Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantieappartement Gezinsvakantie Husum

Max.  2   gasten
50m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 2  gasten
50m²
1 Slaapkamers
15% 13.05 tot 02.06.2025
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
tot 15% Korting 13.05 tot 02.06.2025
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Slaapplaats

Slaapkamers
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 3 kilometer

3 kilometer

Supermarkt 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Station 1 kilometer

1 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


31 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.7 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.7 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Hans-Werner M.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een mooie, praktische en volledig uitgeruste vakantiewoning op een ideale locatie nabij de haven en het stadscentrum van Husum.

Christiane S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een rustige, lichte vakantiewoning midden in de oude stad. Perfect!

Erika H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Gelijk om de hoek kon je restaurants en winkelmogelijkheden vinden en toch lag het appartement zeer rustig. We zouden graag nog gebleven zijn, het zal waarschijnlijk niet het laatste bezoek zijn geweest.

Dirk J.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

De verwarming heeft gedeeltelijk niet goed gewerkt en de watertoevoer in de keuken was niet zo geweldig. We hebben ons desondanks zeer prettig gevoeld en komen terug.

Christian G.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

We waren zeer tevreden - de locatie is onovertroffen, het appartement is mooi licht en in uitstekende staat.

Michael S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Groot, helder en schoon met perfecte voorzieningen. Er is niets op aan te merken. Graag weer.

Georg P.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Herhaaldelijk zeer tevreden. We komen graag terug. Iets vervelend is, slechts één sleutelsleutel.

Dirk S.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Alles tot onze beste tevredenheid

Kornelia Bergs

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Er ontbreken bierglazen en een stop voor de gootsteen, evenals een waterkoker.

Tom Helgesen

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Problemen: 1) verwarming in de badkamer 2) geen druk op het badwater

Volker Matthias Koelsche

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Super laag, klasse uitrusting. Het heeft ons erg goed bevallen! We zijn in 2020 weer hier.

K. F.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Alles bestens, graag weer!

Gabriele Stamm-Lehmann

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Deze smaakvol ingerichte en gezellige woning ligt in een romantische steeg in het mooie Husum, dicht bij de haven. We hebben van ons verblijf genoten en komen graag terug!

Edith & Thomas Mühlbachler

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Alles was geweldig, alleen de matrassen zijn al een beetje doorgelegen. Bij het omdraaien kom je altijd in hetzelfde kuiltje terecht.

Simone Pöttgen

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Iets gehorig, maar de sfeer maakt alles goed.

Christine Huss

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Ik kan alleen maar zeggen super. Alles was toll.

Helga Walter

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooie accommodatie op een gunstige locatie. We hebben ons thuis gevoeld.

Caroline P.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Positief: Geweldige locatie, goed onderhouden/schoon; Voorzieningen goed onderhouden en zoals verwacht; Eerste benodigdheden zoals toiletpapier, vaatwastabletten etc. zijn top wanneer je aankomt. Zeer goede bereikbaarheid/service en informatieverstrekking via Vakantie aan de Noordzee-was al onze tweede boeking via jullie. Negatief: de opslagverwarmers werkten niet (het was erg koud die week); deken van de bank heb ik zelf gekocht vanwege de kou in het appartement; Bed was al een beetje doorgezakt; Buitengebied/tuin kan mooi en gezellig worden gemaakt voor gasten/huisgemeenschap.

Esther E.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Het appartement is zeer smaakvol ingericht, centraal gelegen en toch rustig. Het enige nadeel voor ons (bijna 80 jaar oud) is de steile en relatief smalle trap. Dit maakt het sjouwen van koffers wat moeilijk.

Christin B.

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Het appartement bevindt zich in het centrum van Husum en alles is snel bereikbaar, maar toch in een rustige omgeving. Een parkeerplaats dichterbij de accommodatie zou perfect zijn, vooral met een hond en wat bagage die je dagelijks moet meenemen. Je kunt wel even stoppen voor de accommodatie, maar dat werkte helaas vaak niet goed, omdat andere auto's ook wilden passeren. De accommodatie is schoon en licht. Je moet alleen denken aan wc-papier en handzeep, toen we aankwamen was er niet genoeg voor beide personen. Verder alles prima. We zouden er op elk moment weer naartoe gaan.

Sylvia B.

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Een klein appartement uitgerust met alles wat je nodig hebt en zoals vermeld in de objectomschrijving. De uitrusting is echt van hoge kwaliteit met zeer goede potten in de keuken, g e e n Ikea-bestek en heel mooi servies. We raden echter niet aan om voor dit object te kiezen als je erg lang bent (meer dan 1,90 m) of minder slank. De trap naar het appartement is erg laag en het appartement is op sommige plaatsen echt heel krap. In de slaapkamer is er een voldoende grote kast, maar je kunt je koffer niet uitpakken in de kamer als je hem niet op bed wilt leggen. Let op verhuurders, de douche vertoont schimmelvlekken in de voegen, dit heeft een grondige reiniging nodig. Anders was het appartement brandschoon. Helaas was er geen persoonlijk contact met de verhuurders, alles bleef volledig anoniem. Wat we erg jammer vonden, was dat er slechts drie vaatwastabletten klaar lagen, er geen schoonmaakspons met schuurzijde in de keuken lag, ook niets voor een tussentijdse reiniging van de badkamer. Ook geen restjes van bijvoorbeeld azijn en olie of suiker aanwezig, alles moet mee naar huis genomen worden. Dat is erg jammer, omdat we met de trein waren gekomen en daarom niet alles konden kopen en restjes mee naar huis nemen, noch de moeite waard was om ontbrekende dingen te kopen om ze meteen weg te gooien. Dit is niet duurzaam. Daarom ons verzoek, denk ook aan treinreizigers. De locatie van het huis is overigens echt geweldig, het kan niet centraler! Al met al is de accommodatie echter aan te bevelen.

Sabine E.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Een smaakvol ingericht vakantieappartement waar alles wat nodig is aanwezig is. Met liefde ingericht en zeer gezellig. Husum is erg mooi en zeker geschikt voor een korte vakantie en rustzoekers. Voor ons met hond was het helaas niet de juiste locatie. Weinig groen en ook geen parken. Wie een grote hond heeft moet flink zoeken om mooie wandelroutes te vinden. We reden elke dag naar St. Peter Ording... Zoals gezegd, zeer aanbevolen voor een stel of single zonder hond.

Simone P.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het appartement was schoon en modern ingericht. De locatie was erg goed. De koelkast maakte een brommend geluid en in de badkamer en woonkamer waren 3 haken om de ramen vast te zetten los. Maar dat was niet zo erg. Aan het huis moet de huisnummer duidelijk zichtbaar worden aangebracht. We hebben het 's avonds niet meteen gevonden. Maar verder was het een zeer goede accommodatie. Ik zou het graag aanbevelen aan anderen.

Simone P.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het appartement was schoon en modern ingericht. De locatie was erg goed. De koelkast bromde een beetje en in de badkamer en woonkamer waren 3 haken om de ramen vast te zetten los. Maar dat was niet erg. Bij het huis moet je het huisnummer duidelijk zichtbaar ophangen. In het donker konden we het niet meteen vinden. Maar verder was het een zeer goede accommodatie. Ik beveel het graag aan anderen aan.

Sabine E.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Een smaakvol ingericht vakantieappartement waarin alles belangrijk aanwezig is. Liefdevol ingericht en zeer gezellig.
Husum is erg mooi en zeker geschikt voor een korte vakantie en rustzoekers. Voor ons met een hond was het helaas niet de juiste locatie. Weinig groen en ook geen parken. Wie een grote hond heeft, moet behoorlijk zoeken om mooie routes te vinden om te wandelen.
We zijn dagelijks naar St Peter Ording gereden...
Zoals gezegd, zeer aanbevolen voor een stel of single zonder hond.

Kerstin Z.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

alles bij elkaar gewoon super, we voelden ons zo comfortabel in het appartement. Liefdevol ingericht met veel kleine details die alles nog gezelliger hebben gemaakt. De uitrusting perfect en zelden zo'n schone accommodatie ervaren. Hartelijk dank!!!

Christin B.

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Het appartement is in het centrum van Husum en alles is snel te bereiken, maar toch in een rustige omgeving. Een parkeerplaats dichterbij zou perfect zijn, vooral met een hond en wat bagage die je dagelijks moet meenemen. Je kunt kort voor de accommodatie stoppen, maar dat werkte helaas vaak niet zo goed, omdat andere auto's ook wilden passeren. De accommodatie is schoon en licht.

Je moet alleen aan wc-papier en handzeep denken, toen we aankwamen was er niet genoeg voor beide personen. Verder was alles geweldig. We zouden op elk moment weer teruggaan.

Ursula Meier

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het is een heel mooi appartement. We vonden het erg leuk. En misschien een kleine suggestie: de koelkast is erg lawaaierig. Een stop in de gootsteen in de keuken zou fijn zijn. En de houtwormen eten 's nachts vrolijk aan het slaapkamerraam. Maar de vakantie was toch erg leuk! :-)

Dorothea Sager

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We waren enthousiast over hoe men met veel zorg en een goed doordacht concept moderne wooncomfort en een uitnodigende sfeer met elkaar heeft verbonden in een oud huis. Je voelde je meteen op je gemak. We komen graag terug.

Erika H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Direct om de hoek waren er restaurants en winkels te vinden, en toch was het appartement erg rustig gelegen. We zouden graag langer gebleven zijn, het zal waarschijnlijk niet ons laatste bezoek geweest zijn.

Sylvia B.

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Een kleine flat uitgerust met alles wat je nodig hebt en zoals vermeld in de woningbeschrijving. De inrichting is echt van hoge kwaliteit met zeer goede potten in de keuken, geen Ikea-bestek en zeer mooi servies. Wij raden deze woning echter niet aan als u erg lang (meer dan 1,90 m) of minder slank bent. Dit omdat de trap naar de flat erg laag is en de flat in delen echt heel smal is. Er is een voldoende grote kledingkast in de slaapkamer, maar je kunt je koffer niet in de kamer uitpakken, tenzij je die op het bed wilt zetten. Aandacht voor de verhuurders, de douche vertoont tekenen van schimmel in de voegen, dit heeft een grondige schoonmaakbeurt nodig. Voor de rest was de flat onberispelijk schoon. Helaas was er geen persoonlijk contact met de verhuurders, alles bleef volledig anoniem. Wat wij erg jammer vonden was dat er slechts drie vaatwasmachine tabs klaar lagen, geen schoonmaakspons met een schurende kant in de keuken, ook niets voor tussentijdse schoonmaak van de badkamer. Ook zijn er geen restjes van bijvoorbeeld azijn en olie of suiker, want alles moet meegenomen worden. Dat is jammer, want we waren met de trein gereisd en konden dus niet alles kopen en restjes mee naar huis nemen, en het was ook niet de moeite waard om ontbrekende dingen te kopen en ze dan meteen weer weg te gooien. Dat is niet vol te houden. Daarom onze oproep, denk alstublieft ook aan de treinreizigers. Overigens is de ligging van het huis echt geweldig - centraler kan niet! Al met al is de accommodatie een aanrader.


Contactpersoon

Bedrijf Ferien an der Nordsee
Mevr. W. Volquardsen

Mevr. W. Volquardsen

Andere accommodaties van Mevr. W. Volquardsen

Alle accommodaties weergeven van Mevr. W. Volquardsen

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 321264

Laatst bijgewerkt: 13.05.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/321264.htm


«Vakantieappartement Gezinsvakantie Husum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 31 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
tot 15% Korting 13.05 tot 02.06.2025
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat