Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 3 kilometer
3 kilometer
Supermarkt 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Station 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
89 Beoordelingen
Totale beoordeling
Georg B.
Wie bereits in den vergangenen Jahren haben wir uns in der Unterkunft sehr wohlgefühlt.
Helmut V.
Voor een verblijf direct in de stad Husum ligt het appartement fantastisch, direct aan het kasteelpark en aan het stadscentrum. Het uitzicht vanaf het grote balkon gaat over de grote parkeergarage van het Theo-winkelcentrum over de daken van Husum. Op het balkon staan een tafel, vier stoelen (met kussens), een volledige ligstoel en een ligstoel zonder rugleuning (elk zonder kussens) ter beschikking. Het appartement is uitzonderlijk ruim, de bedden zijn zeer goed. De woonruimte is bij gebrek aan voldoende (werkende) verlichting vanaf het begin van de schemering te donker om te lezen. In de keuken is alles aanwezig wat je nodig hebt. (Voorzichtig met de pannen, de hitte wordt volledig op de handgrepen overgedragen!). Bijzonder opvallend was de uiterste netheid van het appartement. Een luxe is de in het gebouw aanwezige ondergrondse garage met een lift die direct naar de lift leidt. Aangezien de woning brede deuren heeft en de vloer doorlopend geen obstakels vertoont (tapijten, trappen), is deze goed geschikt voor lichamelijk beperkte personen. In de keuken is de bewegingsvrijheid niet zo groot als in de andere ruimtes. Bij open ramen zijn gematigde verkeersgeluiden te horen.
Günter S.
Zorg prima, locatie goed, appartement mooi, geweldige terras. Het beste is de ondergrondse garage met de lift naar het appartement. Storend zijn echter de verouderde, nutteloze meubels en de doorgezakte stoelen. Desondanks over het geheel genomen zeer positief.
Ralf B.
Super, beter dan verwacht
Silke P.
In de onlinebeschrijving wordt gewezen op het filterkoffiezetapparaat, ter plaatse was er (gelukkig) ook een capsulemachine. Dat zou nuttig zijn geweest, aangezien we speciaal koffiepoeder en filters meegebracht hebben. In principe is het prettig als er voor koffie tenminste een kleine basisuitrusting ter plaatse beschikbaar is. Een strijkijzer zou wenselijk zijn, vooral voor zakenreizigers.
Contact
Bedrijf Ferien an der Nordsee
Mevr. W. Volquardsen
Gastvrouw sinds: 18-01-2021
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 321169
Andere accommodaties van Mevr. W. Volquardsen
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 321169
Laatst bijgewerkt: 20.09.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/321169.htm
«Vakantieappartement Gezinsvakantie Husum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 89 gegeven Beoordelingen.