100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal, woonkamer(TV(smart TV), eettafel, kachel(hout), zithoek), keuken(kookplaat, waterkoker, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche(aangepast voor invalide), wastafel, toilet(aangepast voor invalide)), toilet(wastafel, toilet), bijkeuken(koelkast, vriezer))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel, toilet), overloop(tafelvoetbal), recreatieruimte(TV(smart TV), gezelschapsspellen))
open haard, massagedouche, verwarming, terras(privé), tuin(omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zonneluifel
Geniet van een heerlijke vakantie in dit comfortabele vakantiehuis in Nieuwkuijk. Het is voorzien van een omheinde tuin en een privéterras op het zuiden, waarop je ultiem kunt genieten van je welverdiende vakantie. Ideaal voor 2 gezinnen of familie-uitje! Dichtbij de Loonse en Drunense duinen bevindt zich deze gezellige vakantiewoning. De Efteling ligt zo vlakbij dat je er gemakkelijk naartoe kunt fietsen. Je kunt in dagje shoppen in Den Bosch of het historische vestingstadje Heusden bezoeken, maar een rondvaart over de Binnendieze door historisch Den Bosch is ook zeker de moeite waard. Er zijn heerlijke fiets- en wandelroutes direct vanuit de vakantiewoning te maken. De woning heeft 5 slaapkamers waarvan 4 met een tweepersoonsbed en 1 met twee éénpersoonsbedden. De recreatieruimte is ingericht als game-room, met Smart-TV inclusief chromecast en diverse spellen, zoals tafelvoetbal en biljart.
De slaapkamer met aangrenzende badkamer op de benedenverdieping is geschikt voor gasten met een fysieke beperking. Na een dag in de duinen of de Efteling, kan men nog heerlijk nagenieten op het terras met een BBQ en elektrische zonwering. In het voorjaar kunt u vaak genieten van schapen met lammetjes in de achtertuin. Er is een uitgebreide (ingerichte) keuken, een woonkamer en een eetkamer aanwezig.
In het dorp zijn voldoende eetgelegenheden, waaronder de Emmamolen met haar heerlijke terras, een pannenkoekenhuis en een Sushi-restaurant, allemaal op een steenworp afstand. Populaire nabijgelegen bestemmingen en activiteiten:
o Mountainbiken in de Loonse en Drunense Duinen :Neem uw montainbike mee en fiets naar de duinen, waar u zich kunt uitleven met een tocht door de duinen.
o De dijkroute 40 km :Breng uw fietsen mee en maak en ronde van 40 km over de dijken. U fietst langs kleine dorpjes en langs de Maas. Stop halverwege de ronde in het historische vestingstadje Heusden voor een hapje of een drankje.
o Skatebaan achter de dijk op 100 meter van het vakantiehuis :Neem uw skates mee en maak heerlijke rondjes op de skatebaan op 100 meter ten zuiden van uw vakantiehuis
o Wandeling door het voormalige Land van Ooit :Maak een wandeling door het voormalige Land van Ooit. Bewonder het (niet meer) roze kasteel en de opstelling van het leger in Waterloo. Het bos bevindt zich aan de overkant van de straat van uw vakantiewoning.
o Voetbalveld
o Wielerbaan de Heuvelen :Op 100 meter ten zuiden van uw vakantiewoning bevindt zich de gratis toegankelijke wielerbaan. In het midden van de wielerbaan staan enkele goals, waar de kinderen ongestoord en veilig kunnen voetballen.
o Zwembad 't Run :Fiets via de dijk richting Drunen en op 2 km vindt u het openlucht zwembad Drunen.
o Strandbad de Ijzeren Man in Vught Het langste strand van Brabant. Prachtige recreatieplas in een bosrijke omgeving op 8 km van uw vakantiewoning
o Recreatieplas het Engelenmeer Ten oosten van buurdorp Vlijmen bevindt zich het Engelenmeer. Op 6 km afstand van uw vakantiewoning bevindt zich deze plas waar u op een warme dag een heerlijke duik kunt nemen.
o Kathedraal Sint-Jan :Vergeet niet tijdens het uitstapje in Den Bosch de Sint-Jan te bezoeken. Beleef de Sint-Jan tijdens de rondleidingen in de kathedraal, de toren en het museum.
o Het Noordbrabants Museum :Even cultuur snuiven in het prachtige Noordbrabants Museum.
o Safaripark de Beekse Bergen :Waan u in Afrika en ga op safaritocht in Hilvarenbeek. Op 25 km bevindt zich dit unieke natuurpark.
o Best ZOO :Kleine dierentuin met speeltuin voor een dagje vermaak op 30 km van uw vakantiewoning
o Op 18 km van uw vakantiewoning vindt u het middeleeuws kasteel Ammersoyen uit 1300. Herbeleef de riddertijd in dit mooie gerestaureerde kasteel.
o Slot Loevestein :Op 24 km afstand van uw vakantiewoning bevindt zich Slot Loevestein, met zijn rijke geschiedenis. De meest markante gebeurtenis is ongetwijfeld de bijzondere ontsnapping van Hugo de Groot.
o Attractiepark DippieDoe :Leuk attractiepark voor de kleintjes. Bij regenachtig weer kunnen de kinderen zich ook binnen uitleven.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
Status
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Restaurant 37.2 kilometer
37.2 kilometer
Stadscentrum 7 kilometer
7 kilometer
Luchthaven 45 kilometer
45 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
17 Beoordelingen
Totale beoordeling
GJ Son
Geweldige plek in een prachtige omgeving.
Ideaal voor fietstochten en natuurwandelingen.
Prima woning voor 6 - 10 bewoners.
Maj van Gemeren
Ruime woning, schoon en leuke lokatie!
Monique van Echten
Alles was heel schoon, als wat je nodig hebt was aanwezig en we werden vriendelijk ontvangen, incl een flesje wijn! Zeker een aanrader in deze omgeving!
Lars van Dommelen
Top verblijf, gezellig weekend
F Biggelaar
Het huis is gedateerd, uitzicht is niet geweldig, vanuit de eettafel is het uitzicht rommelig kas van de buren , was op de foto's niet zichtbaar, en dat is jammer. Bedden matig , 2 verschillende kussens in een tweepersoonsbed. Wel goed verzorgd het linnengoed en het was zuiver.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 326115
Andere accommodaties van Belvilla
Udenhout, Nederland, Europa
Udenhout, Nederland, Europa
Udenhout, Nederland, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Veen, Nederland, Europa
Veen, Nederland, Europa
Lith, Nederland, Europa
Neem contact op
Advertentienummer: 326115
Laatst bijgewerkt: 18.02.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/326115.htm
«Vakantiehuis bij de Efteling met tuin» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.