Vakantieappartement Gezinsvakantie Norddorf
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 1.2 kilometer
1.2 kilometer
Supermarkt 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Station 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 26-07-2025
16 Beoordelingen
Totale beoordeling
We hadden een geweldig verblijf in de Lachmöwe. Het appartement is zeer goed uitgerust en was bij onze aankomst brandschoon. We komen graag terug :)
We zijn al meerdere keren in de Lachmöwe geweest en steeds weer met plezier.
We waren nu al voor de 3e keer in de Lachmöwe en het heeft ons weer erg goed bevallen. De locatie en de mooie rieten daken zijn onze belangrijkste reden om daarheen te willen. Helaas moet je heel snel zijn met reserveren. Het kan maar 1,5 jaar van tevoren en dan moet je ook meteen boeken. De inrichting van de woning is ook in de keuken erg goed. We hebben vaker gekookt dan gepland, omdat we de hoge restaurantprijzen en het feit dat je 1 week van tevoren moet reserveren niet altijd wilden accepteren.
We zijn voor de vierde keer op Amrum geweest en het was weer geweldig. We houden van Norddorf en hebben in totaal nu drie keer het Hus Waasluuper geboekt. De locatie is gewoon perfect! Uitrusting zeer goed! We hebben aan niets ontbroken! Graag weer!
Mooie, gezellige vakantiewoning met hoogwaardige afwerking op een geweldige locatie. Helaas was de woning bij onze aankomst slechts gedeeltelijk schoon, zodat we eerst zelf nog wat "bijgewerkt" hebben - daarna hebben we ons echter erg fijn gevoeld in de Lachmöwe en komen graag terug.
We hebben het erg betreurd dat we slechts anonieme gasten bleven. Boekt betaald vertrokken. We hadden graag geweten wie ons de woning verhuurt, ons persoonlijk willen bedanken voor het geweldige appartement. We hebben alles zo aangetroffen als afgesproken. We zullen, als we Amrum weer bezoeken, ons weer tot u wenden.
Lieve team van I love Amrum, de snelle bereikbaarheid per mobiel of ook het directe antwoord op een e-mail vonden we zeer behulpzaam! Dank voor het probleemloos inspelen op onze wensen. Een enige verbetersuggestie zou een iets comfortabelere inventaris van servies en handdoeken zijn: in de keuken zou ik een handdoek en twee theedoeken gepast vinden, bij de frotté handdoeken had ik naast de badhanddoek twee handdoeken zoals eerder verwacht. We hebben het huis weer zeer genoten en ons uitstekend gevoeld.
Zeer mooi appartement met een geweldig uitzicht op de noordpunt van Amrum. We waren zeer tevreden. Alleen het tapijt in de woonkamer ziet er niet meer zo goed uit en in de slaapkamer rook het een beetje. Dit was al ons derde appartement in Hüs Waasluuper dat we geboekt hebben. Alle drie (Lachmöwe, Seeschwalbe en Austernfischer) waren ons zeer goed bevallen. We komen terug.
De locatie met terras en strandstoel aan de zeewaterkant is prachtig, beschermd door de bijna niet befahren weg met rozenhaag. Achter het kleine waterschermgebied zijn de weilanden met paarden, de dijk, de strandwal en de zee te zien. De woning is zeer goed uitgerust, nieuw en schoon, uitzicht vanuit de bovenste ramen op de zonsopgang boven Föhr en de zee. Bij de aangrenzende vakantieappartementen is vriendelijk oogcontact mogelijk, hoewel de eenheden goed afgesloten zijn, hoor je soms trapstappen en harde geluiden. ’s Nachts is de sterrenhemel indrukwekkend boven de duisternis, de wind waait meestal zacht en het is erg stil. De bedden zijn prima. Ik zou daar graag weer op vakantie gaan en kan de accommodatie aanraden.
Wie een perfecte accommodatie voor 2-4 personen op Amrum zoekt, moet "Lachmöve" boeken. Zeer rustige ligging met uitzicht op Föhr en Amrumer Odde, allesomvattende liefdevolle en smaakvolle inrichting en uitrusting, parkeerplaats voor een auto of fietsen, terras met strandstoel, enkele minuten lopen naar het centrum van Norddorf en de bushalte. Voor ons is de Lachmöve een droom!
Contactpersoon
Bedrijf SECRA Bookings GmbH
Andere accommodaties van SECRA Bookings GmbH
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Noord-Friese Waddeneilanden
Objectnummer: 370801
Laatst bijgewerkt: 26.07.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/370801.htm
«Vakantieappartement Gezinsvakantie Norddorf» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 16 gegeven Beoordelingen.
en commissies
