Villa in Peroj met Zwembad bij Strand
100% Aanbeveling
3 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
3 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine), keuken(oven, magnetron, afwasmachine), woon/eetkamer, woon/eetkamer, slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche, toilet), 2x terras)
Op de 1e etage: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine), keuken(oven, magnetron, afwasmachine), woon/eetkamer, woon/eetkamer, slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), badkamer(douche, toilet))
Zolder: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed))
badkamer(douche, toilet), wasmachine, airconditioning, BBQ, parking, zwembad(privé, omheind), tafeltennistafel, kinderstoel
Dit vakantiehuis voor 13 gasten biedt een comfortabel en huisdiervriendelijk toevluchtsoord in Peroj, op slechts 800 meter van het strand en op 100 meter van lokale restaurants en winkels. Deze villa is ontworpen voor grote groepen en gezinnen en biedt gratis wifi, een omheind privézwembad en meerdere terrassen om te ontspannen. Of u nu geniet van de zon, buiten eet of bezienswaardigheden in de buurt verkent, dit huis garandeert een onvergetelijk verblijf.
Binnen vindt u op de begane grond twee volledig uitgeruste keukens met een oven, magnetron en vaatwasser, twee woon-/eetkamers en twee slaapkamers met tweepersoonsbedden, evenals twee badkamers met douches en toiletten. De eerste verdieping biedt twee extra keukens, twee woon-/eetkamers, drie slaapkamers, waarvan één met een stapelbed, en twee badkamers. Op de zolder bevinden zich nog twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en een extra badkamer, waardoor deze villa ideaal is voor grote groepen. Gasten kunnen ook genieten van airconditioning, een barbecueplek, een tafeltennistafel en parkeergelegenheid op het terrein.
In de buurt vindt u de Tempel van Augustus met zijn prachtige Romeinse architectuur, terwijl de Brijuni-eilanden adembenemende natuur en historische bezienswaardigheden bieden. Verken de Boog van de Sergii, een goed bewaard gebleven Romeinse triomfboog. Voor een diner serveert Ristorante Da Nonna voortreffelijke Italiaanse gerechten. Of u nu de geschiedenis wilt ontdekken of wilt genieten van lokale smaken, dit vakantiehuis is de perfecte uitvalsbasis.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 5
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 13
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Supermarkt 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Stadscentrum 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Luchthaven 11 kilometer
11 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 15-11-2025
33 Beoordelingen
Totale beoordeling
Paula Schultes
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit grote huis met zwembad. Er zijn veel badkamers, wat vooral handig is voor een groter gezin. De kamers, hoewel vrij klein, waren perfect geschikt en comfortabel. Er was genoeg ruimte voor ons gezin van 10 personen met kinderen, dus iedereen voelde zich op zijn gemak.
Het grote terras, waar we vele uren samen doorbrachten, was bijzonder prettig. Een lampje boven de tafel zou 's avonds handig zijn geweest, maar dit is slechts een kleine suggestie voor verbetering en heeft ons verblijf absoluut niet belemmerd.
De verhuurder was altijd goed bereikbaar en kwam snel toen we contact met hem opnamen. We kregen ook een heerlijk cadeautje bij onze snack op de eerste avond – een zeer vriendelijk en persoonlijk gebaar.
Al met al een werkelijk heerlijk huis voor een ontspannen familievakantie – we zouden het zo weer boeken!
Spiegelhauer
Geweldige locatie nabij het strand van Peroj en lokale restaurants, genoten van grillavonden op het terras en hadden plezier met tafeltennissen.
Witte
De locatie was perfect, alles was dichtbij, en de gastheer was erg vriendelijk.
Ludwig
Het huis is enorm, veel bedden, Het zwembad is een must, Perfect voor een gezinsuitje of een vriendenreis, Schoon en heeft alle noodzakelijke dingen, Zeker een winnaar!
Schätzlein
Het huis is ideaal voor groepen en biedt veel ruimte voor terugtrekmogelijkheden, De tafeltennistafel en het zwembad waren onze hoogtepunten, Onze gastheer Mario was uiterst vriendelijk en behulpzaam, verwelkomde ons hartelijk met bier, wijn, kaas en ham, en zorgde snel voor onze zorgen, De kinderen kregen op de laatste avond een grote berg zelfgemaakte crêpes,,, Wat kan je daarover zeggen: Dank je en welkom!
Busse
Onze familie had een fantastisch verblijf in dit vakantiehuis in Peroj! De plek was perfect voor onze groep van 13, en iedereen hield van het privézwembad. Het terras was geweldig voor barbecue-avonden, en we hadden veel plezier met tafeltennissen in de avond. Het nabijgelegen strand was slechts een korte wandeling verwijderd, en we vonden enkele mooie restaurants in het stadscentrum. Zeer aan te raden voor grote bijeenkomsten!
Bittner
We hadden een aangename ervaring in dit ruime vakantiehuis, Het was schoon en comfortabel, met alle noodzakelijke voorzieningen, De locatie was ideaal om de omgeving te verkennen, inclusief het Nationaal Park Brijuni, dat slechts een korte autorit verwijderd was, Een solide keuze voor gezinnen of groepen die ruimte zoeken zonder het budget te overschrijden
Kamphues
Deze plek is geweldig voor groepen! Veel slaapkamers en de grill op het terras waren perfect voor onze avondbijeenkomsten, Ik vond de airconditioning echt fijn, die hield ons op de hete dagen koel, De locatie is ook geweldig, heel dichtbij het strand van Peroj en een aantal leuke lokale restaurants, Gewoon een opmerking, de check-in is iets laat om 17 uur, maar we hebben het gered, Over het algemeen een solide keuze voor een leuke korte vakantie
Sok
Ons verblijf was zeer aangenaam, Het huis had een rustieke charme en bood voldoende ruimte voor iedereen, Het zwembadgebied was een hoogtepunt, vooral na een dag op het strand, We waardeerden ook de nabijgelegen eetgelegenheden, vooral Road House voor informele maaltijden, Het incheckproces was soepel en de gastheer was vriendelijk, Goede prijs-kwaliteitverhouding!
Heeneman
We hadden een fantastisch verblijf in het ruime vakantiehuis in Peroj! De zeven slaapkamers waren perfect voor onze familie-reünie, en iedereen had zijn eigen ruimte. Het privézwembad was een hoogtepunt.
Dulam
Ik verbleef met een groep vrienden en we vonden het geweldig! Het huis was super ruim en had alles wat we nodig hadden. Het zwembad was een succes, vooral na een lange dag verkennen. We genoten ook van het nabijgelegen strand, het was maar een korte wandeling. De gastheer was vriendelijk en zorgde ervoor dat we een comfortabel verblijf hadden. Een paar extra handdoeken zouden fijn geweest zijn, maar over het algemeen zou ik zeker terugkomen!
Wibroe
Een prachtig vakantiehuis dat onze verwachtingen overtrof! De kinderen hielden van het zwembad, en wij genoten van het ontspannen op het terras met tuinmeubilair. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Het was ook gunstig gelegen nabij winkels en restaurants. We hadden een fantastische tijd met het verkennen van Pula en zijn attracties!
Parson
Ruim, comfortabel en goed onderhouden! De slaapkamers waren perfect voor onze twee gezinnen, en we waardeerden de airconditioning tijdens de warme dagen. De nabijheid van Peroj Beach was een bonus, aangezien we de meeste middagen daar doorbrachten. De gastheer was behulpzaam en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Zou zeker weer verblijven!
Biedroń
We hadden een fijne tijd in dit ruime vakantiehuis. Hoewel de inrichting bescheiden was, was het comfortniveau hoog. De locatie was handig voor toegang tot het strand en lokale attracties, zoals de Arena in Pula. We genoten ook van de tijd bij het zwembad en hadden een geweldige barbecue-avond, waarbij we samen prachtige herinneringen creëerden. Een solide keuze voor grotere groepen!
Barbolini
Dit vakantiehuis was ideaal voor onze grote groep, de voorzieningen waren uitstekend en het nabijgelegen Nationaal Park Brijuni maakte een mooie dagtocht mogelijk, Ik kom zeker terug!
van der Hei
Deze plek heeft een geweldige sfeer! Het privézwembad is perfect voor relaxdagen, en het terras is geweldig voor barbecues in de late avond, Super dichtbij Peroj Beach ook, Kan niet wachten om die zonsondergang foto's te posten, Grote esthetische punten!
Spiegelhauer
Geweldige locatie nabij het strand van Peroj en lokale restaurants, genoten van grillavonden op het terras en hadden plezier met tafeltennissen.
Witte
De locatie was perfect, alles was dichtbij, en de gastheer was erg vriendelijk.
Ludwig
Het huis is gigantisch, veel bedden, Het zwembad is een must, Perfect voor een gezinsuitje of een vriendenreis, Schoon en heeft alle noodzakelijke dingen, Zeker een winnaar!
Schätzlein
Het huis is ideaal voor groepen en biedt veel ruimte voor terugtrekmogelijkheden. De tafeltennistafel en het zwembad waren onze hoogtepunten. Onze gastheer Mario was uiterst vriendelijk en behulpzaam, verwelkomde ons hartelijk met bier, wijn, kaas en ham, en zorgde snel voor onze zorgen. De kinderen kregen op de laatste avond een grote berg zelfgemaakte crêpes... Wat kan je daarover zeggen: Dank je en welkom!
Busse
Onze familie had een fantastische verblijf in dit vakantiehuis in Peroj! De plek was perfect voor onze groep van 13, en iedereen hield van het privézwembad. Het terras was geweldig voor barbecue-avonden, en we hadden veel plezier met tafeltennissen in de avond. Het nabijgelegen strand was slechts een korte wandeling verwijderd, en we vonden enkele mooie restaurants in het stadscentrum. Zeer aan te raden voor grote bijeenkomsten!
Bittner
We hadden een aangename ervaring in dit ruime vakantiehuis, Het was schoon en comfortabel, met alle noodzakelijke voorzieningen, De locatie was ideaal om de omgeving te verkennen, inclusief het Nationaal Park Brijuni, dat slechts een korte autorit verderop was, Een solide keuze voor gezinnen of groepen die ruimte zoeken zonder het budget te overschrijden
Kamphues
Deze plek is geweldig voor groepen! Veel slaapkamers en de grill op het terras waren perfect voor onze avondbijeenkomsten. Ik vond de airconditioning echt fijn, het hield ons op de hete dagen koel. De locatie is ook geweldig, heel dichtbij het strand van Peroj en een aantal leuke lokale restaurants. Gewoon een opmerking, de inchecktijd is iets laat om 17.00 uur, maar we hebben het gered. Al met al een solide keuze voor een leuke korte vakantie.
Sok
Ons verblijf was behoorlijk aangenaam, Het huis had een rustieke charme en bood voldoende ruimte voor iedereen, Het zwembadgebied was een hoogtepunt, vooral na een dag op het strand, We waardeerden ook de nabijgelegen eetgelegenheden, vooral Road House voor casual maaltijden, Het incheckproces was soepel en de gastheer was vriendelijk, Goede prijs-kwaliteitverhouding!
Heeneman
We hadden een fantastisch verblijf in het ruime vakantiehuis in Peroj! De zeven slaapkamers waren perfect voor onze familie reünie, en iedereen had zijn eigen ruimte. Het privézwembad was een hoogtepunt.
Dulam
Ik verbleef met een groep vrienden en we vonden het geweldig! Het huis was super ruim en had alles wat we nodig hadden. Het zwembad was een hit, vooral na een lange dag verkennen. We genoten ook van het nabijgelegen strand, het was maar een korte wandeling. De host was vriendelijk en zorgde ervoor dat we een comfortabel verblijf hadden. Een paar extra handdoeken zouden fijn geweest zijn, maar over het algemeen zou ik zeker terugkomen!
Wibroe
Een prachtig vakantiehuis dat onze verwachtingen overtrof! De kinderen waren dol op het zwembad, en wij genoten van het ontspannen op het terras met tuinmeubelen. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Het was ook gunstig gelegen nabij winkels en restaurants. We hebben ook een geweldige tijd gehad met het verkennen van Pula en zijn attracties!
Parson
Ruim, comfortabel en goed onderhouden! De slaapkamers waren perfect voor onze twee gezinnen, en we waardeerden de airconditioning tijdens de warme dagen. De nabijheid van Peroj-strand was een bonus, aangezien we de meeste middagen daar doorbrachten. De gastheer was behulpzaam en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Zou zeker weer blijven!
Biedroń
We hadden een fijne tijd in dit ruime vakantiehuis. Hoewel de inrichting bescheiden was, was het comfortniveau hoog. De locatie was handig voor toegang tot het strand en lokale attracties, zoals de Arena in Pula. We genoten ook van de tijd bij het zwembad en hadden een geweldige barbecue-avond, waardoor we samen mooie herinneringen creëerden. Een solide keuze voor grotere groepen!
Barbolini
Dit vakantiehuis was ideaal voor onze grote groep, de voorzieningen waren uitstekend en het nabijgelegen Nationaal Park Brijuni maakte een mooie dagtrip mogelijk, ik kom zeker terug!
van der Hei
Deze plek heeft een geweldige sfeer! Het privézwembad is perfect voor relaxdagen, en het terras is geweldig voor barbecues in de late avond, Super dichtbij Peroj Beach ook, Kan niet wachten om die zonsondergang foto's te posten, Grote esthetische punten!
Guest
Customer guestbook entry
Guest
Customer guestbook entry
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 312549
Laatst bijgewerkt: 15.11.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/312549.htm
«Villa in Peroj met Zwembad bij Strand» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 33 gegeven Beoordelingen.
en commissies