Hoe duur is een vakantiewoning in Zinnowitz?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zinnowitz vinden vanaf 30 € per nacht.
65m² tot 4 personen, 2 slaapkamers, parkeerplaats, wifi, terras Eerste verhuur augustus 2025
3 slaapkamers, 7 personen, 2 badkamers douche/WC, sauna, open haard, vloerverwarming
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Haus Vincent; Zinnowitz
tweekamer-vakantiehuis voor 2+1 pers.; maisonnette; 50 m² woonoppervlakte; slaapgedeelte op de begane grond (tweepersoonsbed en extra bed); op de begane grond ingerichte keuken, badkamer (douche/WC), woongedeelte met terras,
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.3
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4+1 personen met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon.
Vakantiehuis met uitzicht op het water, sauna, open haard, buitenzwembad, wifi, wallbox, Netflix
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
Vakantiewoning Haus Vincent-Type I.1
Wij bieden u een 3-kamerappartement voor max. 4 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met terras.
Vakantiehuis Meier in Zinnowitz op Usedom: 80 m², max. 4 personen, 2 kamers en op slechts 150m van het strand.
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met terras, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Duurzaam
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Duurzaam
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
Welkom in Villa MODERNE ZEITEN, een huis gebouwd in 2011 onder riet, bekroond met 5 sterren, dat niets te wensen overlaat!
Duurzaam
Zinnowitz Ostsee-Quartett W10OQP
Zinnowitz Ostsee-Quartett W10OQP: 65 m², 3 kamers, tot 6 personen – Geniet van vakantie op Usedom!
Vakantiewoning Huis Vincent Type III
leuke kleine vakantiewoning met 19 m² voor max. 2 personen, uittrekbare slaapbank (140x190), ingerichte keuken met gootsteen, SAT`-TV en badkamer met douche/WC, terras met tuinmeubelen
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met balkon, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Zeer duurzaam
FeWo Annabelle op slechts 500 m van het strand
rustige centrale ligging in het centrum op 500 meter van het strand 2 slaapkamers, 2 badkamers, groot terras Garage parkeerplaats WLAN
exclusief vakantie appartement wren
Voor uw vakantie bieden wij u een exclusieve, hoogwaardige en liefdevol ingerichte vakantiewoning voor max. 4 pers. met terras op een zeer goede locatie in de badplaats Zinnowitz.
10% Actie 03-01-2026 - 20-02-2026
Appartement Morgensonne met 2 slaapkamers
Charmant appartement Morgensonne op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een houtkachel, een moderne badkamer en een terras.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Nr.2 Kirchstraße
600 meter naar het strand Appartement op de begane grond met groot terras 2 tot 4 personen WLAN
Huis met 3 kamers, 2 badkamers, sauna, open haard, tuin met gazebo, buitenzwembad, WiFi, uitzicht op het Achterwasser
Zeer duurzaam
Welkom in het wooncomplex "Residenz Bellevue" op een uniek mooie locatie Rustig gelegen 4-sterren penthouse flat Gratis WLAN, parkeergarage
Vakantiewoning met 1 slaapkamer, woon/slaapkamer met kitchenette, een badkamer met bad en douche mogelijkheid en een sauna voor maximaal 4 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 79€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 135€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 36% vrij
133€ voor 27 dec. - 03 jan.
109€ Jaarlijks gemiddelde
36% voor 27 dec. - 03 jan.
60% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zinnowitz vinden vanaf 30 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Zinnowitz zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vakantiehuis op Usedom, Bungalow en Vakantiewoning Freya Haus Oie-Idyll zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Zinnowitz zijn er 216 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!