Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

5 persoons vakantie huis in Strandby-By Traum

Max.  5   gasten
70m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 5  gasten
70m²
3 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(satelliet, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), carport, verwarming(elektrisch), terras(30 m2), terras(overdekt, 12 m2), BBQ, lucht-lucht warmtepomp

Ferienhaus im schwedischen Stil, mit Torfdach und ca. 150 m vom Strand entfernt gelegen. Das Haus wurde laufend instand gehalten und präsentiert sich hell und behaglich eingerichtet, so dass man sich gleich wohl fühlt. Eingang mit Flur, Badezimmer, Schlafzimmer, Wohnzimmer mit Ausgang zur Terrasse, Küche mit Essplatz und zwei weitere Schlafzimmer. Mehrere Terrassen umgeben das Haus. Keine Vermietung an Jugendgruppen.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that  you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Barbecue
Parkeren
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1 eenpersoonskamer
2 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: DKK 950, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 135 p.p./verblijf.
Elektriciteit: DKK 3,40/kWh.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: DKK 100/verblijf.
Kinderstoel: DKK 100/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden
•Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
•Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.

meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


30 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,6 van 5
4.6 Inrichting
4.6 Prijs / kwaliteit
4.6 Service
4.6 Ligging
4.6 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Markus Krause

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

We waren vooral gecharmeerd van de nabijheid van de Baltische Zee en het heideveld achter het terras. Dat zag er echt geweldig uit.

Peter Müller

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Zeer leuke sfeer dankzij het houten huis, het begroeide dak, de meubels en de oven, heel rustig maar dichtbij het strand,

Thomas Kühne

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

De ligging in het duinlandschap, de nabijheid van de zee, het natuurgebied,

Peter-Jörg

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het huis was mooi en goed uitgerust. Er ontbrak niets!

Patrick

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

De sfeer, de faciliteiten en de locatie

everaerts

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

Schoffelen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Perfect voor een gezinsuitje, De indeling was comfortabel en de lichte interieurs zorgden voor een aangenaam verblijf, Vriendelijke host en schone voorzieningen,

D,

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Rustig en gezellig! De locatie was perfect voor een vredige retraite, slechts een korte wandeling naar het strand, De kinderen genoten van de stapelbedden, en wij waardeerden de ruime woonkamer, Alles was netjes en goed onderhouden, Geweldige waarde voor een gezinsreis,

Zegers

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

We hadden een geweldige tijd in deze charmante blokhut! Het is slechts een korte wandeling naar het strand, en we hielden ervan om op de overdekte terras te hangen, De plek was echt licht en voelde als thuis, Het enige is dat de WiFi soms een beetje langzaam was, maar we kwamen eroverheen, Zou zeker terugkomen!

Van Camp

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Perfecte plek voor een strandvakantie, De cottage was ruim genoeg voor 5 van ons en had alle comfort die we nodig hadden, De BBQ op het terras was een hit! Wees je er alleen van bewust dat de schoonmaakvergoeding een beetje hoog is, maar het is het echt waard voor de ruimte en het comfort,

Piliugin

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

Perfect voor onze gezinsvakantie! De cottage was precies zoals beschreven—charmant en ruim, We hielden van de buitenruimtes, vooral het overdekte terras voor onze gezinsbarbecues, De korte wandeling naar het strand was een bonus, Zou het aanbevelen aan anderen die op zoek zijn naar een ontspannen uitje,

Vandenbroucke

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

Supergezellig en schoon! Het overdekte terras is geweldig om te chillen. Pro tip: neem je eigen eten mee voor de BBQ, het is een hele belevenis. De wifi was prima voor wat nachtelijk TikTok-scrolling. Kortom, de perfecte plek om herinneringen te maken met de groep.

Spieck

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Genoten van ons verblijf! De hut had een geweldige indeling, en het was fijn om al die moderne voorzieningen zoals een vaatwasser en wasmachine te hebben. De locatie was vredig, wat het gemakkelijk maakte om te ontspannen. Een solide keuze voor gezinnen en groepen.

Mielke

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

De hut was mooi, maar voelde zich een beetje geïsoleerd aan. Als je op zoek bent naar een rustige retraite, ben je hier aan het juiste adres. We genoten van het strand en de nabije natuur, maar wees bereid om te rijden voor eetmogelijkheden. Al met al een mooie plek voor wat uitrusting.

Bollmann

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

We hadden een mooie tijd in deze mooie hut. De inrichting was gezellig en de indeling was goed doordacht voor onze familie. De buitenruimtes waren perfect om van de zon te genieten. Een geweldige plek voor een ontspannen vakantie!

Joachim Moczko

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het huis is prachtig gelegen in een rustige omgeving net achter de duinen en op ongeveer 150 meter van het natuurlijke strand met fijn zand. Het grote perceel heeft een klein stukje grasveld bij de oprit en bij de ingang van het huis, dat natuurlijk is met wilde grassen, heide. , Korstmossen, mossen en dennenbomen, Het huis is gezellig en ingericht met alles wat je nodig hebt voor dagelijks gebruik. Buiten is er voldoende terrasruimte, deels overdekt en met veel zitmeubilair, zodat je altijd wel een plekje hebt om te zitten overdag De negatieve punten die ik helaas moet vermelden zijn dat het tweepersoonsbed ons erg hard leek en we daarom vaak niet goed sliepen. Verder kan het huis alleen verwarmd worden door een lucht-lucht warmtepomp de elektrische kachels die nog steeds in de kamers aanwezig zijn, werken niet meer. Als het koud is, is dat niet genoeg, omdat de meer afgelegen kamers erg koel blijven, vooral als je de deuren sluit om wat privacy te hebben.

Thomas Kühne

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

De ligging in de duinen, de nabijheid van de zee, het natuurlijke perceel,

Markus Krause

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Vooral de nabijheid van de Oostzee en het heideveld achter het terras vonden we erg leuk. Het zag er echt prachtig uit.

Peter-Jörg

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Het huis was mooi en goed uitgerust. Er ontbrak niets!

Joachim Moczko

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Het huis is erg mooi gelegen in een rustige omgeving net achter de duinen en ongeveer 150 meter van het natuurstrand met fijn zand. Het grote perceel is naast een klein grasveld bij de ingang en de voordeur natuurlijk met wilde grassen, heide, korstmossen en dennen. Het huis is gezellig ingericht met alle benodigdheden voor dagelijks gebruik. Buiten is er voldoende terrasruimte, gedeeltelijk overdekt en met veel zitgelegenheid, zodat je overdag altijd een plekje in de zon vindt. Als negatieve punten moet ik helaas vermelden dat het tweepersoonsbed voor ons zeer hard aanvoelde en we daardoor vaak niet goed hebben geslapen. Bovendien kan het huis alleen nog maar worden verwarmd door een lucht-lucht warmtepomp, en de nog bestaande elektrische kachels in de kamers werken niet meer. Bij koud weer is dat niet voldoende, want de meer afgelegen kamers blijven dan erg koel, vooral als je de deuren sluit om wat privacy te hebben.

Peter Müller

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Zeer mooie sfeer door het houten huis, het begroeide dak, het interieur en de oven. Zeer rustige maar strand nabije locatie.

Patrick

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

De sfeer, de faciliteiten en de locatie

Markus Krause

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Vooral de nabijheid van de Oostzee en het heideveld achter het terras beviel ons erg goed. Dat zag er echt prachtig uit.

Joachim Moczko

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Het huis is erg mooi gelegen in een rustige omgeving direct achter de duinen en ongeveer 150 meter van het natuurstrand met fijn zand. Het grote terrein is naast een klein grasveld bij de ingang en de voordeur natuurlijk met wilde grassen, heide, korstmossen en dennen. Het huis is gezellig en uitgerust met alles wat je nodig hebt voor dagelijks gebruik. Buiten zijn er voldoende terrassen, deels overdekt en met veel zitmeubels, zodat je altijd een plekje in de zon kunt vinden. Als negatieve punten moet ik helaas vermelden dat het tweepersoonsbed voor ons erg hard was en we daardoor vaak slecht hebben geslapen. Bovendien kan het huis alleen nog verwarmd worden door een lucht-luchtwarmtepomp, en de nog bestaande elektrische kachels in de kamers werken niet meer. Bij koud weer is dat niet voldoende, want de afgelegen kamers blijven dan toch erg koel, vooral als je de deuren sluit voor wat privacy.

Peter Müller

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Zeer mooie sfeer door het houten huis, het begroeide dak, de inrichting en de kachel. Zeer rustige maar strandachtige locatie.

Thomas Kühne

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

De locatie in het duinlandschap, de nabijheid van de zee, het ongerepte terrein,

Peter-Jörg

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Het huis was mooi en goed uitgerust. Er ontbrak niets!

Patrick

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

De sfeer, de faciliteiten en de locatie

Peter-Jörg

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Het huis was mooi en goed uitgerust. Er ontbrak niets!

Patrick

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

De sfeer, de faciliteiten en de locatie


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 348512

Laatst bijgewerkt: 16.06.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/348512.htm


«5 persoons vakantie huis in Strandby-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 30 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat