Hoe duur is een vakantiewoning in Zinnowitz?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zinnowitz vinden vanaf 30 € per nacht.
Appartement Abendmond met 2 slaapkamers
gezellig appartement Abendmond op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer en een terras.
Zeer duurzaam
3 slaapkamers voor 6 personen + 1 slaapbank voor de 7e persoon,1 kinderbed,2 badkamers douche/wc,sauna,open haard,vloerverwarming
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met terras, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Duurzaam
Vakantiehuis met uitzicht op het water, sauna, open haard, buitenzwembad, wifi, wallbox, Netflix
-15% Korting 12-12-2025 - 19-12-2025
Vakantiehuis onder riet voor 6 volwassenen, terras, tuin, sauna, open haard, WLAN
-10% Korting 16-11-2025 - 19-12-2025
Duurzaam
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
Bijzonder duurzaam
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
-10% Korting 09-11-2025 - 19-12-2025
Duurzaam
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
U woont in het vakantiehuis Sternchen op het terrein van de liefdevol gerenoveerde Villa Helga op een centrale locatie in Zinnowitz. Het is slechts ongeveer 700 meter naar het strand.
Zeer duurzaam
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Duurzaam
Rustig vakantieverblijf vlakbij het strand
Appartement Nachtstern met 2 slaapkamers
gezellig appartement Nachtstern op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer en een terras.
Zeer duurzaam
Nieuwe exclusieve vakantiewoning ,,ILEX" met terras met 2 slaapkamers in Zinnowitz 2 tot 4 personen extra bed mogelijk WLAN Honden zijn welkom.
3 slaapkamers, 7 personen, 2 badkamers douche/WC, sauna, open haard, vloerverwarming
Tweekamerappartement in Zinnowitz Usedom
Vakantiehuis met 1 slaapkamer, woon/slaapkamer met aparte keuken, 1 doucheruimte voor maximaal 4 personen. Het zonneterras kan ook worden gebruikt als eethoek.
Een lichte flat, aan de rand van het bos, met het geluid van de zee in de zeebries! Uw appartement biedt u 2 slaapkamers, harmonie en een moderne, hedendaagse inrichting!
Zeer duurzaam
Vakantiewoning op de begane grond met terras voor 2 tot 5 personen aparte berging voor fietsen gratis parkeren bij het huis WLAN
Droomvakantie in vakantiewoning Lilly
exclusieve vakantiewoning op de begane grond van een nieuw wooncomplex, 55m², 2 slaapkamers, open haard, WLAN, lift, klein balkon - zuidzijde, externe rolluiken, insectenhorren, vloerverwarming, parkeerplaats
Ruime en zonnige vakantiewoning op een woonoppervlakte van 70 m² voor 2-4 personen met groot dakterras, centraal gelegen in Zinnowitz Usedom Parkeerplaats/carport WLAN
Vakantiehuis met 109m² voor maximaal 8 personen voor een vakantie zoals thuis. Sauna W-LAN, tafelvoetbal, enz., 350m naar het strand, zeer rustige ligging.
Vakantiewoning Nr.2 Kirchstraße
600 meter naar het strand Appartement op de begane grond met groot terras 2 tot 4 personen WLAN
Appartement Morgensonne met 2 slaapkamers
Charmant appartement Morgensonne op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een houtkachel, een moderne badkamer en een terras.
Zeer duurzaam
Baltic Sea Quartet in Möskenweg 5 Whg 5
51 m2; 2 kamers 1 slaapkamer 1 toilet(ten) 1 badkamer Balkon Niet-roken Garage TV WIFI Verwarming Vaatwasser Kinderbed Geen huisdieren
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 81€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 135€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 37% vrij
78€ voor 22 nov. - 29 nov.
109€ Jaarlijks gemiddelde
77% voor 22 nov. - 29 nov.
60% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zinnowitz vinden vanaf 30 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Zinnowitz zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vakantiehuis op Usedom, Bungalow en Vakantiewoning Freya Haus Oie-Idyll zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Zinnowitz zijn er 213 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!