Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Fraaie villa in Istrië met zwembad

Max.  12   gasten
220m²  Woonoppervlakte
6 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 12  gasten
220m²
6 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), zithoek, airconditioning, airconditioning), open keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine), terras, tafeltennistafel)

Op de 1e etage: (woonkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek, airconditioning), open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), toilet, terras(overdekt))

buitenkeuken, douche(buiten), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, 9 x 5 m.), kluis, kinderbed, lounge set

Deze vrijstaande villa met privé zwembad bevindt zich in het plaatsje Putini, op slechts 11 km van het charmante stadje Rovinj. Hier vindt u tal van restaurants, bars, ijssalons, winkeltjes en gezellige terrasjes. De historische stad Pula en de badplaats Porec liggen beiden op een half uur rijden en ook de stranden aan de Istrische westkust zijn snel en goed te bereiken.

In de omheinde tuin van de villa ligt het zwembad met zonneterras en ligbedden. Geniet van de heerlijke zomeravonden op het ruime overdekte terras met eettafel, buitenkeuken en lounge gedeelte!

De villa bestaat uit twee verzorgd ingerichte appartementen, verbonden via een binnentrap. Het appartement op de begane grond beschikt over een woonkamer, een goed uitgeruste open keuken, drie slaapkamers en twee badkamers. Het appartement op de eerste verdieping beschikt over een woonkamer met toegang tot het overdekte terras, een goed uitgeruste open keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en een apart toilet. Vanuit deze verdieping heeft u tevens toegang tot het zwembad en het overdekte terras met buitenkeuken.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras
Tafeltennis
tuin met schutting

Badkamer

aparte wc's 4


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
Kinderbed
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 12

6 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 11 kilometer

11 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

3 kilometer

Restaurant 0.7 kilometer

0.7 kilometer

Stadscentrum 11 kilometer

11 kilometer

Luchthaven 36 kilometer Pula

36 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 500 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek).
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 7/nacht.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Parkeerplaatsen 4


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


23 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Nastase

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Wat een ongelooflijk verblijf! De villa was perfect voor onze familiebijeenkomst—ruim, schoon en prachtig ingericht. Het privézwembad was een hoogtepunt en bood eindeloos plezier voor de kinderen. We hielden van de buitenkeuken voor avondbarbecues. Zeer aan te raden!

Mette

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Deze villa is een hele stemming! Privé zwembad-vibes zijn anders, vooral na een lange dag waarin we Istrië hebben verkend. De buitenkeuken was een game-changer voor BBQ-avonden. Perfect voor onze groep, veel ruimte om te ontspannen en samen te chillen.

C Vroegh

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het verblijf in de villa was super! Van alle gemakken voorzien, super schoon toen we aankwamen. Echt een aanrader

Rudi Leunen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Prachtige villa in een mooie streek

Owen de Vries

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Goede accommodatie en goeie gastvrouw!

Herman Vermeulen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Accommodatie is quasi perfect, Twee volledig ingerichte appartementen met in totaal zes prachtige tweepersoonskamers en vier luxueuze badkamers. Hulpvaardige en charmante welkom. Barbecue stelt niet veel voor en dat is het enige minpunt.

Boisseau

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

We genoten van de serene locatie en de comfortabele slaapkamers. Een geweldige plek om tot rust te komen na het verkennen van Rovinj en de omliggende steden.

Gillani

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

De villa was precies zoals beschreven—schoon, ruim en uitgerust met alles wat we nodig hadden. De kinderen hadden veel plezier in het zwembad en met tafeltennis. Hoewel het een beetje rijden was naar het strand, genoten we van de rustige omgeving en het charmante stadje in de buurt. Er deden zich een paar kleine problemen voor, maar de gastheren waren snel om deze op te lossen. Al met al een solide keuze voor een ontspannen uitje.

Majczak Faroult

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Ons verblijf was zeer aangenaam, De locatie was rustig, maar we waren dichtbij genoeg om Pula en Porec te verkennen, De villa zelf was goed onderhouden, en de gratis Wi-Fi was een bonus om onze dagtochten te plannen.

Morin

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Ruim en goed uitgerust, deze villa was ideaal voor onze groep. De nabijgelegen stranden waren een hoogtepunt, en de lokale cafés serveerden heerlijke ijsjes.

hervé

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

We hebben een geweldige tijd gehad in de villa, De indeling was perfect voor onze groep van 10 personen, en het zwembadgebied was gewoon prachtig, We hebben het grootste deel van onze dagen doorgebracht met relaxen bij het zwembad en grillen in de buitenkeuken, Ik vond het geweldig hoe dicht het bij Putini was, perfect voor ijsjes halen! Gewoon een klein detail, de borg was een beetje hoog, maar het was de moeite waard voor de ruimte en het comfort dat we hadden. Ik raad het ten zeerste aan!

Otwinowski

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

We hadden een prachtige week in deze villa, De bedden waren comfortabel en de badkamers schoon en modern, De buitenkeuken was een leuke aanvulling—we hebben een paar maaltijden buiten bereid, Het enige wat ik zou aanraden, is meer zitplaatsen bij het zwembad

Ziolkowski

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Willa voldeed aan al onze behoeften voor een grote groep, De indeling met twee aparte appartementen verbonden door een interne trap werkte geweldig, We hadden alles wat we nodig hadden en waardeerden de nabijheid van lokale winkels en cafés in Putini.

Azzini

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Een uitstekende plek voor een groepsvakantie! De villa is prachtig ontworpen met een moderne touch en het privézwembad was een perfecte plek om te ontspannen na een dag sightseeing. We hebben ook genoten van de nabijgelegen ijssalons—heerlijk!

De Martino

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Geweldige ontsnapping voor gezinnen! Het zwembadgebied was fantastisch en we hebben het grootste deel van onze tijd daar doorgebracht om te ontspannen, De restaurants in de buurt waren een genot en we hebben genoten van het verkennen van de prachtige Istrische kust, De gastheren waren zeer behulpzaam, waardoor ons verblijf nog beter werd

Reina Montero

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Incredible villa! Super spacious, clean and had everything we needed for our family trip, the private pool was a highlight!

moerman

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Schoon, ruim en goed uitgerust! De kinderen hielden van de pingpongtafel en de volwassenen genoten van het ontspannen bij het zwembad, Het enige nadeel was de afstand tot het stadscentrum, maar dat gaf ons de kans om te ontspannen in de prachtige tuin

Klages

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Die villa was adembenemend, met een geweldige indeling voor onze familie, Het privézwembad was een hit bij de kinderen, en het schaduwrijke terras was perfect voor middagdutjes, Een goed uitgeruste keuken maakte de maaltijdvoorbereiding eenvoudig, Al met al een fantastische keuze!

C Vroegh

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het verblijf in de villa was super! Van alle gemakken voorzien, super schoon toen we aankwamen. Echt een aanrader

Owen de Vries

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Goede accommodatie en goeie gastvrouw!

C Vroegh

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het verblijf in de villa was super!

Van alle gemakken voorzien, super schoon toen we aankwamen. Echt een aanrader

Rudi Leunen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prachtige villa in een mooie streek

Herman Vermeulen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Accommodatie is quasi perfect, Twee volledig ingerichte appartementen met in totaal zes prachtige tweepersoonskamers en vier luxueuze badkamers. Hulpvaardige en charmante welkom. Barbecue stelt niet veel voor en dat is het enige minpunt.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 312583

Laatst bijgewerkt: 18.06.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/312583.htm


«Fraaie villa in Istrië met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 23 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat