Appartement in Cetona met zwembad
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(sfeerhaard, zithoek), eetkamer(eettafel(12 personen)), woonkeuken(kookplaat, houtfornuis, afzuigkap, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, wastafel, toilet, bidet, airconditioning), toilet(toilet), wasruimte(wasmachine), terras(privé, overdekt))
Op de 1e etage: (gang, slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, bad met douche, wastafel, wastafel, toilet, bidet, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))
patio, tuin(privé, omheind, aangelegd), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, buiten, 15 x 7 m.), jeu de boules baan
Voor een ontspannen verblijf in Italië vindt u dit prachtige vakantiehuis, perfect voor een comfortabel verblijf, met een privézwembad en een omheinde tuin. De accommodatie is ideaal voor grote gezinnen en u mag maximaal 2 huisdieren meenemen.
U kunt wandelen in de aantrekkelijke omgeving en ook een fietstocht is zeer de moeite waard. Met de auto kunt u gemakkelijk naar het prachtige Lago Trasimeno rijden, waar u watersporten kunt beoefenen en kunt genieten van een ontspannen dag langs de oevers.
De accommodatie beschikt over parkeergelegenheid en in de zomer kunt u afkoelen in het prachtige privézwembad. U kunt de barbecue aansteken voor een gezellige avond in de tuin en genieten van een leuk spelletje op de jeu de boulesbaan. Bij aankomst dient u een borg van € 1.000,00 te betalen, die u aan het einde van uw verblijf terugkrijgt, onder aftrek van eventuele schade.
Het zwembad is geopend van 1 mei tot 31 oktober.
Licentie- of registratienummer: IT052008C2LKUKPZKL
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Restaurant 0.06 kilometer
0.06 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 18-08-2025
21 Beoordelingen
Totale beoordeling
Wetzel
Mooie villa met privézwembad, perfect voor een ontspannen korte vakantie. De tuin was mooi en ideaal voor avondbarbecues.
Tierney
We hadden een heerlijke tijd in Villa La Felce! Ik hield van het privézwembad, het was zo fijn om te ontspannen na een dag verkennen van Lago Trasimeno. Het huis was goed uitgerust en schoon, maar de WiFi was een beetje traag. Toch, helemaal de moeite waard!
G
Dit huis is een verborgen pareltje! Ruim en mooi ingericht, we hebben heerlijk gekookt in de keuken en genoten van maaltijden op het terras, de WiFi was betrouwbaar, wat een pluspunt was voor onze groep,
Anna
Villa La Felce was prachtig en goed gelegen. We vonden het heerlijk om onze eigen maaltijden te kunnen koken en de lokale markten waren uitstekend voor verse ingrediënten. De omgeving is erg rustig, een perfect toevluchtsoord van het stadsleven.
Doreen
Fantastisch vakantiehuis! Het privézwembad was verfrissend en de tuin was perfect voor onze kinderen om in te spelen. We hebben genoten van de BBQ. Het enige nadeel was de inchecktijd, die voor ons iets te vroeg leek.
Sophie
Wij hebben genoten van ons verblijf in Villa La Felce! Het had een rustieke charme die het gevoel gaf van een echt Italiaans uitje. Het nabijgelegen Bagni San Filippo was een leuk dagtochtje voor een beetje lokale cultuur.
Baldo
Heeft een uitstekende ontvangst voor huisdieren, wat een groot voordeel is. Het WiFi was redelijk en er was genoeg ruimte voor iedereen. Ik zou het zeker aanbevelen voor een ontspannen verblijf in Italië.
Vh
De sfeer in Villa La Felce was precies wat we nodig hadden voor een ontspannen vakantie. We waardeerden de netheid en de vele voorzieningen die werden aangeboden. Het was een beetje moeilijk te vinden de eerste keer, maar het was het echt waard!
Hans
We hebben een fantastische week hier doorgebracht! Het zwembad was verfrissend en de tuin was heerlijk voor onze ochtendkoffie. Een korte autorit naar Città della Pieve maakte dagtochten gemakkelijk. Het terrein is goed onderhouden en we voelden ons echt thuis, ver van huis.
Ragna
We hebben een heerlijke tijd gehad in Villa La Felce. De locatie was vredig en sereen, ideaal voor ontspannende wandelingen in de natuur. Het huis was goed uitgerust en comfortabel met voldoende ruimte voor onze groep. Een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.
PONS LOPEZ
Ruim en gezellig, bovendien is het privézwembad anders, ideaal voor een gezinsreis, en het nabijgelegen Meer van Trasimeno is een must voor plezier met watersporten, super ontspannen sfeer, ik vond het geweldig.
Marin Arevalo
Deze villa overtrof onze verwachtingen! De tuin en het zwembad waren perfect voor luie middagen, en de nabijgelegen parken waren geweldig om met onze hond te wandelen. De gastheer liet ons ons zeer welkom voelen, we komen zeker terug!
Renate
Dit vakantiehuis was licht en ruim en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Het privézwembad was een heerlijke toevoeging, vooral tijdens de warme zomerdagen. Wij overwegen zeker om terug te keren.
Liesbeth
Villa La Felce overtrof onze verwachtingen. De kamers waren gezellig en we vonden de open haard heerlijk voor de koude nachten. Het was ook een prima uitvalsbasis voor dagtochtjes naar nabijgelegen steden als Cetona en Montepulciano.
Verburgt
De locatie is schattig, niet ver van eetgelegenheden, Gratis parkeren is een groot pluspunt, De host was ontspannen en gastvrij, Perfect voor een weekenduitje of een langere vakantie
Vroling
Wat een charmante plek! De decoratie gaf een gezellige sfeer, en we voelden ons meteen thuis, We hielden van fietstochten in de omgeving en vonden een paar geweldige lokale restaurants in de buurt, vooral Ristoro Lupo Dè Lupis, dat op slechts een korte rit afstand was
Aafjes
Villa La Felce is een hele vibe, Het zwembad is perfect voor zomerse hangouts en de tuin is low-key prachtig voor relaxte avonden met een BBQ, Perfect voor gezinnen of een squad-uitje, Zeker een plek om op Instagram te flexen
Koll
Ons verblijf in Belvilla by OYO Villa La Felce was niets minder dan geweldig! Het privé zwembad van de villa was het hoogtepunt voor onze familie, waar de kinderen zaten te spetteren terwijl wij in de zon lagen. De tuin was ruim en perfect voor avondbarbecues onder de sterren. We waardeerden de rustige omgeving, en een korte wandeling leidde ons naar mooie fietspaden. Het is een geweldige plek voor families die willen ontspannen en van de natuur willen genieten. Zeer aan te bevelen!
Roesler-Mahnken
We hebben ons verblijf echt genoten, De indeling van de villa was perfect voor onze twee gezinnen en bood veel ruimte en privacy, Het was geweldig om een aparte ruimte voor de kinderen buiten te hebben om te spelen, We hielden ook van de lokale eetgelegenheden, vooral het Ristorante Castello di Fighine.
Stefanie
De accommodatie is prachtig onderhouden en zeer ruim. We hadden alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Het nabijgelegen Lago Trasimeno was een fantastische dagtrip voor watersport en ontspanning.
Guest
Customer guestbook entry
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Toscane
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 369100
Laatst bijgewerkt: 20.08.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/369100.htm
«Appartement in Cetona met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.
en commissies
