Vakantiehuis in Scherpenisse met terras
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal, open keuken(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch), fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet, sauna)
wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, parking
Deze moderne, vrijstaande 8-persoons vakantiewoning is van alle luxe voorzien en heeft een unieke ligging aan de rand van het park. Hierdoor heb je vanuit de woning een schitterend uitzicht over het Zeeuwse landschap.
De woning ligt direct aan nationaal park De Oosterschelde (op slechts 300m). Breng hier een heerlijke middag door aan het strand, ontdek de vele watersportmogelijkheden of maak prachtige wandelingen of fietstochten in de omgeving. Geniet onderweg van de vele leuke visrestaurantjes die Zeeland rijk is. Heerlijk voor vakanties met familie en vrienden.
De woning beschikt over 4 ruime tweepersoons slaapkamers met boxspingbedden, waarvan 2 met badkamer ensuite. Tevens zijn er een aparte badkamer en twee losse toiletten.
Er is verder een grote, modern ingerichte woonkamer met rijk uitgeruste keuken. De woning heeft naast een Finse sauna, gratis WiFi, een wasmachine, een oplaadfaciliteit voor elektrische auto's en privé-parkeergelegenheid.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Supermarkt 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 11 kilometer
11 kilometer
Bus 3.1 kilometer
3.1 kilometer
20.3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 11-05-2025
20 Beoordelingen
Totale beoordeling
Mann
die friedliche Umgebung, ausgezeichnete Zimmergrößen und -aufteilung
Koen Decroos
Nieuw en proper verblijf in een rustige omgeving.
Leen Delbaen
Een zeer aangename en lichte woning op een mooie plaats aan de rand van het park, rustig gelegen, met een bijzonder mooi uitzicht. Het verblijf was netjes in orde.
Svancarova
Hommerson
Saydler
Catherine
mellone
Cherubini
Pacini
Bassi
Martinez Grau
Lucie Fieuw
Heel mooi huisje in een (op het moment dat wij er waren) rustig vakantiepark. Op wandelafstand kan je naar de Oosterschelde, de Pluimpot, ... Veel mogelijkheden om te wandelen, te genieten van de zon bij mooi weer. Er zijn een tweetal restaurantjes in de buurt en ook Bergen-Op-Zoom ligt bvb. niet ver. We hadden een heel leuk verblijf. Alleen was de sauna wel heel onpraktisch. Voor 8 personen konden er eigenlijk maar 2 goed in; zeker met het schuine dak...
Quentin
Ruim en modern! De accommodatie was perfect voor onze groep, We hielden van de twee ensuite badkamers, wat de ochtenden zoveel gemakkelijker maakte, Bovendien was het maar een korte wandeling naar het strand een grote plus voor ons
Van Vugt
Ons verblijf in de luxe villa was niets minder dan spectaculair! De locatie is echt adembenemend, met stunning views van het Zeeland landschap direct vanuit de woonkamer, We brachten onze dagen door met het verkennen van het nabijgelegen Oosterschelde National Park, op slechts een korte wandeling afstand, Het huis zelf is ruim en prachtig ingericht, en we hebben vooral genoten van de sauna na een lange dag wandelen, De keuken was goed uitgerust, wat het gemakkelijk maakte om maaltijden te bereiden, en de nabijgelegen visrestaurants waren een heerlijke traktatie, Sterk aanbevolen voor families of groepen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie!
Weiß
Deze villa is een heel gevoel! Het uitzicht op het Zeeland-landschap is zo esthetisch, perfect voor deze Insta-foto's. De sauna? Totaal ontspanningsdoelen. Moest ook het strand in de buurt bezoeken, 10/10!
Meßmer
Vibey ruimte, maar nog beter voor groepshangouts, De woonkamer is enorme en gezellig, Daarnaast? Alle watersportmogelijkheden in de buurt? Zorgt voor een goede tijd, Perfect voor een zomervakantie!
Koen Decroos
Nieuw en proper verblijf in een rustige omgeving.
Leen Delbaen
Een zeer aangename en lichte woning op een mooie plaats aan de rand van het park, rustig gelegen, met een bijzonder mooi uitzicht. Het verblijf was netjes in orde.
ERIK OYEN
Beste, Toen we er aankwamen, waren er buiten overal spinnenwebben, tuinstoelen niet gepoetst en sauna werkte niet. Tevens waren we met 8 personen en er is was maar in het service voor 7 personen aanwezig. Geen microgolf, ook tv werkte niet naar behoren. Kortom het slechtste kortverblijf in jaren op dit gebied, voor het overige was het leuk en mooi weer. Ik zeg dit omdat we 191 Euro betalen voor het poetsen en dit vind ik gezien de situatie schandaling Mvg, Erik Oyen
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zeeland
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 379715
Laatst bijgewerkt: 11.05.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/379715.htm
«Vakantiehuis in Scherpenisse met terras» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.
en commissies
