Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Toscaanse retraite met zwembad

Max.  4   gasten
80m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  gasten
80m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(sfeerhaard), keuken(koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))

Souterrain: (badkamer(bad met douche, wastafel, toilet, bidet))

carport, open haard, wasmachine, airconditioning, tuin(deels omheind, 36 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, omheind, 13 x 6 m., geopend van 1/2 Apr t/m Sep), tafelvoetbal, biljart

Appartement Noceto ligt vlakbij Lucignano, in het hart van Toscane, en biedt een oase van rust midden in de natuur. Dit charmante vakantiehuis ligt op korte rijafstand van Arezzo, Siena, Florence en zelfs de regio Umbrië, waardoor het een uitstekende uitvalsbasis is voor culturele dagtochten. De woning is ingericht in traditionele Toscaanse stijl en biedt een warme en gastvrije sfeer voor maximaal 4 gasten, compleet met wifi en airconditioning.

Het huis wordt omgeven door een ruime tuin vol fruitbomen en biedt een schilderachtig uitzicht over de glooiende Toscaanse heuvels. Gasten kunnen ontspannen bij het gedeelde, omheinde zwembad of genieten van maaltijden in de openlucht onder de gazebo. Een barbecueplek, tuinmeubilair en een gedeeltelijk omheinde privéruimte creëren de perfecte setting voor ontspannen avonden. De eigenaren, die op het terrein wonen, onderhouden de barbecue dagelijks en bieden het hele jaar door warme gastvrijheid.

Binnen beschikt het huis over een gezellige woonkamer met een decoratieve open haard, een goed uitgeruste keuken, twee slaapkamers (één met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden) en twee badkamers, één met een bad en de andere met een douche. Gasten kunnen ook genieten van een potje tafelvoetbal of biljart. Voor een bijzondere ervaring kunnen olijfolieproeverijen en Italiaanse kooklessen rechtstreeks met de huiseigenaar worden geregeld.
Licentie- of registratienummer: 051021AAT0012 CIN: IT051021B5FVPEU9F

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Ligstoelen
Wasmachine
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 90 kilometer

90 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 08:00
Uitchecken: 20:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Airconditioning: € 20/nacht.
Verwarming: € 20/nacht.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Bedlinnenwissel 1 keer per 7 nachten inbegrepen
Badlinnenwissel 1 keer per 4 nachten inbegrepen
Deze woning is niet geschikt voor gezinnen met kinderen jonger dan 8 jaar. De verhuurder accepteert om die reden geen boekingen van gezinnen met jonge kinderen


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


143 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.7 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.7 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Roderick Dommerholt

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Perfect accommodation, clean, lots of privacy, perfect reception, beautiful pool.

Marjolein Meijer

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

vriendelijke ontvangst zeer verzorgde accomodatie, prachtige tuin prima zwembad keuken goed uitgerust

Patrick Plovie

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Mooie residentie, rustig gelegen en zeer goed onderhouden.

J.G.M. van Lith

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Mooie omgeving, veel te bekijken

Familie

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Heel duidelijk, makkelijk voorkeuren aan te geven, Fijn om de reviews te lezen, vind ik altijd heel belangrijk,

Patricia Daniels

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Mooi. Goed ontvangst Route was duidelijk. Incheck ging vlot

Peter Van Hooydonck

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Zeer goede communicatie, zeer verzorgde accommodatie, prachtige omgeving. Maar wij hadden slecht weer en dat zette een domper op het enthousiasme.

Sabine Claus

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Claudia en haar echtgenoot en zoon doen alles om hun gasten te verwennen. Het domein en de vakantiewoningen zijn tot in de puntjes verzorgd. Een aanrader!

Y.P Yalcin-Pfeiffer

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Zeer mooie ontvangst door het Vermietrin

Oomens

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Vriendelijk ontvangen door de eigenaresse. De accommodatie is ruim en zeer schoon. In de omgeving is er voor ieder wat wils, cultuur, winkels, restaurants. Aanrader!

Scholten

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Prima ontvangst met koffie. Fijn zwembad en een prachtige omgeving.

Katzer

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Zeer vriendelijk, persoonlijk onthaal, leuke plek om te zeer rustige omgeving blijven.

Joosens

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het was fantastisch! Wij hebben echt genoten van de gastvrijheid van Claudia. Echt een aanrader.

H.M. de Klark

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Die was vriendelijk en gastvrij! Schitterende omgeving qua landschap, dorpen en steden in het gebied zeer de moeite waard!

Mooren

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Dit geweldige huis is zelfs mooier dan de foto's doen vermoeden. Een perfecte plek om al het moois van Toscane te ontdekken.

Mies

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Wij zijn hartelijk ontvangen door de eigenaresse.We voelden ons erg welkom. De woning ligt centraal voor uitstapjes.

camps

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Zeer gastvrije eigenaresse die heerlijk kookt. Haar Engels is prima. Het appartement was brandschoon en van alle gemakken voorzien. Heerlijk zwembad. Prachtige omgeving om steden te bezoeken.

CALLEBAUT

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Frans

Wat een fantastische verblijf! Het appartement was prachtig ingericht in een traditionele Toscaanse stijl, en het uitzicht op de heuvels was gewoon adembenemend. We hebben onze avonden in de tuin doorgebracht, genietend van de rustige sfeer. De eigenaren waren ongelooflijk gastvrij, waardoor we ons thuis voelden.

Grzyb

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Pools

Eigenaren hebben een geweldige sfeer gecreëerd, en de toewijding van Claudia aan het verbeteren van de gastenervaringen is echt prijzenswaardig. De appartementen zijn ontworpen met het oog op comfort en privacy, wat het een ideale plek maakt om te ontspannen bij het zwembad of om uitstapjes te maken naar charmante stadjes zoals Siena of Arezzo.

Cappetta

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Italiaans

Deze plek heeft een echte vibe, gezellige Toscaanse stijl, perfect voor ontspannen hangouts of gewoon om te relaxen bij het zwembad (dat binnenkort komt!), Ik hou van de tuin en de opstelling voor de barbecue, Perfect voor Instagram-foto's, 10/10 raad ik aan

Razzini

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Italiaans

Ruime, schone ruimte met alles wat je nodig hebt, Geweldige opzet van de keuken en de privétuin voor barbecues in de avond, Daarnaast super dichtbij schattige cafés voor ijsjes na het diner, Perfect voor groepsreizen!

Martín

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Spaans

Schoon en comfortabel verblijf, De gastheren waren vriendelijk en gaven uitstekende aanbevelingen voor nabijgelegen eetgelegenheden, We hebben vooral genoten van de Trattoria dal Gallo, op slechts een korte autorit, Over het algemeen een praktische optie voor degenen die de Toscane willen verkennen

Rodriguez

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Spaans

Fantastisch pand, extreem meegaande gastheer, Perfect voor het ontdekken van het zuiden van Toscane, Vlekkeloos schoon en gezellig, Zeer veilig

Ten Pas

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Ik had een heerlijk verblijf bij Belvilla by OYO Casal Gheriglio Noceto, De appartement is super ruim en ingericht in een charmante Toscaanse stijl, We genoten van de rustige omgeving en het zwembad zag er uitnodigend uit, ook al was het nog niet open, De eigenaren waren zo gastvrij, ze lieten ons ons meteen thuis voelen, Kookles was ook leuk, en de olijfolieproeverij was een hoogtepunt! Zou zeker terugkomen voor een langer verblijf!

Myren

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Engels

Had een aangenaam verblijf in deze Toscaanse parel. De eigenaren waren ongelooflijk gastvrij, en we genoten van de rustige sfeer. Hoewel we het zwembad niet gebruikten omdat het in juni opent, was de tuin een perfecte plek om te ontspannen. Een geweldige uitvalsbasis voor onze Toscaanse avonturen.

Van Den Bossche

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Mooie tuin, groot zwembad. Vriendelijke ontvangst. De uitrusting van de keuken is goed, maar wat extra glazen en bestek zou handig zijn. Er ontbrak ook een ovenschotel..de douche werkt goed, maar is wel een beetje krap

R.R Reich

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

We hebben een heel leuke tijd gehad in ons huis. Het huis was liefdevol en passend ingericht. Het pand voor 4 personen vrijgevig. Een groot compliment voor de hospita die ons verwend met hun gastvrijheid. Het terrein was goed onderhouden en zeer schoon. Het zwembad met zijn schaduwrijke plekjes en de ambiance eerste klasse. We kunnen de woonplaats op elk moment zonder beperking aanbevelen.

Mariette Groeneveld

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Super gastvrije ontvangst door lieve hardwerkende mensen. Ze doen er alles aan om hun gasten het naar het zin te maken. De accomodatie ziet er fantastisch uit, met een prachtige tuin en een heerlijk zwembad. Alles keurig onderhouden. Optioneel kun je gebruik maken van een heerlijk ontbijt met o.a. zelfgemaakte taarten, pizza avonden ook zelfgemaakt door Claudia (de vrouw des huizes) of een door Claudia gegeven cursus zelf pasta maken en opeten ) De ligging is heerlijk landelijk onderaan het leuke stadje Lucignano waar je lopend naar toe kunt. Ga vooral ook het prachtig glooiende landschap met z'n mooie cipressen, wijn/olijfgaarden en pittoreske kleine stadjes bewonderen door van de snelwegen af te gaan. De grotere steden zoals Florence, Siena en Arezzo liggen tussen een half uur tot anderhalf uur rijden.

Birkhoff

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het appartement is prachtig en van alle gemakken voorzien. Heerlijk zwembad en de tuin is lekker prive met eigen bbq. De service van de eigenaren is fantastisch! Je wordt al meteen hartelijk ontvangen met een kopje cappuccino door Claudia. Bovendien is het diner dat je kan boeken prima verzorgd. En als je vragen hebt, helpt ze je graag. Nadat je de bbq gebruikt hebt, is deze de volgende ochtend helemaal schoongemaakt. Kortom wij hebben genoten en raden dit appartement zeker aan! Wij komen hier graag terug!

.I Beudeker

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Weekje Toscane was buitengewoon goed bevallen.....het huis en de ligging van het huis is schitterend gelegen! Ook de tuin en het zwembad is prachtig mooi! De gastvrijheid van Claudia en Andrea (kan net zo mooi zingen als Andrea Bocelli), is warm en zeer vriendelijk! Dus een echte aanrader voor iedereen! Ivo en Simone

Dirk Beukeleirs

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Een mooie locatie, zeer verzorgde tuin en prima onderhouden appartement. Vriendelijke eigenaars die alles netjes op orde houden. Nog nooit geweten dat een BBQ de ochtend nadien opnieuw netjes opgekuist ter beschikking is. Bestek zou er iets meer mogen zijn en ik miste ook een vuurvaste schotel. Nadeel is dat je een auto nodig hebt om boodschappen te doen, ook voor de aankoop van een vers brood voor je ontbijt. Afstand naar Lucignano is niet zo heel ver, maar toch als je te voet zou gaan, een flinke klim bij momenten.

LAU

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Gezellige en goed onderhouden plek, De eigenaren zorgen voor elk detail om u een aangenaam gevoel te geven, Elke woning heeft een grill en een privé buitenruimte, zwembad, tafelvoetbal en biljart, Aanbevolen en absoluut opnieuw bezoeken

van Dommelen-Blok

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het huis is prachtig gelegen en zeer goed verzorgd! Van alle gemakken voorzien zoals een vaatwasser, wasmachine, tuinmeubilair en goed afgesloten zwembad. Claudia is een fantastische gastvrouw, ze kookt heerlijk en is zeer behulpzaam. De omgeving is schitterend en heeft veel leuke dorpjes in de buurt.

Veerle Wassenaar

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Dit prachtige agriturismo ligt nabij Lucignano. Een middeleeuws ogend dorpje. Deze 4 persoons "Belvilla" is zeer schoon en compleet. Een perfecte uitvalsbasis om al het moois van Toscane te ontdekken. Aan gemak en comfort zou u het dus niet ontbreken mede door de goede zorgen van gastvrouw Claudia en haar man.

M. Roozen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Bij aankomst goed ontvangen, Claudia was wel wat gehaast. In tegenstelling tot wat op de site stond was ontbijt geen optie. Accommodatie schoon en wat echt fijn was dat de BBQ na gebruik door de eigenaren werd schoongemaakt. Ook fijn was de airco (wel bijbetaling). Privacy als je buiten zat was wat minder, maar niet als probleem ervaren.

Schottka

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Een gezellige en uitnodigende woning! Het voelde als een echt thuis ver van huis, De inrichting was charmant en we waardeerden de netheid, De nabijheid van lokale attracties maakte het eenvoudig om de regio te verkennen, Een solide keuze voor elke reiziger

Pieter de Savornin Lohman

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Een heerlijk ruim en mooi appartement in een pittoreske,typisch Toscaanse omgeving. Allerhartelijkst ontvangen. De tuinen rondom het complex zijn prachtig onderhouden. Het zwembad is top! Wij hadden ons niet gerealiseerd dat wij onze buren zouden zien en horen,dachten iets meer privacy en buitenruimte te hebben,maar mede dankzij de wellevendheid van deze mensen men hield rekening met elkaar!,was het absoluut geen bezwaar. Verder is aan vrijwel alles gedacht zowel binnen als buiten. Een absolute aanrader! Ook Lucignano is een bezoek waard.

Adolf

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Uitstekend vakantie-appartement, heel ruim en met prima voorzieningen. Er zitten vier appartementen in 1 pand maar er is veel privacy, het voelt bijna alsof je een eigen huis hebt. Alles is zowel binnen als buiten tip-top verzorgd. Er is alleen geen tv, maar dat vonden wij geen bezwaar. Je kunt er heerlijk buiten zitten, en het uitzicht op Lucignano tegen de heuvels is prachtig. Ook het zwembad is super toen wij er waren was het nog wel koud maar het is groot, en het ligt heel mooi en beschut met verschillende ligstoelen en zitjes. De eigenaresse, Claudia, spreekt goed Engels en is erg vriendelijk en behulpzaam. Het ligt heel centraal, je kunt makkelijk naar omliggende plaatsen zoals Arezzo en Siena en in het appartement is daar ook allerlei informatie over. Echt een aanrader!

Van zundert

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Wij zaten er de eerste twee weken van september. Het huis is super, grote tuin voor jezelf en zwembad appart was erg fijn voor ons met een kleine meid. Huis is van alle luxe voorzien, eigenaren zijn heel vriendelijk en behulpzaam. Dorpen/steden eromheen erg mooi om naartoe te gaan.

Vromans

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Ligt in een mooie streek van Toscane, heuvelachtig. De accommodatie zelf lag in de bewoonde wereld, niet achteraf. Het was een schitterend terrein dat erg goed onderhouden word. Het ontvangst was hartelijk. Claudia spreekt goed Engels, Andrea niet maar is de vriendelijkheid zelf. Appartement was goed ingericht, niet modern maar goed, compleet en alles werkt. Bij langer verblijf is het fijn dat er een wasmachine in eigen appartement is.

H.J.A.M. Jepkes

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

We waren er 1 week vanaf 10 juni 2017 en logeerden in Noceto. Ruim en zeer schoon appartement. Fijn dat er ook horren in de ramen zitten. Prachtige accommodatie. Groot en mooi zwembad. Goede centrale ligging voor bezoek aan diverse mooie steden in Toscane. Zeer prettige ontvangst en begeleiding door eigenaren Claudia en echtgenoot. Claudia spreekt redelijk Engels. Genoten van in eigen beheer gemaakte wijn en limoncello. Enig minpuntje was dat op de foto's lijkt alsof je onder het afdak in de tuin geheel vrij zit, terwijl in de praktijk je toch (zeker als je in de schaduw wilt zitten) je redelijk dicht bij de buren van het appartement Roseto komt te zitten en elkaar ook ziet en hoort. Verder een prima prijs/kwaliteit verhouding. Ondanks het zéér warme weer in deze periode erg genoten.

Hogenboom

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Dit jaar voor de tweede keer in Casal Gheriglio geweest en toen we aankwamen wisten we meteen weer waarom we opnieuw deze bestemming hadden geboekt. De prachtige omgeving bij het mooie middeleeuwse Lucignano, het van alle gemakken voorziene appartement en het weerzien met Claudia en Andrea. Ook dit jaar hebben we genoten van hun gastvrijheid.

Anja Franssen

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Wij met ons 4 hebben een prachtige vakantie gehad , het huis was top alles wat je nodig had was er en zo niet hoefde je maar te vragen en je kreeg het , deze villa is een aanrader waard de gastdame was erg vriendelijk en zorgde voor alles alleen waren er veel muggen dat was minder wij gaan er zeker nog een keer terug bedankt bianca

Lamonarca

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Wij verbleven in het vakantiehuisje van 03.09.15 tot 13.09.15. De woning, de tuin, zwembad, omgeving zijn prachtig. Geweldige uitvalsbasis om Toscane te verkennen. De eigenaars Claudia en Andrea zijn uiterst vriendelijk en enorm behulpzaam. Het avondmaal en de huisgemaakte wijn die U aangeboden worden tegen betaling zijn heerlijk. (rijkelijk antipasto, pasta, hoofdschotel, dessert, wijn bier, limoncello tegen een zeer schappelijke prijs van 25 euro per persoon) Mochten wij teruggaan naar Toscane dan zeker naar Claudia en Andrea) M.a.w. wij beleefden een fantastische vakantie Claudia e Andrea GRAZIE PER TUTTO

Esther Linnenkamp

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

We hebben genoten. Huisje ligt in de buurt van Siena en Florence waar je je hart op kan halen met de bezienswaardigheden. Als je thuis komt kun je een lekkere duik in het zwembad nemen. De gastvrouw Claudia is zeer gastvrij. We konden bij haar eten en we hebben ook een kookcursus bij haar thuis gevolgd. Al met al een zeer geslaagde week.

Veringa

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Deze plek biedt voor iedereen wat. Natuur is prachtig. Je kan heerlijk wandelen of mountainbiken en er is genoeg cultuur te vinden (Florence is echt een aanrader). In lucignano kan je prima eten of 's avonds een ijsje, koffie of een grappa halen. In Sinalunga is een outlet te vinden en zijn er voldoende grote supermarkten te vinden. De accommodatie is fantastisch. De gastvrouw Claudia heeft aan alles gedacht. De keuken is van alle gemakken voorzien en biedt genoeg mogelijkheden om zelf te koken. De matrassen waren wel wat hard. Dus hou daar rekening mee. Daarnaast had het water in het zwembad een raar smaakje. Volgend jaar gaan we zeker terug.

van der Beek

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

We kunnen heel veel schrijven de ervaring is het mooist. Het was en is een super accommodatie, je voelt je echt thuis in het Italiaanse Toscane, Gastvrij, vriendelijk, heerlijk eten te veel om op te noemen. Een minpunt voor ons is het keiharde matras.

Hogenboom

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het was onze eerste vakantie in Toscane en ons vakantiehuis was in alle opzichten een schot in de roos. Tel daar bij op het enthousiasme en de gastvrijheid van de eigenaresse, en je begrijpt dat wij volgend jaar met heel veel plezier terugkeren naar Lucignano.

Stitz

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

De fabriek en het appartement zijn zeer netjes, goed onderhouden, zeer schoon en goed aangelegd en smaakvol eingerichtet.Es zijn in het huis een totaal van 4 appartementen - allemaal met aparte ingang en eigen tuin - je krijgt van de andere partijen met zeer weinig, als men möchte.Es is over het algemeen gepositioneerd in het voordeel alles heel rustig en in rust. Ook ontbreekt er niets, alles is er en neuwertig.Claudia (de eigenaar) is een zeer warm en een uitstekende gastvrouw. Ze woont naast de deur en u kunt vragen om (winkelen, maaltijd voorkeuren, enz.) Te bereiken zo gemakkelijk. Ze spreekt goed Engels, zodat de communicatie probleem ist.Ihr voedsel dat ze bieden, is typisch Italiaanse (Toscaanse) en zelfgemaakte en zeer, zeer lekker - net als haar (ook zelfgemaakte) wijn en hun Limoncello.In het gebied, een voorstad uit een kleine, pittoreske, gelegen op een berg stad, het is erg rustig en er is een gunstig gelegen uitvalsbasis voor uitstapjes, bijvoorbeeld naar Siena, Montepulciano, Corona, Florence, Pisa, etc ... Onze kinderen (10 en 13 ) werden enthousiast door zowel de plant (vooral de zeer schone zwembad) en het eten (en de kat uit de neighb

Halmos

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Hele mooie appartementen met luxe zwembad. Mooi omgeving. Zeer aardige gastvrouw.

Heuseler

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Zeer goed onderhouden huis en een prachtige omgeving. Vakantie om te ontspannen

Geert

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

De gastvrouw Claudia is een heel vriendelijke vrouw, die steeds paraat staat om alle vragen te beantwoorden. Er wordt een heel goed ontbijt en pizzabuffet aanbevolen! De omgeving is heel rustig, maar toch niet verder dan 10 minuten van de autostrade, In het algemeen een zeer goede plaats om op vakantie te gaan! Dit is zeker een aanrader voor wie de kleine, gezellige plekjes in Toscane wilt ontdekken, zowel als de grote steden als Firenze.

de Wit

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Meteen bij aankomst werden we gastvrij ontvangen met een drankje en een klein hapje. De accommodatie is keurig verzorgd en ruim en van alle gemakken voorzien. Gezien de inrichting is het appartement wel het meest geschikt voor twee volwassenen met twee kinderen. Verder is alles keurig, schoon en nieuw. De eigenaren doen alles om het je naar de zin te maken en zijn zeer behulpzaam. Het is zeker een aanrader om gebruik te maken van de kookkunsten van Claudia. Zorg er voor dat je honger hebt! Het is een perfecte uitvalsbasis om de bezienswaardigheden van Toscane te bezoeken, bv Siena, Florence, Arezzo en het Chiantigebied. Het nabijgelegen dorpje Lucignano heeft restaurants, cafe's en een supermarkt en is ook zeer de moeite van het bezoeken waard. Kortom, zeker een aanrader.

Van den broeck

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Wij werden fantastisch ontvangen ook al was het al na 22 uur . Alles was kraaknet , zowel het huisje als de tuin en het zwembad . wij hadden 's avonds bbq gedaan en toen ik 's morgens om half acht buiten kwam was die reeds uitgekuist door de eigenaars en blonk de grill weer als nieuw ! Fantastische mensen op een prachtig domein . Wij gaan er zeker terug .

schrijver

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Lekker ontspannen in een rustige omgeving.

Andries

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het was onze eerste vakantie naar Toscane, maar ons verblijf in &quotLa Limonaia&quot, een van de vier appartementen in de prachtige villa van gastvrouw Claudia, zorgde ervoor dat het een onvergetelijke ervaring werd. Claudia zorgde elke morgen voor een lekker ontbijt om nadien discreet te verdwijnen, zodat wij ten volle konden genieten van &quotonze&quot villa. Alles was spiksplinternieuw en in perfecte staat, het zwembadwater was zalig warm, de prachtige tuin stond in bloei, de zwaluwen vlogen tussen de cipressen, de zon was van de partij en... de Montepulciano overheerlijk. Een echte aanrader voor mensen die een rustige, typisch Toscaanse vakantievilla zoeken. Ideaal als uitvalsbasis naar Sienna, Florence, Montepulciano , Cortona, Pisa, en natuurlijk Lucignano, op een steenworp van de villa. Je kan in alle rust genieten van de prachtige planten en bloemen in jouw eigen tuintje, een BBQtje doen, eten of een glaasje drinken onder een van de vele pergola's of lekker nietsdoen aan het zwembad. In één woord &quotPerfetto!&quot -)

Boons

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Wij hebben erg genoten van onze vakantie in Italië. Het appartement is prachtig, zeer goed onderhouden en netjes ingericht met goede bedden. Rondom de locatie netjes en opgeruimd. Mooi door bloemen, fruitbomen en gazon. Prachtig ruim zwembad met zonneweide, leuke zitjes en voldoende ligbedden aanwezig. Gastvrouw Claudia zeer gastvrij en vriendelijk. Zal er alles doen om je het thuisgevoel te geven. Het door haar verzorgde ontbijt was in een woord af.

Kromp

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Wij (ouder echtpaar met ext. 2 dochters) verbleef voor de tweede keer in hetzelfde appartement, omdat ze het zo leuk vindt prima apparaat (functioneel en schoon), zeer verzorgd landgoed, veel ruimte, rustig gelegen, mooi uitzicht, zeer aangename verhuurder , eerlijke prijs

Kuijs

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Heel aardige en gastvrije gastvrouw. Appartement is goed verzorgd, schoon en overal aan gedacht, t/m EHBO koffertje aan toe. Eigen tuintje met barbecue die tot onze verrassing de volgende ochtend vroeg al voor ons schoongemaakt was. Mooi zwembad. Zou het vrienden zeker ook aanbevelen. Dichtbij Lucignano dat een aantal goede restaurants heeft. Restaurante La Maggiolata is aan te raden voor kwalitatief goede prijs/kwaliteit verhouding. Restaurant La Rocca zeker heel goed maar wel duurder, Restaurant Zenzero naast supermarktje, laat je hier niet afschrikken door de inrichting/uitstraling hier eet je een heerlijk menu( het rode menu genomen)met aandacht voor de verschillende smaken op je bord voor een leuke prijs € 32,00 en is echt heel goed.

