100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Tussenetage: (ingang(via buitentrap), woonkamer(TV(geen Nederlandse zender(s)), open haard, DVD-speler), keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad), toilet)
Souterrain: (slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(douche), toilet, vriezer, wasmachine, tuindeuren, fitnesstoestellen)
fitnessruimte, buitenkeuken, terras(privé, overdekt), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 12 x 6 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), zandbak, speeltoestellen, tafeltennistafel, fietsen beschikbaar
Dit ruime vakantiehuis met 5 slaapkamers in Blanquefort-sur-Briolance ligt in een rustige omgeving met een panoramisch uitzicht op de beboste heuvels en biedt comfortabel plaats aan maximaal 12 gasten. Of u nu met familie of vrienden reist, deze villa biedt de perfecte mix van ontspanning, avontuur en culturele ontdekkingen.
Geniet van zonnige dagen bij het privézwembad en het zonneterras, compleet met een stenen barbecue om buiten te eten. Het huis beschikt over een open haard (hout aanwezig), een fitnessruimte, een wasmachine en een vriezer. Zes fietsen (waaronder één voor kinderen) zijn beschikbaar voor schilderachtige tochten door het heuvelachtige, bosrijke landschap – ideaal voor zowel wandelaars als fietsers.
In de buurt vindt u het Château de Bonaguil (14 km), het bastidestadje Monpazier (13 km) en de ondergrondse kerkers van Belvès (23 km). Monflanquin (33 km) en het waterpark in Le Bugue (41 km) bieden plezier voor alle leeftijden. Treed in de voetsporen van Napoleon in zijn voormalige landhuis op slechts 8 km afstand.
Geniet van de beroemde walnoten, truffels en foie gras uit de regio en kom tot rust in een huis dat de natuur, geschiedenis en gastronomie viert.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Badkamer 1
badkamer met ligbad
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 12
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 7 kilometer
7 kilometer
Supermarkt 4 kilometer
4 kilometer
Restaurant 4 kilometer
4 kilometer
Stadscentrum 5 kilometer
5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
49 Beoordelingen
Totale beoordeling
Domenico Diogrande
Toller Urlaub goede gastheer
Wildsmith
De accommodatie is ruim en goed ingericht. We hebben optimaal gebruik gemaakt van het tuinmeubilair en genoten van onze maaltijden in de buitenlucht. De dvd-speler was een fijne toevoeging voor filmavonden na een lange dag.
Sabo
Ik was onder de indruk van de beschikbare fitnessapparatuur. Het was geweldig om tijdens mijn vakantie mijn trainingen voort te zetten. De tuin was prachtig en bood een fijne plek om te ontspannen met een boek.
De Koning
Dit vakantiehuis is een juweeltje! De ruime indeling was perfect voor onze familie reünie, We hielden van het privézwembad en de buitenkeuken maakte onze BBQ-avonden onvergetelijk, Het uitzicht op de beboste heuvels was adembenemend, vooral bij zonsondergang,
Bennebroek
We hebben absoluut genoten van onze tijd hier! Het terras met uitzicht op de heuvels was de perfecte plek voor een kopje koffie in de ochtend, De fietsen waren leuk om te gebruiken, en we hebben echt genoten van de rustige omgeving,
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 309176
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Blanquefort/Briolance, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Blanquefort/Briolance, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Loubejac, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Gavaudun, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Monplaisant, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Monplaisant, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nouvelle-Aquitaine
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Aquitaine
Advertentienummer: 309176
Laatst bijgewerkt: 05.11.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/309176.htm
«Blanquefort Hill Retreat» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 49 gegeven Beoordelingen.
Doordat het wat afgelegen is, moet je der wel rekening mee houden om 45min te rijden om iets te bezoeken: Sarlat, Monpazier: echte aanraders. Canoën op de Dordogne: doen!
De ruimte rondom het huis is geweldig met natuurlijk dat heerlijke zwembad,de gym,kortom het geheel.
Zeker een aanrader!
Het zwembad is geweldig. De eigenaar komt meerdere keren per werk om het chloor en de PH te controleren en toen wij een keer belden om te zeggen dat t water troebel werd, kwam hij gelijk opdraven op ‘t probleem aan te pakken.
Serviesgoed is ruim voorradig en de afwasmachines (jawel 2!) en de wasmachine werken prima. Er is een klein droogrek aanwezig maar grote badhanddoeken hangje net zo makkelijk over ‘t volleybalnet. Ligstoelen liggen zalig en lijken nieuw.
Tafeltennisbatjes en balletjes en een volleybal hadden wij zelf meegenomen, maar bleken daar ook aanwezig te zijn. In de gym kun je je lol op.
Wat minder blij waren wij met de losse tegels van de zwembadrand, er zaten er maar een paar vast, maar als je daar niet op liep zag je er niks van en kleine kinderen konden zich er niet aan bezeren want daar waren ze te groot voor.
Minder blij waren we met de penetrante houtskoollucht die we in de namiddag roken, het huis ligt dicht bij een houtstokerij.
Verder ligt t huis vrij afgelegen, naar de supermarkt met de auto is over de kronkelige weggetjes zo’n kwartiertje tijden met de auto. Je gaat niet even gauw met de fiets een paar broodjes halen. De dichtstbijzijnde bakker was niet in t dorp Blanquefort-sur- Briolance, maar in Sauvererre la Lemanche te vinden.
Ook staan er 6 fietsen in de berging, allemaal rijklaar.
Verder is er in de omgeving weinig te doen.
Als je echt wilt gaan kayakken op de Lot en lekker langs de oevers van de rivier wilt recreëren zul je een uurtje in de auto moeten gaan zitten.
Voor mensen die alle luxe willen, een aardige behulpzame verhuurder, geen WiFi, die ‘t niet erg vinden om geen airco tot hun beschikking te hebben en niet opzien tegen een paar autoritjes, natuurliefhebbers zijn (herten en konijntjes in je tuin), houden van privacy en stilte, dan is dit vakantiehuis echt een aanrader!!!
Karin Friele
Het is wel wat afgelegen maar de aanwezigheid van de gym en zwembad maakt dat ruimschoots goed.
Omgeving is prachtig, veel wild gezien.
Jammer dat in september al zoveel gesloten is, vooral lastig restaurants te vinden in de nabijheid
We hadden twee honden mee,.ook voor hun was het geweldig. Alle ruimte voor ze! Zeker voor herhaling vatbaar.
Ein kleiner Crosslauf durch den Wald mit ihm am folgenden Tag hat das Eis endgültig gebrochen.
Das Anwesen liegt ruhig gelegen auf einem Hügel mitten im Wald und entspricht exakt der Beschreibung im Internet. Insgesamt ist das Haus in einem sehr gepflegten Zustand und top ausgestattet. Es gibt sogar einen Fitnessbereich und ein paar prima Fahrräder mit denen man die hügelige Gegend erkunden kann.
Die Umgebung ist sehr dünn besiedelt und ist reich an Wäldern sowie alten Châteaus. Eine schöne Gegend um zur Ruhe zu kommen. Allerdings sollte man sich gut versorgen, da die nächste Einkaufsmöglichkeit einige Kilometer weit entfernt ist.
Ein Tagesausflug in eine der nächstgelegenen Großstädte Bordeaux und Toulouse (jeweils ca. 2,5h) oder den Regionalen Naturpark Causses du Quercy (ca. 1,5h) ist ebenfalls sehr empfehlenswert.
Wir hatten eine schöne Zeit an diesem Ort und kommen gerne wieder.
Merci beaucoup et à bientôt! ;)
Les jeux mis à notre disposition, les vélos et les équipements sportifs sont également un bonus.
Nous avons cependant regretté que les quatre chambres soient aménagées dans le grenier en soupente, avec juste des petites lucarnes au ras du sol, sans vraies fenêtres, ce qui en faisait des pièces un peu sombres et exiguës, sans parler de l'absence totale d'insonorisation. Rien d'étonnant non plus puisqu'il s'agit d'une vieille demeure. L'ameublement rustique n'était pas trop de notre goût, mais ce sont des détails.
D'autre part, nous aurions aimé avoir des réponses aux questions que nous avons posées aux propriétaires avant notre séjour, par mail et par téléphone. Le jardin est clôturé mais il n'y a pas de portail, donc cela fut ennuyeux pour nous, vu la configuration de la famille avec petits et animaux.
Dernière remarque : les photos sur le site donnent un effet de grandeur pour les chambres, qui ne correspond pas tout à fait à la réalité.
Cela dit, nous avons passé un très bon séjour dans un cadre rustique et tranquille et nous apprécions que les propriétaires aient accepté nos chiens.