Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Favoriet van gasten
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 3 kilometer
3 kilometer
Supermarkt 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Station 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
97 Beoordelingen
Totale beoordeling
Rolf S.
Een zeer mooie vakantie in een interessante stad met zeer mooie fietstochten aan de kust en in het binnenland. Het appartement was zeer mooi en super uitgerust. Het enige wat echt ontbrak, was een mooie, zonnige en gezellige buitenzitplaats.
Ulrich F.
Zeer mooi vakantieappartement. Optimale locatie. Er ontbrak niets. Smaakvol ingericht.
Gerrit B.
De zee-eend is mooi. De woning ligt absoluut centraal en is netjes uitgerust. De sauna is eenvoudig te bedienen en ook met meerdere personen kun je daar goed overnachten. We zeuren op hoog niveau - de indeling van de bank - televisie en bank is ongelukkig en nodigt niet uit tot een televisieavond.
Karsten H.
We hebben een geweldige week doorgebracht in dit buitengewone vakantieappartement in Husum - eerder een stijlvolle stadsvilla dan een klassieke vakantiewoning. Ja, het is prijzig, maar elke euro is absoluut gerechtvaardigd. Vanaf het eerste moment hebben we ons heel, heel prettig gevoeld. De villa biedt een rustige, beschermde toevluchtsoord, perfect om te ontspannen en te genieten. De inrichting is van hoge kwaliteit, smaakvol en tot in detail doordacht. Bijzonder te benadrukken is de uitstekend ingerichte keuken, die werkelijk geen wensen openlaat, evenals het ruime en prachtige wellnessgebied, dat voor echte ontspanning zorgt. Alles straalt comfort, kwaliteit en grootheid uit – je merkt dat hier met veel liefde en ambitie is gepland. Er is eigenlijk niets waar we op aan te merken hebben. Een heel bijzondere plus voor ons: Onze twee honden waren van harte welkom, wat helaas niet vanzelfsprekend is en ons verblijf nog eens extra heeft opgewaardeerd. We kunnen deze accommodatie zonder enige beperking en van harte aanbevelen en komen heel graag terug. Een echte highlight in Husum!
Steffanie S.
We hadden een geweldige week in dit zeer mooie appartement. De inrichting is zeer smaakvol en gezellig, alles is verzorgd en schoon. Ook de locatie is geweldig, je bent direct in het centrum. Dankzij het aangename herfstweer konden we uitgebreid door de stad slenteren. Alles was perfect - bedankt!
Contact
Bedrijf Ferien an der Nordsee
Mevr. W. Volquardsen
Gastvrouw sinds: 18-01-2021
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 321178
Andere accommodaties van Mevr. W. Volquardsen
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 321178
Laatst bijgewerkt: 09.10.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/321178.htm
«Vakantieappartement Gezinsvakantie Husum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 97 gegeven Beoordelingen.
Die Lage ist super . Man ist schnell zu Fuss in der Stadt.
Die Lage ist unschlagbar. Die Ferienwohnung befindet sich in etwa 5-Minuten-Gehweite zum alten Stadtkern mit Markt und Fußgängerzone.
Allerdings birgt diese Lage auch ein Manko. Bis auf den einen Stellplatzt neben dem Haus sind keine weiteren Möglichkeiten in der Nähe. Wenn man mit mehreren Fahrzeugen anreisen muss, kann man lange nach einem Stellplatz in der Nähe suchen. Wir waren mit zwei Autos und einem Anhäger da und es war echt nicht einfach, da das Parken am Straßenrand nicht gestattet ist.
Sehr gepflegte und top ausgestattete WHG welche keine Wünsche offen lässt.
Der Wasserhahn in der Küche ist lose und sollte befestigt werden.
Sehr gerne machen wir wieder in Dieser FeWo Urlaub.
Für uns hätte die Verdunkelung in den Schlafräumen deutlich dunkler sein dürfen. Lediglich der Geruch aus dem Abfluss im Keller/Badezimmer war sehr störend, da ist es wünschenswert, wenn das für die nächsten Gäste in den Griff bekommen wird.