100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal, zitkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet), open haard, zithoek, radio, stereo-installatie, airconditioning), eetkamer(eettafel, airconditioning, kinderstoel), open keuken(fornuis(4 kookplaten, gas), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ ijsmachine, + vriesvak, Amerikaans), airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, douche, airconditioning, kinderbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, airconditioning), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, airconditioning), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet, bijkeuken(wasmachine))
carport, terras(privé), tuin(privé, omheind, 2100 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, zwembad(privé, verwarmbaar, 8 x 5 m., geopend van Mei t/m Okt), jeu de boules baan
Perfect voor gezinnen en vrienden
Dit ruime vakantiehuis vlakbij het charmante antieke stadje L'Isle-sur-la-Sorgue is ideaal voor 8 personen, perfect voor twee gezinnen of een groep vrienden. Het beschikt over een privézwembad, airconditioning en een schaduwrijke tuin met een gemeubileerd terras met uitzicht op het zwembad - ideaal voor ontspannen zomerdagen. In het hart van de Provence
Gelegen op slechts 1 km van restaurants en 2 km van winkels, is het huis een uitstekende uitvalsbasis om de regio te verkennen. Ontdek het Palais des Papes in Avignon (20 km), de wijngaarden van Gigondas en Châteauneuf-du-Pape, of maak een kajaktocht met het gezin in Fontaine-de-Vaucluse (8 km). Golfers zullen genieten van de golfbaan in het nabijgelegen Saumane-de-Vaucluse. Comfort, uitzicht en gemak
Het huis biedt ruime slaapkamers, een carport en ruimte voor 1 huisdier. Het afval wordt dagelijks opgehaald via gemeenschappelijke containers bij de ingang. Vergeet niet de luiken te sluiten bij vertrek. Met antiekmarkten, de charme van de rivier en de natuur overal om u heen is dit een vredige, maar toch goed bereikbare Provençaalse retraite.
Licentie- of registratienummer: dans les statuts de la société
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Luchthaven 23 kilometer
23 kilometer
Snelweg-afrit 12 kilometer
12 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
64 Beoordelingen
Totale beoordeling
Gallo
We hebben hier een praktische ervaring opgedaan; het huis had alles wat we nodig hadden, van een wasmachine tot een magnetron. Dat maakte ons verblijf comfortabel en zorgeloos.
Tomlinson
Uitstekende ligging. Wie het levendige en zeer populaire Isle sur Sorgue nog niet kent, zal de gunstige ligging op loopafstand van het centrum snel waarderen. De grootste markt die we ooit hebben gezien en talloze leuke winkels!
De keuken is zeer goed uitgerust met alles wat je nodig hebt. Zowel binnen als buiten een grote eettafel. Het was nog maar half mei, maar we hebben genoten van een duik in het heerlijk schone zwembad. Genoeg ligbedden voor iedereen. Een grote en aangename tuin met gazon. We raakten al snel bevriend met de robotmaaier (die we Mowbray noemden) - erg leuk om naar te kijken en we moesten hem een paar keer redden!
Er zijn talloze mooie dorpjes op korte rijafstand. En natuurlijk Avignon. Er is een Lidl en een Aldi op loopafstand.
We hebben enorm genoten van onze week in deze gîte en zouden er zeker terugkomen.
Ter verduidelijking: twee slaapkamers hebben een douche en wastafel, maar geen toilet, twee slaapkamers hebben geen wastafel of toilet. Er is een badkamer met douche en toilet en een apart toilet met een kleine wastafel.
Eén slaapkamer konden we niet gebruiken omdat het er stonk. (afvoeren?). Als u alle 4 slaapkamers nodig heeft, controleer dan of dit in orde is voordat u aankomt. De woonkamer was zelfs overdag donker vanwege een groot, kapot elektrisch rolluik dat uitkijkt op de serre. Controleer of dit is gerepareerd als dit belangrijk voor u is.
Goceliakova
Het huis is ruim en van alle gemakken voorzien. We vonden de open keuken en eetkamer erg prettig, waardoor de maaltijden aangenaam verliepen. De airconditioning was een uitkomst tijdens de warme dagen. Kortom, een prima keuze voor gezinnen.
Wood
Het zwembad was het hoogtepunt van onze vakantie! We brachten het grootste deel van onze dagen ontspannen door aan het water. De kinderen vonden het ook geweldig! Bovendien was uit eten gaan heel gemakkelijk dankzij de restaurants in de buurt.
delahaye
We hebben enorm genoten van ons verblijf! De tuin was prachtig met veel schaduwrijke plekjes, perfect om een boek te lezen. De kinderen genoten van het zwembad en we hebben een leuke dagtrip gemaakt naar het Palais des Papes in Avignon. De gastheren waren ook erg gastvrij!
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 310443
Andere accommodaties van Belvilla
L'Isle-sur-la-Sorgue, Provence, Zuid-Frankrijk
L'Isle-sur-la-Sorgue, Provence, Zuid-Frankrijk
L'Isle-sur-la-Sorgue, Provence, Zuid-Frankrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Cavaillon, Provence, Zuid-Frankrijk
Noves, Provence, Zuid-Frankrijk
Venasque, Provence, Zuid-Frankrijk
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Provence
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 310443
Laatst bijgewerkt: 30.05.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/310443.htm
«Vakantiehuis in L'Isle-sur-la-Sorgue met...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 64 gegeven Beoordelingen.