Gezellig appartement in Sukošan met balkon
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (keuken(waterkoker, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV, eettafel, airconditioning), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine), balkon)
BBQ(gedeeld met andere gasten)
In een Sukošan, een klein vissersdorpje met een haven, ligt dit appartement met 1 slaapkamer. In de woonkamer vind je 2 extra bedden, wat het perfect maakt voor een gezinsvakantie aan de Kroatische kust.
Sukošan is gelegen in de ruime baai van Zlatna Luka en bevindt zich dicht bij een kiezelstrand en het zandstrand Djecji raj. De nabijheid van Zadar (12 km), 5 nationale parken, 2 natuurparken, de grootste jachthaven aan de Adriatische Zee, de luchthaven, een goede snelweg en veerbootverbinding maken Sukošan tot een interessante vakantiebestemming. Mis zeker niet de smaak van een uitstekende mediterrane keuken vergezeld door binnenlandse wijnen.
Het appartement ligt op de 1e verdieping en beschikt over een balkon. Op de barbecue maak je de heerlijkste gerechten op zomerse avonden. Dankzij de airconditioning blijft het ook binnenshuis heerlijk koel.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Stadscentrum 0.3 kilometer
0.3 kilometer
7 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 28-04-2025
10 Beoordelingen
Totale beoordeling
Van Loo
Sobczuk
Adryjanek
Poggi
Micheletti
Doosterlink
We hebben een geweldige tijd hier gehad, De nabijheid van het strand was een groot pluspunt, en we hielden ervan om verschillende mediterrane gerechten uit te proberen in nabijgelegen restaurants, De gastheren waren accommodatief, waardoor ons verblijf nog beter werd, Een solide keuze voor een strandvakantie
Knul-Boonstra
We verbleven hier een week en het was precies wat we nodig hadden, De locatie is super dicht bij het strand en de nabijgelegen bakker had de beste gebakjes, De gastheer was vriendelijk en behulpzaam, waardoor ons verblijf nog beter werd, Helemaal aan te raden voor iedereen die op zoek is naar een ontspannen plek
Ninu
Die Wohnung war sauber und gemütlich, ideal für einen Familienurlaub, Der Balkon war perfekt für den Morgenkaffee
Seyfert
Ons verblijf in het appartement in Sukošan was gewoon betoverend! De ligging is ideaal, op slechts een korte wandeling van het Zlatna luka-strand, waar we veel zonnige middagen hebben genoten. De woning zelf was gezellig en vlekkeloos schoon en bood een perfecte ruimte voor onze gezin van vier. We hielden vooral van het balkon, waar we maaltijden deelden en genoten van het mooie uitzicht. De nabijgelegen supermarkt maakte het eenvoudig om snacks en benodigdheden te halen. De gastheer was gastvrij en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Zeer aan te bevelen voor een ontspannen vakantie!
Guest
Customer guestbook entry
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Dalmatië
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 311952
Laatst bijgewerkt: 28.04.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/311952.htm
«Gezellig appartement in Sukošan met balkon» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.
en commissies
