Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Vakantiehuis in Orange met privézwembad

Max.  10   personen
120m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 10  personen
120m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

4 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

4 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV, zithoek), eetkamer(eettafel(10 personen)), keuken(waterkoker, broodrooster, afzuigkap, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), bubbelbad, douche, toilet), toilet, wasruimte(wasdroger, wasmachine, strijkplank, strijkijzer))

Tussenetage: (2-pers. bed)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(140 x 200 cm), stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), douche), badkamer(douche, wastafel, toilet))

ledikant, airconditioning, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 8 x 4 m.)

Geniet van een onvergetelijke familievakantie in dit charmante vakantiehuis in Orange, perfect voor quality time samen. De accommodatie verwelkomt uw trouwe viervoeter en biedt een privézwembad voor een verfrissende duik en een ontspannend bubbelbad om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen.

Het huis ligt dicht bij gezellige restaurants waar u kunt genieten van lokale lekkernijen en drankjes, en ook dicht bij het bruisende nachtleven met vele nachtclubs. Het centrum van Orange is vlakbij en een bezoek aan het historische Avignon is slechts een korte rit verwijderd.

Ontspan in de goed onderhouden tuin op comfortabel meubilair of blijf koel binnen dankzij de airconditioning tijdens warme zomerdagen. Parkeren is mogelijk op het terrein, waardoor deze villa een uitstekende keuze is voor uw volgende Provençaalse vakantie.

Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 120,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Broodrooster
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

2 driepersoonskamer
1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Restaurant 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Station 1 kilometer Orange

1 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Max. 1; € 2,50/nacht. (please reserve),on requestDogs as pets.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 28 jaar zijn niet toegestaan


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


67 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Marian van Duijn

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Perfecte ruimtes als je er wil verblijven met kinderen en of huisdieren.

Leon Dalenoord

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Wij kwamen aan en blijkbaar woont de eigenaar in de tuin, toen we in het huis kwamen bleken er 2 camera’s in het huis te hangen. De eerste nacht regende het en in een van de slaapkamers stroomde het water zo naar binnen. De airco’s maakten vreselijke herrie. De badkamer beneden zat steeds vol met naaktslakken, het zwembad keek de huiseigenaar niet naar om na een week was het zo vies dat je er niet meer in wou zwemmen. De bedjes buiten bij het zwembad viel net als de bedden binnen bijna uit elkaar. De keukenstoelen waren zo smal dat je als je een iets bredere figuur hebt niet in kan zitten. Al met al zeer slecht

Victor Blackman

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Zwembad echt vuil ! In de 2 wk eigenaar niet gezien om het zwembad te kuisen ! Onze 2e dag muizenvergif en muizenvallen moeten gaan kopen omdat ze gewoon over het aanrecht liepen ! Kapotte bedden bij het zwembad , geen parasols houten terras dat gewoon rot was ! Kapotte vlijmscherpe tegels ! Geen ladder om in zwembad te geraken! Gewoon opgelicht

Inge50

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Een ruim en charmant vakantiehuis! We hebben vooral genoten van het bubbelbad en het rustige tuin gedeelte. De indeling van het huis is perfect voor grotere gezinnen, en de kinderen hadden veel ruimte om te spelen. We hadden enkele kleinere problemen met het wifi, maar de gastheer heeft ons snel geholpen. Als je op zoek bent naar een plek die ontspanning combineert met de mogelijkheid voor nachtleven in de buurt, is dit de juiste plek.

Erwin van de Sande

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Prima verblijf gehad hier. We waren met een gezelschap met 4 kinderen en die hebben zich allemaal prima vermaakt. Heerlijk zwembad voor het terras dat doormiddel van een hekje afgesloten is zodat de kleine kinderen niet zomaar het water in kunnen lopen. Fijn dat er een wasmachine en droger is zodat je zelf je was kan draaien. Kamers zijn groot genoeg, alleen op 1 kamer geen airco daar was het in de nacht erg warm. Aanrader om te boeken!

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Neem contact op

Advertentienummer: 348211

Laatst bijgewerkt: 10.11.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/348211.htm


«Vakantiehuis in Orange met privézwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 67 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit