Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Favoriet van gasten
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 3 kilometer
3 kilometer
Supermarkt 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Station 7 kilometer
7 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
18 Beoordelingen
Totale beoordeling
Carola G.
Een zeer gezellige woning
Klaus B.
Zeer goed gelegen, rustige en goed uitgeruste woning, waar ik me zeer op mijn gemak heb gevoeld. Zo is het bijvoorbeeld ongeveer 50 km naar Flensburg, Schleswig, Sankt Peter Ording of 50 min. vanaf Bredstedt met de trein naar Sylt. Nordstrand, Husum en de kust zijn ook zeer goed per fiets te verkennen. Ik zou graag terugkomen.
M
Hartelijk dank voor een week pure ontspanning in een prachtige, schone, zeer hoogwaardige, liefdevol ingerichte woning. We hebben ons erg op ons gemak gevoeld, het ontbrak ons aan niets. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. De locatie is perfect, je kunt met de auto, fiets of te voet overal komen. Geweldige wandelingen vanaf het huis, je kunt gewoon de auto laten staan en gaan lopen. Met de fiets naar Hattstedt of Schobüll om te winkelen ben je snel, met de auto sowieso. Verse eieren op straat, gewoon geweldig. Boekingen en contact soepel, super, heel erg bedankt, we zouden weer komen! !
M
We zijn enthousiast over dit mooie, schone, supergezellige vakantieappartement. Hoogwaardige inrichting, alles wat je nodig hebt! Hopelijk waarderen veel andere gasten dit ook en gaan ze er zorgvuldig mee om, alsof het hun eigen is. De locatie is geweldig, mooie wandelingen te voet mogelijk en met de auto is er ook geen probleem. Ook met de fiets goed te verkennen. Verse eieren 300 m verderop, bakker en supermarkt niet ver weg. We zouden weer komen.
Matthias
Het appartement ligt onder het dak in een mooi boerenhuis. De inrichting is compleet, zodat je ook mooi kunt koken. Verse vis rechtstreeks van de haven in Husum is aan te raden. Van hieruit kun je mooie tochten met de fiets maken (er is een overdekte stalling voor de nacht op het terrein). Rustige ligging. Goed om stressvrij te ontspannen.
Contact
Bedrijf Ferien an der Nordsee
Mevr. W. Volquardsen
Gastvrouw sinds: 18-01-2021
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 321220
Andere accommodaties van Mevr. W. Volquardsen
Wobbenbüll, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Hattstedt, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Almdorf, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Husum, Noordzee, Sleeswijk-Holstein
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Advertentienummer: 321220
Laatst bijgewerkt: 04.02.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/321220.htm
«Vakantieappartement Gezinsvakantie Wobbenbüll» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 18 gegeven Beoordelingen.