100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkeuken(2x 1-pers. slaapbank, TV(internationale zender(s), geen Nederlandse zender(s)), open haard, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, vriezer, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, toilet), terras(privé, overdekt, 30 m2))
wasmachine(gedeeld met andere gasten), verwarming(CV), airconditioning, tuinmeubilair, BBQ(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, omheind, 14 x 6 m., geopend van 1/2 Apr t/m Sep), tennisbaan(gedeeld met andere gasten), fietsen beschikbaar
Dit appartement bevindt zich in een complex bij het Italiaanse plaatsje Cortona. De huisdiervriendelijke vakantiewoning heeft 1 slaapkamer en is ideaal voor een vakantie met je partner. Er is een gezamenlijk zwembad en op de tennisbaan kan je een balletje slaan.
Je bevindt je op een kleine afstand van Cortona (3 km). De stad is tegen een helling gelegen met smalle straatjes en goede restaurants. Ook zijn er tal van bezienswaardigheden zoals de Dom, het imposante Palazzo Pretorio, de San Francescokerk en de 16e-eeuwse Fortezza Medicea. Er is een bakker en kruidenier in Montalla (1 km) en een restaurant in Ossaia (2 km). Voor een dagje strand ben je zo bij het Meer van Trasimeno (15 km), waar je kunt varen. Je kunt zelfs aan wal gaan bij het eiland Isola Polvese of Isola Maggiore. Vergeet ook niet Arezzo (30 km), Perugia (53 km), Pienza (40 km) en Montepulciano (40 km).
Het appartement is zeer goed ingericht met houten balkenplafonds, terracotta vloeren en Toscaans meubilair.
Inrichting
Buitenshuis
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 2
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 10 kilometer
10 kilometer
Supermarkt 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
24 Beoordelingen
Totale beoordeling
Jos Fleskes
Fantastische locatie en ruim klassiek ingericht appartement binnen een kleinschalig opgezet appartementencomplex Gastvrouw is zeer vriendelijk en behulpzaam Wij hebben genoten van de rust.
Aref'eva
Wat een juweeltje! De Belvilla by OYO Pozzo was precies wat we nodig hadden voor een romantisch uitje. Het privéterras was perfect om wijn te drinken terwijl we de zonsondergang keken, en het zwembad was een leuke toevoeging. De lokale restaurants waren heerlijk.
MCCABE
We hielden van ons verblijf bij Belvilla by OYO Pozzo. Het appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden. Het privéterras was geweldig om wijn te drinken bij zonsondergang. Bovendien was de locatie geweldig om Cortona en nabijgelegen restaurants te verkennen.
Schmidt
Super gezellige plek! Het zwembad was een redder tijdens de warme dagen, Perfect voor koppels die op zoek zijn naar een romantisch uitje.
Sanson
Alles wat we nodig hadden was hier, De ruime keuken maakte koken leuk, en we hielden ervan om onze eigen privéterras te hebben, De kerk Chiesa di San Niccolò in de buurt was een mooie wandeling, en we genoten van de rust van dit mooie deel van Toscane.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 314649
Andere accommodaties van Belvilla
Arezzo, Toscane, Italië
Arezzo, Toscane, Italië
Arezzo, Toscane, Italië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Mercatale di Cortona, Toscane, Italië
Cortona, Toscane, Italië
Cortona, Toscane, Italië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Toscane
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 314649
Laatst bijgewerkt: 03.04.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/314649.htm
«Vakantiehuis in Cortona met Zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 24 gegeven Beoordelingen.