Vakantieappartement Gezinsvakantie Nieblum
Fantastische ligging
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 1.2 kilometer
1.2 kilometer
Supermarkt 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 04-07-2025
9 Beoordelingen
Totale beoordeling
We hadden een onvergetelijk verblijf op Föhr. Het prachtig en liefdevol ingerichte, ruime 2-kamerappartement ligt op de begane grond van een rieten dak huis. De locatie is centraal gelegen in Nieblum, met uiterst korte afstanden naar de lokale supermarkt, bakker, fietsverhuurder, zeer goede restaurants (bijv. "Altes Landhaus") en cafés. Ondanks de centrale ligging bevindt de accommodatie zich aan het einde van een rustige doodlopende straat zonder doorgaand verkeer. De woning heeft (zoals alle begane grond woningen) directe toegang tot een eigen klein terras met daarachter een grote en verzorgde tuin. Onze woning was uitgerust met een vaatwasser, waterkoker, koffiezetapparaat, moderne TV, snelle internetverbinding (LAN en W-LAN), rijkelijk bestek en servies, een goedgevulde en smaakvolle bibliotheek, geluidssysteem en diverse andere voorzieningen die ver boven gemiddeld waren. De gehele woning (en de accommodatie) was "pickobello" schoon en verzorgd. Hetzelfde gold voor het ter beschikking gestelde beddengoed en handdoeken. Onze volgende Föhr-vakantie, in "ons appartement", komt zeker. Duidelijke, 100% aanbeveling!!
Dit was al de 10e Mijn-Föhr-vakantie in wisselende accommodaties. Alle waren goed, Bornholm behoort tot de besten.
Goede ontspanning is gegarandeerd.
De meubelstelling van het terras is mager. Vooral de zonbescherming was niet voldoende. (te kleine en onstabiele parasol) De tuin is geweldig en het was heel rustig, hoewel we in het dorpscentrum woonden. Verder vonden we het erg leuk.
Het slaapkamer was naar onze mening te klein. Ook moet u de klanten vertellen dat er geen telefoonontvangst is. Om te bellen moesten we 100 tot 200 meter uit het huis gaan. Verder is de woning zeer mooi ingericht.
Contactpersoon
Bedrijf SECRA Bookings GmbH

Andere accommodaties van SECRA Bookings GmbH
Vakantieappartement
Nieblum, Noord-Friese Waddeneilanden, Noordzee
5 Beoordelingen
vanaf €50 Per nacht
Vakantieappartement
Nieblum, Noord-Friese Waddeneilanden, Noordzee
5 Beoordelingen
vanaf €70 Per nacht
Vakantieappartement
Nieblum, Noord-Friese Waddeneilanden, Noordzee
15 Beoordelingen
vanaf €70 Per nacht
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Noord-Friese Waddeneilanden
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 356272
Laatst bijgewerkt: 06.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/356272.htm
«Vakantieappartement Gezinsvakantie Nieblum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 9 gegeven Beoordelingen.
en commissies
