Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Chalet in Bergumermeer bij de Jachthaven

Max.  6   gasten
65m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  gasten
65m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), open keuken(magnetron), woon/eetkamer(TV), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet))

verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Welkom in uw serene toevluchtsoord op Vakantiepark Bergumermeer! Deze lichte en luchtige villa is perfect voor gezinnen of vriendengroepen en biedt plaats aan maximaal 6 gasten, verdeeld over drie knusse slaapkamers. Binnen vindt u een comfortabele woon-/eetkamer, een goed uitgeruste open keuken met magnetron en twee badkamers voor extra gemak. Het privéterras is ideaal voor een zonnig ontbijt of een drankje in de avond, en uw eigen tuin biedt huisdieren en kinderen de ruimte om rond te dwalen.

Deze villa ligt vlakbij het prachtige Prinses Margrietkanaal, op een steenworp afstand van het water, met schilderachtige paden die perfect zijn voor wandelingen met de hond langs het meer of om 's ochtends vroeg te joggen. Laat uw trouwe viervoeter spetteren in het ondiepe water of maak een boottocht vanaf de jachthaven. Het park is ruim en ontspannen, waardoor het ideaal is om buiten te spelen en te wandelen. Kinderen zullen genieten van de nabijgelegen speeltuinen, terwijl u geniet van de rust van het groene Friese platteland.

Sumar biedt gemakkelijke toegang tot authentieke Hollandse ervaringen – van watersporten tot pittoreske stadjes zoals Burgum en Dokkum. Huisdiervriendelijke cafés zijn overal in de omgeving te vinden, zoals It Polderhûs, waar uw hond welkom is op het terras. Na een dagje verkennen kunt u terugkeren naar uw villa voor een duik in het gedeelde binnenzwembad of ontspannen onder de sterrenhemel. Of u nu komt voor rust of avontuur, uw perfecte vakantie in Friesland begint hier.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

aparte wc's 1


Keuken

Magnetron

Apparatuur en toebehoren

Boot
Fietsen
Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Diensten

Sportleraar

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Vakantiepark Bergumermeer is een ideaal vakantieadres voor watersportliefhebbers. Het park beschikt over een jachthaven met trailerhelling. Je kunt je eigen boot meenemen op vakantie! Beschik je niet over een eigen boot, dan bestaat de mogelijkheid om een (zeil)boot of sloep te huren zodat je de schoonheid van Friesland vanaf het water kunt bekijken. Aan faciliteiten op het park is uiteraard ook gedacht. Zo kun je een groot deel van het jaar genieten van het overdekte water- en speelparadijs.
Door de ligging van het park aan het Bergumermeer en het Prinses Margrietkanaal heb je een prachtige uitvalsbasis voor het maken van mooie tochten per boot. Uiteraard kun je ook karakteristieke dorpjes en gezellige steden als Leeuwarden (ca. 21km). bezoeken. Tevens is het Nationaal Park De Alde Feanen met zijn vele meren, veenplassen, rietlanden en moerasbossen een bezoek waard. Wil je echt wat anders, dan kunt u een dagtochtje maken naar een van de Waddeneilanden. Het maken van een dagplanning zal dan ook geen probleem zijn.

Vakantiepark Bergumermeer is een waar paradijs voor watersportliefhebbers, maar de faciliteiten (bijvoorbeeld overdekt zwembad) en omgeving maken dit vakantiepark geschikt voor de hele familie.

Er zijn bepaalde locaties met KPN HotSpots en WiFi (tegen betaling). Het zwembad is van 1 april tot 31 oktober geopend. Bepaalde faciliteiten zijn in het voor- en naseizoen niet/beperkt geopend of aanwezig.

De borgsom voor de slagboomsleutel bedraagd 20 EUR per accommodatie.

Bij de NL-9262-09 is een infraroodsauna tegen 15 EUR voorkeurskosten te reserveren. Neem hiervoor contact op met ons Call Center.

Reserveringen gedaan door bedrijven voor hun eigen werknemers zijn altijd op aanvraag. Mocht de reservering akkoord worden bevonden dan zullen de volgende regels gehanteerd worden: maximaal 1 werknemer per slaapkamer, elke twee weken wordt er een extra eindschoonmaak berekend, elke twee weken wordt er nieuw bedlinnen berekend.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Tennis
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 85. U dient de borg ter plaatse middels een eenmalig machtigingsformulier te betalen.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 6/nacht. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Keukenlinnen: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 3/nacht.
Kinderstoel: € 3/nacht.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Indien uw huisdier niet is aangevraagd, kan toegang tot het park en de geboekte accommodatie worden geweigerd bij aankomst
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


30 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Wouter De Haas

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Aankomst was goed, duidelijk door personeel van de camping. De accommodatie viel tegen wat betreft hygiene en keukengerei en schoonmaak. De omgeving was goed.

Emmy De Hond

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Een prima accommodatie in een mooie omgeving en met een prachtig uitzicht.

Clasine Baks

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Aankomst was perfect, accommodatie was perfect, alleen de receptie, wasserette en het zwembad zijn aan modernisering toe.

Hans Albers

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Boot huren een dag is erg leuk, klimpark in Burgum voor kids leuk om te doen. Wadlopen een aanrader, en een dagje naar Ameland (of Schier of Vlie) een must. (ter plaatse met bus naar strand/stadje)

Le jamtel

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Ruime en schone villa met een mooi terras, We hebben genoten van het buitenzwembad tijdens ons verblijf.

Oualmakran

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

We hebben genoten van ons verblijf! Het buitenzwembad was een succes bij de kinderen, en we hebben de eetgelegenheden in de buurt gewaardeerd. De villa had alles wat we nodig hadden, hoewel ik had gewild dat er iets meer keukengerei was. Over het algemeen een solide ervaring.

Desforges

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Zwembad? Check, Gratis parkeren? Check, Overal een schone en comfortabele sfeer, Perfecte plek voor een weekenduitje met vrienden, Ik kan niet wachten om erover te praten!

minardi

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Ruimte, comfortabele bedden en zelfs een vaatwasser! Ik kan niet geloven hoeveel plezier we hebben gehad in het tuingebied, Perfect voor nachtelijke gesprekken onder de sterren, 10/10 zou ik aanraden

Merotta

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

We hebben een geweldige familievakantie in de villa gehad! Ruim en comfortabel, de kinderen hielden ervan om in de tuin te spelen terwijl wij genoten van de rust. De locatie is perfect om het nabijgelegen nationale park en andere attracties te verkennen.

Cox

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Wat een fantastische plek! De villa was ruim en bood een uitstekende mix van comfort en voorzieningen, De kinderen hielden van de speeltuin in de buurt en wij hebben ons geweldig vermaakt met het verkennen van de nabijgelegen kanalen, Sterk aanbevolen voor gezinnen!

ZILIO

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

De villa was goed uitgerust en schoon, maar wat ons het meest opviel was de vriendelijke sfeer. We voelden ons welkom vanaf het moment dat we aankwamen. De buitenruimte was een bonus, perfect voor onze avondbarbecues.

B84588839

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

De villa was ruim en comfortabel, met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. Hoewel de inrichting een beetje verouderd was, was het schoon en functioneel. Het tuingebied bood een goede plek om te ontspannen na een dag verkennen van de nabijgelegen molens. Over het algemeen een praktische keuze voor iedereen die op zoek is naar een gezellige ontsnapping.

Gingerbcn

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

We hebben echt genoten van ons verblijf in het Bergumermeer Holidaypark! De villa was perfect voor onze familie, met veel ruimte voor iedereen. Het buitenzwembad was een leuke toevoeging, vooral voor de kinderen. We hebben veel tijd doorgebracht met gewoon ontspannen op het terras, dat een prachtig uitzicht had. De locatie was rustig, maar niet te ver van Leeuwarden, dus we hadden het beste van twee werelden. Alleen een opmerking, de WiFi was soms een beetje onbetrouwbaar, maar over het algemeen waren we erg comfortabel en zouden we zeker terugkomen!

Ter maat

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Deze villa is zo'n sfeer! Super ruim, geweldig voor fam-hangouts, Het zwembad is een grote overwinning, vooral voor die zomer Insta-foto's, Ook is de keuken volledig uitgerust, dus koken is een fluitje van een cent, Zeker terugkomen!

De Badts

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Een prachtige plek voor een rustige retraite, De nabijgelegen windmolens gaven een charmante touch aan onze wandelingen, De villa zelf was gezellig, en een volledige keuken maakte ons verblijf nog beter, We hebben wat maaltijden gekookt en genoten van buiten eten

Bormans

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

We genoten van onze tijd in het Bergumermeer Vakantiepark, De kinderen hielden van de kleine speeltuin in de buurt, en wij waardeerden de rustige omgeving, De villa zelf was goed onderhouden, en de WiFi-verbinding was betrouwbaar, wat voor ons een groot pluspunt was, Een goede basis om lokale attracties te bezoeken zonder al te veel gedoe

Marechal

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Zeer ruim en goed ingericht, De bedden waren comfortabel, en we waardeerden het om een aparte woonkamer te hebben, Het is een beetje ver van de belangrijkste attracties, maar de rust maakte het meer dan goed, Zou zeker terugkomen!

Potten

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

We hadden een geweldige verblijf in de villa! De ruimte was perfect voor ons gezin van vijf, en het buitenzwembad was een hit bij de kinderen, We hielden ervan om een volledig uitgeruste keuken te hebben, wat het gemakkelijk maakte om maaltijden te bereiden wanneer we niet uit wilden eten, De locatie was rustig en ontspannend, maar we waren dichtbij genoeg om Leeuwarden voor een dagtrip te verkennen, Zeer aanbevolen!

Breuer

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

De locatie was mooi en rustig, perfect om te ontspannen. We hebben vooral genoten van de lokale restaurants, met heerlijke opties op korte rijafstand. De villa was schoon en had een mooie tuin, maar zou een beetje geüpdatet kunnen worden.

Weller

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

In totaal een aangenaam verblijf, De villa was comfortabel en schoon, Het was geweldig om een privéterras te hebben om 's ochtends van het ontbijt te genieten, Hoewel de inrichting wat verouderd was, verminderde dat niet de aangename tijd die we hadden.

B

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

De situatie is ontspannen, dicht bij Leeuwarden, maar voelt toch als een toevluchtsoord aan. De buitenruimte is perfect om te ontspannen. Gratis wifi was ook een redder in nood. Over het algemeen heb ik de hele ervaring zeer genoten.

C. van der Putten

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Leuk weekje weg geweest, zwembad viel verschrikkelijk tegen, verder alles goed geregeld. Misschien een tip om ook de lucht afzuigventielen in de woning een keer te reinigen.

JH Dijkstra

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

alles was verder goed alleen kun je er niet fatsoenlijk wandelen, wij hadden namelijk een hond bij ons, en die kun je er niet fijn uitlaten, alleen langs de smalle weg, als er een auto langs kwam moest je in de berm.

Wouter De Haas

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Aankomst was goed, duidelijk door personeel van de camping. De accommodatie viel tegen wat betreft hygiene en keukengerei en schoonmaak. De omgeving was goed.

Emmy De Hond

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Een prima accommodatie in een mooie omgeving en met een prachtig uitzicht.

Clasine Baks

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Aankomst was perfect, accommodatie was perfect, alleen de receptie, wasserette en het zwembad zijn aan modernisering toe.

Hans Albers

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Boot huren een dag is erg leuk, klimpark in Burgum voor kids leuk om te doen. Wadlopen een aanrader, en een dagje naar Ameland (of Schier of Vlie) een must. (ter plaatse met bus naar strand/stadje)

C. van der Putten

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Leuk weekje weg geweest, zwembad viel verschrikkelijk tegen, verder alles goed geregeld. Misschien een tip om ook de lucht afzuigventielen in de woning een keer te reinigen.

JH Dijkstra

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

alles was verder goed alleen kun je er niet fatsoenlijk wandelen, wij hadden namelijk een hond bij ons, en die kun je er niet fijn uitlaten, alleen langs de smalle weg, als er een auto langs kwam moest je in de berm.

JH Dijkstra

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

alles was verder goed alleen kun je er niet fatsoenlijk wandelen, wij hadden namelijk een hond bij ons, en die kun je er niet fijn uitlaten, alleen langs de smalle weg, als er een auto langs kwam moest je in de berm.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 318229

Laatst bijgewerkt: 17.08.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/318229.htm


«Chalet in Bergumermeer bij de Jachthaven» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 30 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat