Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Appartement in Privlaka bij zandstranden

Max.  4   personen
55m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  personen
55m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 3 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 3 Jaren online



Beschrijving

Op de 2e etage: (open keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(flatscreen, satelliet), zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet, haardroger))

Strand, wasmachine, balkon of terras, verwarming(elektrisch), airconditioning, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(gedeeld met andere gasten, houtskool), parking, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten), glijbaan, Schommel, babybedje(free)

Het kleine vakantiecomplex met gezellige appartementen ligt op korte loopafstand van de baai. Met twee aparte slaapkamers zijn de vakantieappartementen een geweldig toevluchtsoord voor gezinnen en natuurliefhebbers. Als u geen zin heeft om uw eigen ontbijt te bereiden, kunt u dat nuttigen in restaurant Sabun, op 150 meter afstand. Het gebied is gemaakt voor een zorgeloze strandvakantie, lange wandelingen en fietstochten. Verfris uzelf in het gemeenschappelijke buitenzwembad op warme dagen en daarna ontspannen op het zonneterras in een ligstoel.

Het schiereiland ten noorden van Nin steekt ongeveer zeven kilometer uit in zee en is gemiddeld vier kilometer breed. In het noordwesten ligt het eiland Vir, dat met het schiereiland is verbonden door een brug. De voornamelijk particuliere accommodaties geven het schiereiland een bijzonder charmant karakter. Uw vakantiehuis is zeer centraal gelegen op het schiereiland, in enkele minuten bereikt u het stadscentrum, restaurants, winkels en natuurlijk het strand. Het milde mediterrane klimaat, de azuurblauwe zee en de ondiepe zandbaaien maken Privlaka tot een ideale vakantiebestemming in Noord-Dalmatië.

Hoogtepunten inbegrepen: WiFi, inschrijfgeld, toeristenbelasting. 10% korting in restaurant Amico voor gasten van Apartments Lug.

Activiteiten in de buurt: Ontdek het schiereiland op de fiets: Het ongeveer 21 km lange, goed ontwikkelde fietspad biedt een combinatie van onverharde wegen en asfaltwegen die ook voor mountainbikers optimale omstandigheden bieden. Een lang, mooi aangelegd voetpad leidt bijna de hele plaats, ideaal voor een ontspannen wandeling. Het gebied rond Privlaka is net zo geschikt voor een rustige strandvakantie als voor avontuurlijke wandeltochten en culturele en historische uitstapjes. In de regio beloven vier nationale parken en twee natuurparken u fascinerende inzichten. U kunt ook het Paklenica National Park in het nabijgelegen Velebit-gebergte bezoeken om te wandelen of klimmen.

Note: Construction work is taking place on the neighbouring property until 15.06.2024

Mobiliteit: niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Huisdieren: in dit appartement zijn huisdieren niet toegestaan.
Licentie- of registratienummer: HR79329731638

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Parkeren

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
WiFi
Haardroger
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Restaurant 0.15 kilometer

0.15 kilometer

Stadscentrum 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Luchthaven 25 kilometer Zadar

25 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Elektriciteit: elektriciteit - bij de prijs inbegrepen.
Gas/Olie: Inclusief.
Water: water - bij de prijs inbegrepen.
Babybedje: Babybedje - bij de prijs inbegrepen.
Beddengoed: beddengoed set - bij de prijs inbegrepen.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.
Airconditioning: Inclusief.
Wasmachine: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 31 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
•Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.


meer informatie:

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


64 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Florian Kroll

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

De accommodatie was schoon en alles was aanwezig en goed onderhouden. Het zwembad was groot genoeg en schoon. De eigenaar was uiterst behulpzaam en zorgde voor alles; we voelden ons helemaal welkom. We raden de accommodatie van harte aan.

Mueller

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Fantastische prijs-kwaliteitverhouding! De omgeving is rustig en het strand is slechts een korte wandeling verwijderd. We hebben genoten van de 10% korting in restaurant Amico, dat heerlijke lokale gerechten had.

Brodbeck

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

We hadden een aangenaam verblijf in de appartementen Lug, De locatie was praktisch, op slechts enkele minuten van het strand en lokale winkels, Het appartement zelf was schoon en comfortabel, met alle noodzakelijke voorzieningen zoals een volledig uitgeruste keuken en airconditioning, Hoewel het iets eenvoudig was, voldeed het perfect aan onze behoeften, Het buitenzwembad was een mooie aanvulling, maar kon druk worden, Al met al een solide keuze voor een ontspannen vakantie

Alexandrow

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Schoon, comfortabel en goed gelegen, Het nabijgelegen restaurant Sabun bood een geweldige ontbijtoptie als we niet wilden koken, Perfect voor een strandvakantie!

Heckmann

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

We hebben in de appartementen Lug 2 overnacht en het was gewoon perfect voor onze behoeften. De locatie was super praktisch, dichtbij het strand en een leuk klein restaurant. Het appartement was gezellig met alle voorzieningen die we nodig hadden, hoewel het wifi soms wat langzaam was. Over het algemeen zou ik het zeker aanbevelen voor een ontspannen vakantie.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 376968

Laatst bijgewerkt: 16.09.2025

Advertentie online sinds: 3 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/376968.htm


«Appartement in Privlaka bij zandstranden» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 64 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit