100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer, badkamer, badkamer, toilet, toilet, toilet, sauna, magnetron, ligbad, douche, douche, douche, parking, parking
Dit zeer exclusieve 8 persoons penthouse appartement heeft een mooie ruime woonkamer met een digitale-TV en Bluetooth Soundbar en openslaande deuren naar het balkon. ’s Avonds geniet u van een gezellige avond met elkaar. De eethoek beschikt over een luxe keuken met kookeiland, vaatwasser, oven, wijnklimaatkast en koffiezetapparaat. Een master bedroom met eenpersoonsbedden, vrijstaand ligbad, douche, toilet en föhn. Een tweede slaapkamer met eenpersoonsbedden, douche en toilet. Tevens een derde slaapkamer en vierde slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De derde badkamer is voorzien van bad, douche en toilet. Ook is er een separaat toilet en wasmachine/droger aanwezig. Uw verblijf is inclusief: opgemaakte bedden gratis Multi Pass. Deze pas (met een waarde van € 78 p.p. per week) geeft u in de zomermaanden gratis of met korting toegang tot bijna 200 attracties en animaties in de Portes du Soleil. U kunt bijv. gratis en onbeperkt gebruik maken van stoeltjesliften en kabelbanen. Met een verblijf van 8 personen heeft u dus € 624 voordeel per week en € 1248 bij een verblijf van 2 weken!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
Keuken
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
33 Beoordelingen
Totale beoordeling
Baier
Niet overdreven opvallend, maar wel erg comfortabel, zeker in vergelijking met andere accommodaties die we eerder hebben gehuurd.
Ramler
We voelden ons meteen thuis in de ruime woonkamer en genoten van de prachtige ambiance tijdens de gezamenlijke maaltijd in de eetkamer.
Wallraff
Met voldoende ruimte voor acht personen en tal van voorzieningen was dit de perfecte plek.
Einsle
Vier nachten met volop ruimte voor iedereen. De keuken is goed uitgerust om te koken en te ontspannen. Meerdere badkamers zorgen voor een vlotte doorstroming zonder wachttijden.
Gerlach
Het uitzicht rondom maakte tijdens ons verblijf grote indruk op ons.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 373980
Andere accommodaties van Belvilla
Abondance, Rhone-Alpes, Frankrijk
Abondance, Rhone-Alpes, Frankrijk
Abondance, Rhone-Alpes, Frankrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Morgins, Zwitserland, Europa
Leysin, Regio Meer van Genève, Waadt
Samoens, Rhone-Alpes, Frankrijk
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Rhône-Alpes
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 373980
Laatst bijgewerkt: 12.08.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/373980.htm
«Chalet in de Alpen bij Meer van Genève» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 33 gegeven Beoordelingen.