuke dorpjes en wandelingen in omgeving (wij hadden hond bij). Tuin goed omheind voor hond. Zwembad is zalig. Wij waren met 2 + hond. Met 6 kan je buiten eten, meer lukt niet, terwijl er slaapplaats is voor 8.
Lisa Noortman
Aangename ruime woning (ruimer dan de foto’s doen vermoeden) in een doodlopend weggetje.
Tussen enkele campings, waar wij persoonlijk geen geluidshinder van ondervonden. Muziek en animatie van de campings stond niet te hard om te kunnen slapen bvb.
Ligt naast de kayakverhuur, dus ideaal qua vertrek voor een tocht richting de pont d’Arc.
Zeer aangenaam dat er airco is voor de warme nachten en om zo de zeer extreem talrijk aanwezige muggen tegen te houden.
Meubilair ea zeer compleet, maar wel wat verouderd.
Tania Possemiers
Ruim huis, goed ontvangen door eigenaar.
Airco is zeker pluspunt. Keuken en aanwezige keukengerei ruim en goed genoeg om te koken.
Huis ligt tussen 4 campings maar geen last van, je kan 's avonds mee genieten van de muziek, zeker niet storend. Ardèche vlakbij, ideaal om hond te laten verfrissen.
Winkeltje dichtbij, met al het nodige.
Je kan ook gaan eten in restaurants van de camping, is er wel druk. Pizza afhalen kan er ook. Beetje verder Bistrot du Rocher is rustiger en ook op wandelafstand.
Ligging zeer goed om buurt te verkennen, veel leuke dorpjes en wandelingen in omgeving (wij hadden hond bij).
Tuin goed omheind voor hond.
Zwembad is zalig.
Wij waren met 2 + hond. Met 6 kan je buiten eten, meer lukt niet, terwijl er slaapplaats is voor 8.
Joris de saedeleer
Locatie / omgeving:
- Geweldige gelegen, vlakbij Ardèche.
- Prachtig, zuidgericht zwembad
- Volledig omheinde tuin
- Huisdier(en) toegelaten (zeldzaam!)
- Rustig gelegen ; geen verkeer. ’s Avonds en heel af en toe in de namiddag wel wat herrie van de aanpalende camping Soleil Vivarais (entertainment tussen 21u en 23u), maar niet storend. Voor de vroege en gevoelige slapers: oordopjes meenemen.
- Vele activiteiten in de buurt: afvaart, sup, canyoning, accrobranche, enz. Al deze activiteiten kan je boeken bij Cap07 om de hoek. Geweldige streek ook om te wandelen / fietsen.
- Voor de wielertoeristen: rustige, goed onderhouden wegen. De hoffelijkheid van de meeste franse chauffeurs tegenover wielertoeristen viel mij ook hard op (houden afstand, wachten met inhalen tot er geen tegenliggers zijn,…). “Des monts d’ Ardèche” zijn geweldig voor de geoefende fietser.
Uitrusting van de woning:
- Goed uitgerust, keurig onderhouden en zeer ruim vakantiehuis;
- 4 SLK met airco + een slaapzetel in woonkamer
- Bijkeuken met 2 koelkasten, wasmachine
- Keuken met massa’s keukengerei, vaatwasser, microwave, oven, keukenrobot, enz…
- Wel géén WiFi en de mobiele data is er traag (tenminste degene van SFR die via Telenet wordt aangeboden).
Hartelijke ontvangst en goede bereikbaarheid van de gastheer. Hij woont wel niet bij de deur, en vraagt dus om op het gevraagde tijdsslot aan te komen. Wij verbleven er van 6 tot 20 augustus 2022 en hadden er een zeer aangenaam verblijf. Ik had er willen blijven.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Objectnummer: 307917
Laatst bijgewerkt: 06.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/307917.htm
«Vakantiehuis met zwembad in de Ardèche» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 42 gegeven Beoordelingen.
en commissies