Maddens

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

110 % tevreden over alles , ontvangst super , alles kraaknet , wasmachine super , tuin en zwembad prachtig , privacy ok , adembenemende omgeving , schitterende streek maar dat wisten we al , anders zouden we daar niet geboekt hebben , super vriendelijke eigenaars , lekker diner , wel op dit ogenblik van EK 2016 voetbal geen tv , geen radio , wel bij de buren ! maar es een week zonder radio (wel op mijn i-pad) en geen tv is niet zo erg hoor ! het was BELLISSIMO !!!!! een aanrader !!

Remco Den Braven

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Het appartement was gelegen op een kleinschalige agriturismo met nog andere appartementen. Il Noceto was erg ruim, schoon en had alles wat we nodig hadden, inclusief oven, magnetron, koffiezetter etc... Verder was alles goed onderhouden en was er veel ruimte met gras bij het appartement, maar ook bij het zwembad. Wat erg fijn is met kleine kinderen. Wat de vakantie echter echt bijzonder maakte was de gastvrijheid van de eigenaren Claudia en Andreas. Heel vriendelijk en niets kost teveel moeite. Het zwembad was in mei nog een beetje aan de koude kant voor mijn 8 mannen oude zoontje, maar Andreas kwam gelijk aanlopen met een opblaas baar zwembadje. Nog een tip Claudia kan fantastisch koken en ze maakt alles helemaal zelf, tot aan de wijn en Limoncello toe. Dus ga zeker een paar keer eten in het restaurantje dat erbij zit! Kortom een top vakantie. Remco, Tessa Sverre

Caroy

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Frans

Bij onze aankomst de 'appartement was klaar. Een decoratie, netheid irréprochable.Le tuin wordt onderhouden met zorg, terwijl particulier.Les diner aangeboden door Claudia zijn heerlijk en allemaal zelfgemaakt. Een traktatie! De "Pergola appartement versierd met tinten chaleureux.Le dorp Lucignano dat is de "appartement ligt niet ver van" Arezzo, Siena. Een geweldige uitvalsbasis voor het verkennen van Toscane.

Pieter Schutz

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Heerlijke doe- en leesvakantie in een uitstekende accommodatie!

molegraaf

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Wat een heerlijke vakantieweek hebben mijn kinderen en ik hier gehad, Prachtige, klein beetje verscholen locatie vlakbij het gezellige plaatsje Lucignano. Ideaal om uitstapjes te maken naar alle mooie plaatsen in de buurt. En na terugkomst een heerlijk zwembad om af te koelen en te relaxen. Heel kleinschalig waardoor je het zwembad regelmatig voor jezelf had voor het echte koninklijke gevoel! Anders dan vaak bij foto's op een internetsite in dit geval zijn de foto's een reele weergave van de werkelijkheid. De ontvangst van gastvrouw Claudia en haar man was allerhartelijkst. En als je een klein woordje Italiaans spreekt, kan je helemaal niet meer stuk! Alles bij elkaar echt een heerlijke vakantie. Absolute aanrader!

Katzer

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Zeer vriendelijk, persoonlijk onthaal, leuke plek om te zeer rustige omgeving blijven.

Joosens

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het was fantastisch! Wij hebben echt genoten van de gastvrijheid van Claudia. Echt een aanrader.

H.M. de Klark

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Die was vriendelijk en gastvrij! Schitterende omgeving qua landschap, dorpen en steden in het gebied zeer de moeite waard!

Mooren

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Dit geweldige huis is zelfs mooier dan de foto's doen vermoeden. Een perfecte plek om al het moois van Toscane te ontdekken.

Mies

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Wij zijn hartelijk ontvangen door de eigenaresse.We voelden ons erg welkom. De woning ligt centraal voor uitstapjes.

camps

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Zeer gastvrije eigenaresse die heerlijk kookt. Haar Engels is prima. Het appartement was brandschoon en van alle gemakken voorzien. Heerlijk zwembad. Prachtige omgeving om steden te bezoeken.

Roderick Dommerholt

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Perfect accommodation, clean, lots of privacy, perfect reception, beautiful pool.

Marjolein Meijer

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

vriendelijke ontvangst zeer verzorgde accomodatie, prachtige tuin prima zwembad keuken goed uitgerust

Patrick Plovie

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Mooie residentie, rustig gelegen en zeer goed onderhouden.

J.G.M. van Lith

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Mooie omgeving, veel te bekijken

Familie

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Heel duidelijk, makkelijk voorkeuren aan te geven, Fijn om de reviews te lezen, vind ik altijd heel belangrijk,

Patricia Daniels

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Mooi. Goed ontvangst Route was duidelijk. Incheck ging vlot

Peter Van Hooydonck

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Zeer goede communicatie, zeer verzorgde accommodatie, prachtige omgeving. Maar wij hadden slecht weer en dat zette een domper op het enthousiasme.

Sabine Claus

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Claudia en haar echtgenoot en zoon doen alles om hun gasten te verwennen. Het domein en de vakantiewoningen zijn tot in de puntjes verzorgd. Een aanrader!

Y.P Yalcin-Pfeiffer

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Zeer mooie ontvangst door het Vermietrin

Oomens

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Vriendelijk ontvangen door de eigenaresse. De accommodatie is ruim en zeer schoon. In de omgeving is er voor ieder wat wils, cultuur, winkels, restaurants. Aanrader!

Scholten

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Prima ontvangst met koffie. Fijn zwembad en een prachtige omgeving.

Pieter Schutz

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Heerlijke doe- en leesvakantie in een uitstekende accommodatie!

Halmos

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Hele mooie appartementen met luxe zwembad. Mooi omgeving. Zeer aardige gastvrouw.

Heuseler

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Zeer goed onderhouden huis en een prachtige omgeving. Vakantie om te ontspannen

schrijver

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Lekker ontspannen in een rustige omgeving.

Caroy

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Frans

Bij onze aankomst de 'appartement was klaar. Een decoratie, netheid irréprochable.Le tuin wordt onderhouden met zorg, terwijl particulier.Les diner aangeboden door Claudia zijn heerlijk en allemaal zelfgemaakt. Een traktatie! De "Pergola appartement versierd met tinten chaleureux.Le dorp Lucignano dat is de "appartement ligt niet ver van" Arezzo, Siena. Een geweldige uitvalsbasis voor het verkennen van Toscane.

Dirk Beukeleirs

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Een mooie locatie, zeer verzorgde tuin en prima onderhouden appartement. Vriendelijke eigenaars die alles netjes op orde houden. Nog nooit geweten dat een BBQ de ochtend nadien opnieuw netjes opgekuist ter beschikking is. Bestek zou er iets meer mogen zijn en ik miste ook een vuurvaste schotel. Nadeel is dat je een auto nodig hebt om boodschappen te doen, ook voor de aankoop van een vers brood voor je ontbijt. Afstand naar Lucignano is niet zo heel ver, maar toch als je te voet zou gaan, een flinke klim bij momenten.

Mariette Groeneveld

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Super gastvrije ontvangst door lieve hardwerkende mensen. Ze doen er alles aan om hun gasten het naar het zin te maken. De accomodatie ziet er fantastisch uit, met een prachtige tuin en een heerlijk zwembad. Alles keurig onderhouden. Optioneel kun je gebruik maken van een heerlijk ontbijt met o.a. zelfgemaakte taarten, pizza avonden ook zelfgemaakt door Claudia (de vrouw des huizes) of een door Claudia gegeven cursus zelf pasta maken en opeten ) De ligging is heerlijk landelijk onderaan het leuke stadje Lucignano waar je lopend naar toe kunt. Ga vooral ook het prachtig glooiende landschap met z'n mooie cipressen, wijn/olijfgaarden en pittoreske kleine stadjes bewonderen door van de snelwegen af te gaan. De grotere steden zoals Florence, Siena en Arezzo liggen tussen een half uur tot anderhalf uur rijden.

Pieter de Savornin Lohman

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Een heerlijk ruim en mooi appartement in een pittoreske,typisch Toscaanse omgeving. Allerhartelijkst ontvangen. De tuinen rondom het complex zijn prachtig onderhouden. Het zwembad is top! Wij hadden ons niet gerealiseerd dat wij onze buren zouden zien en horen,dachten iets meer privacy en buitenruimte te hebben,maar mede dankzij de wellevendheid van deze mensen men hield rekening met elkaar!,was het absoluut geen bezwaar. Verder is aan vrijwel alles gedacht zowel binnen als buiten. Een absolute aanrader! Ook Lucignano is een bezoek waard.

van Dommelen-Blok

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het huis is prachtig gelegen en zeer goed verzorgd! Van alle gemakken voorzien zoals een vaatwasser, wasmachine, tuinmeubilair en goed afgesloten zwembad. Claudia is een fantastische gastvrouw, ze kookt heerlijk en is zeer behulpzaam. De omgeving is schitterend en heeft veel leuke dorpjes in de buurt.

Kuijs

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Heel aardige en gastvrije gastvrouw. Appartement is goed verzorgd, schoon en overal aan gedacht, t/m EHBO koffertje aan toe. Eigen tuintje met barbecue die tot onze verrassing de volgende ochtend vroeg al voor ons schoongemaakt was. Mooi zwembad. Zou het vrienden zeker ook aanbevelen. Dichtbij Lucignano dat een aantal goede restaurants heeft. Restaurante La Maggiolata is aan te raden voor kwalitatief goede prijs/kwaliteit verhouding. Restaurant La Rocca zeker heel goed maar wel duurder, Restaurant Zenzero naast supermarktje, laat je hier niet afschrikken door de inrichting/uitstraling hier eet je een heerlijk menu( het rode menu genomen)met aandacht voor de verschillende smaken op je bord voor een leuke prijs € 32,00 en is echt heel goed.

Hogenboom

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Dit jaar voor de tweede keer in Casal Gheriglio geweest en toen we aankwamen wisten we meteen weer waarom we opnieuw deze bestemming hadden geboekt. De prachtige omgeving bij het mooie middeleeuwse Lucignano, het van alle gemakken voorziene appartement en het weerzien met Claudia en Andrea. Ook dit jaar hebben we genoten van hun gastvrijheid.

Remco Den Braven

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het appartement was gelegen op een kleinschalige agriturismo met nog andere appartementen. Il Noceto was erg ruim, schoon en had alles wat we nodig hadden, inclusief oven, magnetron, koffiezetter etc... Verder was alles goed onderhouden en was er veel ruimte met gras bij het appartement, maar ook bij het zwembad. Wat erg fijn is met kleine kinderen. Wat de vakantie echter echt bijzonder maakte was de gastvrijheid van de eigenaren Claudia en Andreas. Heel vriendelijk en niets kost teveel moeite. Het zwembad was in mei nog een beetje aan de koude kant voor mijn 8 mannen oude zoontje, maar Andreas kwam gelijk aanlopen met een opblaas baar zwembadje. Nog een tip Claudia kan fantastisch koken en ze maakt alles helemaal zelf, tot aan de wijn en Limoncello toe. Dus ga zeker een paar keer eten in het restaurantje dat erbij zit! Kortom een top vakantie. Remco, Tessa Sverre

Veerle Wassenaar

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Dit prachtige agriturismo ligt nabij Lucignano. Een middeleeuws ogend dorpje. Deze 4 persoons "Belvilla" is zeer schoon en compleet. Een perfecte uitvalsbasis om al het moois van Toscane te ontdekken. Aan gemak en comfort zou u het dus niet ontbreken mede door de goede zorgen van gastvrouw Claudia en haar man.

H.J.A.M. Jepkes

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

We waren er 1 week vanaf 10 juni 2017 en logeerden in Noceto. Ruim en zeer schoon appartement. Fijn dat er ook horren in de ramen zitten. Prachtige accommodatie. Groot en mooi zwembad. Goede centrale ligging voor bezoek aan diverse mooie steden in Toscane. Zeer prettige ontvangst en begeleiding door eigenaren Claudia en echtgenoot. Claudia spreekt redelijk Engels. Genoten van in eigen beheer gemaakte wijn en limoncello. Enig minpuntje was dat op de foto's lijkt alsof je onder het afdak in de tuin geheel vrij zit, terwijl in de praktijk je toch (zeker als je in de schaduw wilt zitten) je redelijk dicht bij de buren van het appartement Roseto komt te zitten en elkaar ook ziet en hoort. Verder een prima prijs/kwaliteit verhouding. Ondanks het zéér warme weer in deze periode erg genoten.

Birkhoff

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het appartement is prachtig en van alle gemakken voorzien. Heerlijk zwembad en de tuin is lekker prive met eigen bbq. De service van de eigenaren is fantastisch! Je wordt al meteen hartelijk ontvangen met een kopje cappuccino door Claudia. Bovendien is het diner dat je kan boeken prima verzorgd. En als je vragen hebt, helpt ze je graag. Nadat je de bbq gebruikt hebt, is deze de volgende ochtend helemaal schoongemaakt. Kortom wij hebben genoten en raden dit appartement zeker aan! Wij komen hier graag terug!

.I Beudeker

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Weekje Toscane was buitengewoon goed bevallen.....het huis en de ligging van het huis is schitterend gelegen! Ook de tuin en het zwembad is prachtig mooi! De gastvrijheid van Claudia en Andrea (kan net zo mooi zingen als Andrea Bocelli), is warm en zeer vriendelijk! Dus een echte aanrader voor iedereen! Ivo en Simone

Vromans

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Ligt in een mooie streek van Toscane, heuvelachtig. De accommodatie zelf lag in de bewoonde wereld, niet achteraf. Het was een schitterend terrein dat erg goed onderhouden word. Het ontvangst was hartelijk. Claudia spreekt goed Engels, Andrea niet maar is de vriendelijkheid zelf. Appartement was goed ingericht, niet modern maar goed, compleet en alles werkt. Bij langer verblijf is het fijn dat er een wasmachine in eigen appartement is.

Maddens

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

110 % tevreden over alles , ontvangst super , alles kraaknet , wasmachine super , tuin en zwembad prachtig , privacy ok , adembenemende omgeving , schitterende streek maar dat wisten we al , anders zouden we daar niet geboekt hebben , super vriendelijke eigenaars , lekker diner , wel op dit ogenblik van EK 2016 voetbal geen tv , geen radio , wel bij de buren ! maar es een week zonder radio (wel op mijn i-pad) en geen tv is niet zo erg hoor ! het was BELLISSIMO !!!!! een aanrader !!

Van Den Bossche

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Mooie tuin, groot zwembad. Vriendelijke ontvangst. De uitrusting van de keuken is goed, maar wat extra glazen en bestek zou handig zijn. Er ontbrak ook een ovenschotel..de douche werkt goed, maar is wel een beetje krap

Adolf

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Uitstekend vakantie-appartement, heel ruim en met prima voorzieningen. Er zitten vier appartementen in 1 pand maar er is veel privacy, het voelt bijna alsof je een eigen huis hebt. Alles is zowel binnen als buiten tip-top verzorgd. Er is alleen geen tv, maar dat vonden wij geen bezwaar. Je kunt er heerlijk buiten zitten, en het uitzicht op Lucignano tegen de heuvels is prachtig. Ook het zwembad is super toen wij er waren was het nog wel koud maar het is groot, en het ligt heel mooi en beschut met verschillende ligstoelen en zitjes. De eigenaresse, Claudia, spreekt goed Engels en is erg vriendelijk en behulpzaam. Het ligt heel centraal, je kunt makkelijk naar omliggende plaatsen zoals Arezzo en Siena en in het appartement is daar ook allerlei informatie over. Echt een aanrader!

Andries

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het was onze eerste vakantie naar Toscane, maar ons verblijf in &quotLa Limonaia&quot, een van de vier appartementen in de prachtige villa van gastvrouw Claudia, zorgde ervoor dat het een onvergetelijke ervaring werd. Claudia zorgde elke morgen voor een lekker ontbijt om nadien discreet te verdwijnen, zodat wij ten volle konden genieten van &quotonze&quot villa. Alles was spiksplinternieuw en in perfecte staat, het zwembadwater was zalig warm, de prachtige tuin stond in bloei, de zwaluwen vlogen tussen de cipressen, de zon was van de partij en... de Montepulciano overheerlijk. Een echte aanrader voor mensen die een rustige, typisch Toscaanse vakantievilla zoeken. Ideaal als uitvalsbasis naar Sienna, Florence, Montepulciano , Cortona, Pisa, en natuurlijk Lucignano, op een steenworp van de villa. Je kan in alle rust genieten van de prachtige planten en bloemen in jouw eigen tuintje, een BBQtje doen, eten of een glaasje drinken onder een van de vele pergola's of lekker nietsdoen aan het zwembad. In één woord &quotPerfetto!&quot -)

Veringa

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Deze plek biedt voor iedereen wat. Natuur is prachtig. Je kan heerlijk wandelen of mountainbiken en er is genoeg cultuur te vinden (Florence is echt een aanrader). In lucignano kan je prima eten of 's avonds een ijsje, koffie of een grappa halen. In Sinalunga is een outlet te vinden en zijn er voldoende grote supermarkten te vinden. De accommodatie is fantastisch. De gastvrouw Claudia heeft aan alles gedacht. De keuken is van alle gemakken voorzien en biedt genoeg mogelijkheden om zelf te koken. De matrassen waren wel wat hard. Dus hou daar rekening mee. Daarnaast had het water in het zwembad een raar smaakje. Volgend jaar gaan we zeker terug.

van der Beek

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

We kunnen heel veel schrijven de ervaring is het mooist. Het was en is een super accommodatie, je voelt je echt thuis in het Italiaanse Toscane, Gastvrij, vriendelijk, heerlijk eten te veel om op te noemen. Een minpunt voor ons is het keiharde matras.

Hogenboom

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het was onze eerste vakantie in Toscane en ons vakantiehuis was in alle opzichten een schot in de roos. Tel daar bij op het enthousiasme en de gastvrijheid van de eigenaresse, en je begrijpt dat wij volgend jaar met heel veel plezier terugkeren naar Lucignano.

Stitz

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

De fabriek en het appartement zijn zeer netjes, goed onderhouden, zeer schoon en goed aangelegd en smaakvol eingerichtet.Es zijn in het huis een totaal van 4 appartementen - allemaal met aparte ingang en eigen tuin - je krijgt van de andere partijen met zeer weinig, als men möchte.Es is over het algemeen gepositioneerd in het voordeel alles heel rustig en in rust. Ook ontbreekt er niets, alles is er en neuwertig.Claudia (de eigenaar) is een zeer warm en een uitstekende gastvrouw. Ze woont naast de deur en u kunt vragen om (winkelen, maaltijd voorkeuren, enz.) Te bereiken zo gemakkelijk. Ze spreekt goed Engels, zodat de communicatie probleem ist.Ihr voedsel dat ze bieden, is typisch Italiaanse (Toscaanse) en zelfgemaakte en zeer, zeer lekker - net als haar (ook zelfgemaakte) wijn en hun Limoncello.In het gebied, een voorstad uit een kleine, pittoreske, gelegen op een berg stad, het is erg rustig en er is een gunstig gelegen uitvalsbasis voor uitstapjes, bijvoorbeeld naar Siena, Montepulciano, Corona, Florence, Pisa, etc ... Onze kinderen (10 en 13 ) werden enthousiast door zowel de plant (vooral de zeer schone zwembad) en het eten (en de kat uit de neighb

Lamonarca

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Wij verbleven in het vakantiehuisje van 03.09.15 tot 13.09.15. De woning, de tuin, zwembad, omgeving zijn prachtig. Geweldige uitvalsbasis om Toscane te verkennen. De eigenaars Claudia en Andrea zijn uiterst vriendelijk en enorm behulpzaam. Het avondmaal en de huisgemaakte wijn die U aangeboden worden tegen betaling zijn heerlijk. (rijkelijk antipasto, pasta, hoofdschotel, dessert, wijn bier, limoncello tegen een zeer schappelijke prijs van 25 euro per persoon) Mochten wij teruggaan naar Toscane dan zeker naar Claudia en Andrea) M.a.w. wij beleefden een fantastische vakantie Claudia e Andrea GRAZIE PER TUTTO

Esther Linnenkamp

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

We hebben genoten. Huisje ligt in de buurt van Siena en Florence waar je je hart op kan halen met de bezienswaardigheden. Als je thuis komt kun je een lekkere duik in het zwembad nemen. De gastvrouw Claudia is zeer gastvrij. We konden bij haar eten en we hebben ook een kookcursus bij haar thuis gevolgd. Al met al een zeer geslaagde week.

Geert

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

De gastvrouw Claudia is een heel vriendelijke vrouw, die steeds paraat staat om alle vragen te beantwoorden. Er wordt een heel goed ontbijt en pizzabuffet aanbevolen! De omgeving is heel rustig, maar toch niet verder dan 10 minuten van de autostrade, In het algemeen een zeer goede plaats om op vakantie te gaan! Dit is zeker een aanrader voor wie de kleine, gezellige plekjes in Toscane wilt ontdekken, zowel als de grote steden als Firenze.

de Wit

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Meteen bij aankomst werden we gastvrij ontvangen met een drankje en een klein hapje. De accommodatie is keurig verzorgd en ruim en van alle gemakken voorzien. Gezien de inrichting is het appartement wel het meest geschikt voor twee volwassenen met twee kinderen. Verder is alles keurig, schoon en nieuw. De eigenaren doen alles om het je naar de zin te maken en zijn zeer behulpzaam. Het is zeker een aanrader om gebruik te maken van de kookkunsten van Claudia. Zorg er voor dat je honger hebt! Het is een perfecte uitvalsbasis om de bezienswaardigheden van Toscane te bezoeken, bv Siena, Florence, Arezzo en het Chiantigebied. Het nabijgelegen dorpje Lucignano heeft restaurants, cafe's en een supermarkt en is ook zeer de moeite van het bezoeken waard. Kortom, zeker een aanrader.

Andries

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het was onze eerste vakantie naar Toscane, maar ons verblijf in &quotLa Limonaia&quot, een van de vier appartementen in de prachtige villa van gastvrouw Claudia, zorgde ervoor dat het een onvergetelijke ervaring werd.

Claudia zorgde elke morgen voor een lekker ontbijt om nadien discreet te verdwijnen, zodat wij ten volle konden genieten van &quotonze&quot villa. Alles was spiksplinternieuw en in perfecte staat, het zwembadwater was zalig warm, de prachtige tuin stond in bloei, de zwaluwen vlogen tussen de cipressen, de zon was van de partij en... de Montepulciano overheerlijk.

Een echte aanrader voor mensen die een rustige, typisch Toscaanse vakantievilla zoeken. Ideaal als uitvalsbasis naar Sienna, Florence, Montepulciano , Cortona, Pisa, en natuurlijk Lucignano, op een steenworp van de villa.

Je kan in alle rust genieten van de prachtige planten en bloemen in jouw eigen tuintje, een BBQtje doen, eten of een glaasje drinken onder een van de vele pergola's of lekker nietsdoen aan het zwembad.

In één woord &quotPerfetto!&quot -)

Van den broeck

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Wij werden fantastisch ontvangen ook al was het al na 22 uur . Alles was kraaknet , zowel het huisje als de tuin en het zwembad . wij hadden 's avonds bbq gedaan en toen ik 's morgens om half acht buiten kwam was die reeds uitgekuist door de eigenaars en blonk de grill weer als nieuw ! Fantastische mensen op een prachtig domein . Wij gaan er zeker terug .

Stitz

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

De fabriek en het appartement zijn zeer netjes, goed onderhouden, zeer schoon en goed aangelegd en smaakvol eingerichtet.Es zijn in het huis een totaal van 4 appartementen - allemaal met aparte ingang en eigen tuin - je krijgt van de andere partijen met zeer weinig, als men möchte.Es is over het algemeen gepositioneerd in het voordeel alles heel rustig en in rust. Ook ontbreekt er niets, alles is er en neuwertig.Claudia (de eigenaar) is een zeer warm en een uitstekende gastvrouw. Ze woont naast de deur en u kunt vragen om (winkelen, maaltijd voorkeuren, enz.) Te bereiken zo gemakkelijk. Ze spreekt goed Engels, zodat de communicatie probleem ist.Ihr voedsel dat ze bieden, is typisch Italiaanse (Toscaanse) en zelfgemaakte en zeer, zeer lekker - net als haar (ook zelfgemaakte) wijn en hun Limoncello.In het gebied, een voorstad uit een kleine, pittoreske, gelegen op een berg stad, het is erg rustig en er is een gunstig gelegen uitvalsbasis voor uitstapjes, bijvoorbeeld naar Siena, Montepulciano, Corona, Florence, Pisa, etc ... Onze kinderen (10 en 13 ) werden enthousiast door zowel de plant (vooral de zeer schone zwembad) en het eten (en de kat uit de neighb

Hogenboom

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het was onze eerste vakantie in Toscane en ons vakantiehuis was in alle opzichten een schot in de roos.

Tel daar bij op het enthousiasme en de gastvrijheid van de eigenaresse, en je begrijpt dat wij volgend jaar met heel veel plezier terugkeren naar Lucignano.

van der Beek

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

We kunnen heel veel schrijven de ervaring is het mooist. Het was en is een super accommodatie, je voelt je echt thuis in het Italiaanse Toscane, Gastvrij, vriendelijk, heerlijk eten te veel om op te noemen.

Een minpunt voor ons is het keiharde matras.

Esther Linnenkamp

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

We hebben genoten. Huisje ligt in de buurt van Siena en Florence waar je je hart op kan halen met de bezienswaardigheden. Als je thuis komt kun je een lekkere duik in het zwembad nemen.

De gastvrouw Claudia is zeer gastvrij. We konden bij haar eten en we hebben ook een kookcursus bij haar thuis gevolgd.

Al met al een zeer geslaagde week.

Anja Franssen

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Wij met ons 4 hebben een prachtige vakantie gehad , het huis was top alles wat je nodig had was er en zo niet hoefde je maar te vragen en je kreeg het , deze villa is een aanrader waard de gastdame was erg vriendelijk en zorgde voor alles alleen waren er veel muggen dat was minder wij gaan er zeker nog een keer terug bedankt bianca

molegraaf

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Wat een heerlijke vakantieweek hebben mijn kinderen en ik hier gehad, Prachtige, klein beetje verscholen locatie vlakbij het gezellige plaatsje Lucignano. Ideaal om uitstapjes te maken naar alle mooie plaatsen in de buurt. En na terugkomst een heerlijk zwembad om af te koelen en te relaxen. Heel kleinschalig waardoor je het zwembad regelmatig voor jezelf had voor het echte koninklijke gevoel! Anders dan vaak bij foto's op een internetsite in dit geval zijn de foto's een reele weergave van de werkelijkheid. De ontvangst van gastvrouw Claudia en haar man was allerhartelijkst. En als je een klein woordje Italiaans spreekt, kan je helemaal niet meer stuk! Alles bij elkaar echt een heerlijke vakantie. Absolute aanrader!

.I Beudeker

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Weekje Toscane was buitengewoon goed bevallen.....het huis en de ligging van het huis is schitterend gelegen! Ook de tuin en het zwembad is prachtig mooi!

De gastvrijheid van Claudia en Andrea (kan net zo mooi zingen als Andrea Bocelli), is warm en zeer vriendelijk!

Dus een echte aanrader voor iedereen!



Ivo en Simone

Birkhoff

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het appartement is prachtig en van alle gemakken voorzien. Heerlijk zwembad en de tuin is lekker prive met eigen bbq.

De service van de eigenaren is fantastisch! Je wordt al meteen hartelijk ontvangen met een kopje cappuccino door Claudia. Bovendien is het diner dat je kan boeken prima verzorgd. En als je vragen hebt, helpt ze je graag.

Nadat je de bbq gebruikt hebt, is deze de volgende ochtend helemaal schoongemaakt.

Kortom wij hebben genoten en raden dit appartement zeker aan!



Wij komen hier graag terug!

Geert

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

De gastvrouw Claudia is een heel vriendelijke vrouw, die steeds paraat staat om alle vragen te beantwoorden. Er wordt een heel goed ontbijt en pizzabuffet aanbevolen! De omgeving is heel rustig, maar toch niet verder dan 10 minuten van de autostrade, In het algemeen een zeer goede plaats om op vakantie te gaan!

Dit is zeker een aanrader voor wie de kleine, gezellige plekjes in Toscane wilt ontdekken, zowel als de grote steden als Firenze.

de Wit

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Meteen bij aankomst werden we gastvrij ontvangen met een drankje en een klein hapje. De accommodatie is keurig verzorgd en ruim en van alle gemakken voorzien. Gezien de inrichting is het appartement wel het meest geschikt voor twee volwassenen met twee kinderen. Verder is alles keurig, schoon en nieuw. De eigenaren doen alles om het je naar de zin te maken en zijn zeer behulpzaam. Het is zeker een aanrader om gebruik te maken van de kookkunsten van Claudia. Zorg er voor dat je honger hebt!

Het is een perfecte uitvalsbasis om de bezienswaardigheden van Toscane te bezoeken, bv Siena, Florence, Arezzo en het Chiantigebied. Het nabijgelegen dorpje Lucignano heeft restaurants, cafe's en een supermarkt en is ook zeer de moeite van het bezoeken waard.

Kortom, zeker een aanrader.

Kromp

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Wij (ouder echtpaar met ext. 2 dochters) verbleef voor de tweede keer in hetzelfde appartement, omdat ze het zo leuk vindt prima apparaat (functioneel en schoon), zeer verzorgd landgoed, veel ruimte, rustig gelegen, mooi uitzicht, zeer aangename verhuurder , eerlijke prijs

Adolf

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Uitstekend vakantie-appartement, heel ruim en met prima voorzieningen. Er zitten vier appartementen in 1 pand maar er is veel privacy, het voelt bijna alsof je een eigen huis hebt. Alles is zowel binnen als buiten tip-top verzorgd. Er is alleen geen tv, maar dat vonden wij geen bezwaar. Je kunt er heerlijk buiten zitten, en het uitzicht op Lucignano tegen de heuvels is prachtig. Ook het zwembad is super toen wij er waren was het nog wel koud maar het is groot, en het ligt heel mooi en beschut met verschillende ligstoelen en zitjes. De eigenaresse, Claudia, spreekt goed Engels en is erg vriendelijk en behulpzaam. Het ligt heel centraal, je kunt makkelijk naar omliggende plaatsen zoals Arezzo en Siena en in het appartement is daar ook allerlei informatie over. Echt een aanrader!

van Dommelen-Blok

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het huis is prachtig gelegen en zeer goed verzorgd! Van alle gemakken voorzien zoals een vaatwasser, wasmachine, tuinmeubilair en goed afgesloten zwembad. Claudia is een fantastische gastvrouw, ze kookt heerlijk en is zeer behulpzaam. De omgeving is schitterend en heeft veel leuke dorpjes in de buurt.

H.J.A.M. Jepkes

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

We waren er 1 week vanaf 10 juni 2017 en logeerden in Noceto. Ruim en zeer schoon appartement. Fijn dat er ook horren in de ramen zitten. Prachtige accommodatie. Groot en mooi zwembad. Goede centrale ligging voor bezoek aan diverse mooie steden in Toscane. Zeer prettige ontvangst en begeleiding door eigenaren Claudia en echtgenoot. Claudia spreekt redelijk Engels. Genoten van in eigen beheer gemaakte wijn en limoncello. Enig minpuntje was dat op de foto's lijkt alsof je onder het afdak in de tuin geheel vrij zit, terwijl in de praktijk je toch (zeker als je in de schaduw wilt zitten) je redelijk dicht bij de buren van het appartement Roseto komt te zitten en elkaar ook ziet en hoort.

Verder een prima prijs/kwaliteit verhouding. Ondanks het zéér warme weer in deze periode erg genoten.

Van Den Bossche

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Mooie tuin, groot zwembad. Vriendelijke ontvangst.

De uitrusting van de keuken is goed, maar wat extra glazen en bestek zou handig zijn. Er ontbrak ook een ovenschotel..de douche werkt goed, maar is wel een beetje krap

Mariette Groeneveld

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Super gastvrije ontvangst door lieve hardwerkende mensen. Ze doen er alles aan om hun gasten het naar het zin te maken.

De accomodatie ziet er fantastisch uit, met een prachtige tuin en een heerlijk zwembad. Alles keurig onderhouden.

Optioneel kun je gebruik maken van een heerlijk ontbijt met o.a. zelfgemaakte taarten, pizza avonden ook zelfgemaakt door Claudia (de vrouw des huizes) of een door Claudia gegeven cursus zelf pasta maken en opeten )

De ligging is heerlijk landelijk onderaan het leuke stadje Lucignano waar je lopend naar toe kunt.

Ga vooral ook het prachtig glooiende landschap met z'n mooie cipressen, wijn/olijfgaarden en pittoreske kleine stadjes bewonderen door van de snelwegen af te gaan.

De grotere steden zoals Florence, Siena en Arezzo liggen tussen een half uur tot anderhalf uur rijden.

R.R Reich

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

We hebben een heel leuke tijd gehad in ons huis. Het huis was liefdevol en passend ingericht. Het pand voor 4 personen vrijgevig. Een groot compliment voor de hospita die ons verwend met hun gastvrijheid. Het terrein was goed onderhouden en zeer schoon. Het zwembad met zijn schaduwrijke plekjes en de ambiance eerste klasse. We kunnen de woonplaats op elk moment zonder beperking aanbevelen.

Hogenboom

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Dit jaar voor de tweede keer in Casal Gheriglio geweest en toen we aankwamen wisten we meteen weer waarom we opnieuw deze bestemming hadden geboekt.

De prachtige omgeving bij het mooie middeleeuwse Lucignano, het van alle gemakken voorziene appartement en het weerzien met Claudia en Andrea.

Ook dit jaar hebben we genoten van hun gastvrijheid.

Remco Den Braven

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Het appartement was gelegen op een kleinschalige agriturismo met nog andere appartementen. Il Noceto was erg ruim, schoon en had alles wat we nodig hadden, inclusief oven, magnetron, koffiezetter etc...



Verder was alles goed onderhouden en was er veel ruimte met gras bij het appartement, maar ook bij het zwembad. Wat erg fijn is met kleine kinderen.



Wat de vakantie echter echt bijzonder maakte was de gastvrijheid van de eigenaren Claudia en Andreas. Heel vriendelijk en niets kost teveel moeite. Het zwembad was in mei nog een beetje aan de koude kant voor mijn 8 mannen oude zoontje, maar Andreas kwam gelijk aanlopen met een opblaas baar zwembadje.



Nog een tip Claudia kan fantastisch koken en ze maakt alles helemaal zelf, tot aan de wijn en Limoncello toe. Dus ga zeker een paar keer eten in het restaurantje dat erbij zit!



Kortom een top vakantie.



Remco, Tessa Sverre

Van zundert

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Wij zaten er de eerste twee weken van september. Het huis is super, grote tuin voor jezelf en zwembad appart was erg fijn voor ons met een kleine meid. Huis is van alle luxe voorzien, eigenaren zijn heel vriendelijk en behulpzaam. Dorpen/steden eromheen erg mooi om naartoe te gaan.

Maddens

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

110 % tevreden over alles , ontvangst super , alles kraaknet , wasmachine super , tuin en zwembad prachtig , privacy ok , adembenemende omgeving , schitterende streek maar dat wisten we al , anders zouden we daar niet geboekt hebben , super vriendelijke eigenaars , lekker diner , wel op dit ogenblik van EK 2016 voetbal geen tv , geen radio , wel bij de buren ! maar es een week zonder radio (wel op mijn i-pad) en geen tv is niet zo erg hoor ! het was BELLISSIMO !!!!! een aanrader !!

M. Roozen

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Bij aankomst goed ontvangen, Claudia was wel wat gehaast. In tegenstelling tot wat op de site stond was ontbijt geen optie. Accommodatie schoon en wat echt fijn was dat de BBQ na gebruik door de eigenaren werd schoongemaakt. Ook fijn was de airco (wel bijbetaling). Privacy als je buiten zat was wat minder, maar niet als probleem ervaren.

Veerle Wassenaar

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Dit prachtige agriturismo ligt nabij Lucignano. Een middeleeuws ogend dorpje.



Deze 4 persoons "Belvilla" is zeer schoon en compleet. Een perfecte uitvalsbasis om al het moois van Toscane te ontdekken.



Aan gemak en comfort zou u het dus niet ontbreken mede door de goede zorgen van gastvrouw Claudia en haar man.

Veringa

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Deze plek biedt voor iedereen wat. Natuur is prachtig. Je kan heerlijk wandelen of mountainbiken en er is genoeg cultuur te vinden (Florence is echt een aanrader). In lucignano kan je prima eten of 's avonds een ijsje, koffie of een grappa halen. In Sinalunga is een outlet te vinden en zijn er voldoende grote supermarkten te vinden.

De accommodatie is fantastisch. De gastvrouw Claudia heeft aan alles gedacht. De keuken is van alle gemakken voorzien en biedt genoeg mogelijkheden om zelf te koken. De matrassen waren wel wat hard. Dus hou daar rekening mee. Daarnaast had het water in het zwembad een raar smaakje.



Volgend jaar gaan we zeker terug.

Lamonarca

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Wij verbleven in het vakantiehuisje van 03.09.15 tot 13.09.15.

De woning, de tuin, zwembad, omgeving zijn prachtig. Geweldige uitvalsbasis om Toscane te verkennen.

De eigenaars Claudia en Andrea zijn uiterst vriendelijk en enorm behulpzaam.

Het avondmaal en de huisgemaakte wijn die U aangeboden worden tegen betaling zijn heerlijk. (rijkelijk antipasto, pasta, hoofdschotel, dessert, wijn bier, limoncello tegen een zeer schappelijke prijs van 25 euro per persoon)

Mochten wij teruggaan naar Toscane dan zeker naar Claudia en Andrea)

M.a.w. wij beleefden een fantastische vakantie

Claudia e Andrea GRAZIE PER TUTTO

Pieter de Savornin Lohman

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Een heerlijk ruim en mooi appartement in een pittoreske,typisch Toscaanse omgeving. Allerhartelijkst ontvangen. De tuinen rondom het complex zijn prachtig onderhouden. Het zwembad is top!

Wij hadden ons niet gerealiseerd dat wij onze buren zouden zien en horen,dachten iets meer privacy en buitenruimte te hebben,maar mede dankzij de wellevendheid van deze mensen men hield rekening met elkaar!,was het absoluut geen bezwaar. Verder is aan vrijwel alles gedacht zowel binnen als buiten. Een absolute aanrader! Ook Lucignano is een bezoek waard.

Dirk Beukeleirs

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Een mooie locatie, zeer verzorgde tuin en prima onderhouden appartement.

Vriendelijke eigenaars die alles netjes op orde houden. Nog nooit geweten dat een BBQ de ochtend nadien opnieuw netjes opgekuist ter beschikking is.

Bestek zou er iets meer mogen zijn en ik miste ook een vuurvaste schotel.

Nadeel is dat je een auto nodig hebt om boodschappen te doen, ook voor de aankoop van een vers brood voor je ontbijt. Afstand naar Lucignano is niet zo heel ver, maar toch als je te voet zou gaan, een flinke klim bij momenten.

Boons

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Wij hebben erg genoten van onze vakantie in Italië. Het appartement is prachtig, zeer goed onderhouden en netjes ingericht met goede bedden. Rondom de locatie netjes en opgeruimd. Mooi door bloemen, fruitbomen en gazon. Prachtig ruim zwembad met zonneweide, leuke zitjes en voldoende ligbedden aanwezig. Gastvrouw Claudia zeer gastvrij en vriendelijk. Zal er alles doen om je het thuisgevoel te geven. Het door haar verzorgde ontbijt was in een woord af.

Vromans

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Ligt in een mooie streek van Toscane, heuvelachtig. De accommodatie zelf lag in de bewoonde wereld, niet achteraf. Het was een schitterend terrein dat erg goed onderhouden word. Het ontvangst was hartelijk. Claudia spreekt goed Engels, Andrea niet maar is de vriendelijkheid zelf. Appartement was goed ingericht, niet modern maar goed, compleet en alles werkt. Bij langer verblijf is het fijn dat er een wasmachine in eigen appartement is.

Caroy

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Frans

Bij onze aankomst de 'appartement was klaar. Een decoratie, netheid irréprochable.Le tuin wordt onderhouden met zorg, terwijl particulier.Les diner aangeboden door Claudia zijn heerlijk en allemaal zelfgemaakt. Een traktatie! De "Pergola appartement versierd met tinten chaleureux.Le dorp Lucignano dat is de "appartement ligt niet ver van" Arezzo, Siena. Een geweldige uitvalsbasis voor het verkennen van Toscane.

Kuijs

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Heel aardige en gastvrije gastvrouw. Appartement is goed verzorgd, schoon en overal aan gedacht, t/m EHBO koffertje aan toe. Eigen tuintje met barbecue die tot onze verrassing de volgende ochtend vroeg al voor ons schoongemaakt was. Mooi zwembad.

Zou het vrienden zeker ook aanbevelen. Dichtbij Lucignano dat een aantal goede restaurants heeft. Restaurante La Maggiolata is aan te raden voor kwalitatief goede prijs/kwaliteit verhouding. Restaurant La Rocca zeker heel goed maar wel duurder, Restaurant Zenzero naast supermarktje, laat je hier niet afschrikken door de inrichting/uitstraling hier eet je een heerlijk menu( het rode menu genomen)met aandacht voor de verschillende smaken op je bord voor een leuke prijs € 32,00 en is echt heel goed.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 314739

Laatst bijgewerkt: 01.08.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/314739.htm


«Toscaanse retraite met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 143 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat